Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant CKEDITOR_PLUGINROOT - assumed 'CKEDITOR_PLUGINROOT' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 17 - File: inc/plugins/ckeditor.php PHP 7.2.28-4+0~20200224.38+debian9~1.gbp1ca010 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/ckeditor.php 17 errorHandler->error
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 239 pluginSystem->load
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0

[-]
Tags
opiekuna na insane 1vs1

[przyjęte] [Insane] na Opiekuna [1vs1]
Nazwa serwera: 1v1 ARENA

Imię: Kacper

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: 3-4 h 

Staż na serwerze: Serwer wystartował 21.03 ,więc zbyt duży nie jest.

Znajomośc sourcemoda (1-10): Myślę ,że w okolicach 6.

Zaufanie wobec graczy (1-10): Tutaj nie mam zdania ,bo serwer nie ma jeszcze swoich stałych bywalców jako takich ale zawsze ,gdy ktoś potrzebuje pomocy to staram się mu pomóc Wink 

Dlaczego akurat Ty: Mam chęci do pomocy i trochę wolnego czasu ,więc dlaczego by nie zaoferować swojej pomocy. Mam jakieś swoje pomysły co by się mogło przydać na serwerze i są do przedyskutowania z Bob'em.

Co byś chciał zmienić za twojej kadencji?: Postaram się rozkręcić serwer żeby nie stał pusty. Reszta rzeczy wyjdzie w praniu.
Zanim cokolwiek ktokolwiek się wypowie, to Rufus [HNS]  powinien Wink
Masz admina na HNS.
Opiekun wymaga dużego poświęcenia w serwer. Na hns jest nas 4, więc nie za dużo. To są największe minusy. To, że jesteś wybuchowy też jest mocnym minusem, musisz nauczyć się trzymać emocje na wodzy, zwłaszcza jeżeli będziesz opiekunem serwera i w jakimś stopniu reprezentował serwer. Jeżeli nie zaniechasz wchodzenia na serwer hns i twoja aktywność nie spadnie w tak znacznym stopniu, że będziesz po 1h dziennie, to jestem na TAK.
[Obrazek: b20bc4daa166293ea5cb2b837766a21855f5c345...it=320,200]
"I have no name; I am but two days old..." Just kidding. You can call me "V".

Wiek +
Doświadczenie +
Aktywność +

Jestem na TAK.
Insane [ARENA] czy przyjmujesz warunek od Rufusa?
Dante Oczywiście, nie zamierzam odchodzić z hns'a ani zmniejszać aktywności na nim bo będę mieć nowe obowiązki. Wszystko związane z hns'em zostaje tak jak jest teraz. Mam na tyle czasu ,że nie powinno być z tym problemu. Co do moich nerwów to przecież było tak, ale to spory czas temu Big Grin
A ja jako były opiekun aren jak były jeszcze topowym serwerem (REST IN PEPERONI Sad ) jestem na tak. Miałem okazję poznać gracza i wydaje się odpowiednią osobą, na odpowiednie miejsce =)
[Obrazek: 90651369_240895880430002_387500597791267...e=5EA1112C]

Okej, ale fajno by było dostać jakieś info od BobPixel#DJ#Back Big Grin

Dawaj Pixel, zjedź go!
No albo poprzyj xd
Popieram.
Przyjmuje
[Obrazek: 8.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości