Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie


Chinczyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: Chinczyk

  • Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198821256235/

  • Coś o sobie: Mam na imię Patryk, mam 18 lat, jak można wywnioskować jestem adminem JB, ale jako iż na nim nie gra więcej niż 10 osób a administracja jest rzadko potrzebna to chcę spróbować swoich sił na serwerze FFA. Również na tym FFA miałem admina ale to za czasów kiedy ten serwer startował.

  • Ilość godzin w tygodniu, którą przeznaczysz na serwer: W sumie to bardzo mało bo 1h i mniej ale wszystko może się zmienić.

  • Ilość godzin na serwerze: Patrząc na GT to chyba był resetowany ale ok. 100

  • Ilość godzin w CS:GO: 2500+

  • Ranga: DMG

  • Znajomość sm: 6-7/10

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

@Dzagu Czyli mam na siłę nabijać godziny na serwerze na którym siedzą 4 osoby ? Czy czekać z niecierpliwością, aż ktoś wejdzie i co chwilę odświeżać listę serwerów. Bo jak już jest te 7+ graczy to staram się wbijać, a nie wchodzę co sekundę na Forum czy Patrzę w listę ile jest osób i czy opłaca się wbić. Oczywiście bardzo przepraszam za wypowiadanie się pod podaniem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Twoja aktywność na JB zmalała, na FFA widziałem Cie kilka razy, ale zbyt długo też nie przesiedziałeś (według GT masz około 18 godzin). @SprINTT podołał w byciu administratorem na dwóch serwerach. Nie wiem czy Tobie się uda. Godzina w tygodniu nie wystarczy na wyrobienie norm.
Na + :

-wiek
-sm
Na - :

-GT

- jedna godzina w tygodniu
- czas spędzony na serwerze według GT
Podsumowując:
Na dzień dzisiejszy jestem na NIE

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...