Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga koTiONe


Enzo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego gracza: koTiONSTEAM_0:0:19010875
Czas i data zajścia: 16.04.2018 między  22:20 a 23:05
Demka/Screeny: brak 
Minuta mapy: Cała mapa
Treść skarg: Gość odpalony lata na wh i bóg wie czym jeszcze, a panowie @DrunK i @SkriM #ifszycho mają za przeproszeniem wyjebane jak im mówię że typ jest odpalony.  Np. odpowiedz Skrima na to brzmi "Jest lepszy od Ciebie i tyle", a Drunk sobie śmieszkuje ze mnie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

................

 

Ja go sprawdzałem między rundami, wcześniej gdy bywał na servie to również sprawdzałem.. Gra tylko scoutem co runde, a co za tym idzie ma nim opanowany movement. W jednej rundzie mu się kilka razy udało przeskanować i pozabijać, a potem tylko pojedyńcze fragi. Standardowe plejsy ma tylko opanowane. Dobrze sie porusza, gra scoutem tak jak trzeba nim grać. Sam podobnie gram scoutem.

 

Jak dla mnie nie ma po co oglądać demka, ale jak ktoś chce to prosze, może coś znajdzie ;)

 

Enzo byłeś adminem i wiesz jak jest na dd2.. jak jest na servach, ktos "swieży", rzadko grający wbije, porobi kilka dobrych killi i juz jest gadanka, żeby sprawdzać i sprawdzać.. Gdyby ktoś był odjebany to Skrim albo ja zajęlibyśmy się tym bo juz nie raz zakończyliśmy czyjąś zabawe z cheatami  :)

 

 

"śmieszkuję" :D:D:D

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byłem wczoraj obecny na serwie i podzielam zdanie Drunka. Dość dobry jest ten gość ze scoutem. Widywałem tego gracza też na innych serwach, i pamiętam że dobrze zamiatał, nie tylko ze scoutem :)

Dodatkowym dowodem może być stare konto z wieloma godzinami na csgo i 1.6. Oczywiście możliwe jest kupowanie starych kont, ale wydaję mi się że to jest jego od początku.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj demo jeden z drugim a potem cokolwiek piszcie. Nie mówię że nie da się zabić kogoś przez bramę widząc go wcześniej i zeskanować bo da się, ale ten typ zawsze strzela w głowę. Nie tylko ja mówiłem że on jest odpalony, a jak go wyzwalem od odpalow to przez 7-8 rund nawet fraga nie zrobił bo się obsrał najwyraźniej. Tak widziałem Drunk jak wbiles na spect ale góra na 2-3 rundy w których akurat nic nie grał, a takie sprawdzanie w między czasie gdzie on pada wcześniej niż ty to nie sprawdzanie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Według godziny w daty, którą podał @Enzo jest to to demko Klik aczkolwiek z tego co zauważyłem to plik jest uszkodzony, nie da się wypakować tego demka. Komunikat podczas wypakowania to "Nieoczekiwany koniec archiwum"

 

@Dzagu bądź @BobPixel jeśli macie działające demko z dnia wczorajszego, które odpowiada demku 2018-04-16 23:04 z nowego Dusta, prosiłbym o udostępnienie.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

87 poziom Steam, prawie 3k h w CSie, 502 posiadane gry, 97 odznak. Ja wiem, że kierowanie się profilem Steam to nie najlepszy pomysł, ale demko z jakiegoś powodu nie działa.

@Dzagu @BobPixel

Napisałem rano, ale zapomniałem wysłać xD
 

@BobPixel - w zasadzie to pierwsza część była bardziej przesłaniem dla czytających, a resztę napisałem rano, to nie usuwałem po przywróceniu :v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie narazie legit, trzeba by było go sprawdzać przez dłuższy okres. @noskillPLmowisz o Triggerze, lecz trigger ma to w sobie, że podejrzany musiałby wycelować w głowę przez ścianę czy też smoke'a. Oznacza to, że musiałby używać także wh, a na takiego nie wygląda pod względem movementu i zachowania. Podsumowując, w tym demku wydaję mi się legit, jeśli ktoś inny zgłosi skarge na podejrzanego co potwierdzać będzie demko, że oskarżony ma cheaty. Przystąpiłbym banicji.

Edytowane przez Sarchez
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic... Od 2 lat spotykam go po nocach na różnych (na ogół dużych) serwerowniach, wszędzie karci tak samo, a mimo to hasa bez bana po dziś dzień. W dodatku nie padają w jego kierunku oskarżenia, a z adminami żyje w pokoju.

https://csgo-stats.com/search/76561197998287478

Koleś ma blisko 60 tysięcy zabójstw ze scouta, czyli więcej niż większość tutaj z każdej broni razem.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...