Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • Dzagu

   Nowe forum   2018.03.08

   Jak podoba wam się nowe forum? Propozycje poprawek proszę zgłaszać w temacie:   

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją od 2018.04.20 uwzględniając wszystkie działy

 1. 4 punkty
  Kubox

  Prosba o range

  Rangi dodane. Powodzenia na nowych stanowiskach
 2. 4 punkty
  Dante

  [Rozpatrzona] SKARGA L6

  1. @MICHMAC - dzięki za opinię, też wezmę pod uwagę. 2. Koledzy, którzy piszą o L6 po polsku. Nie napiszę, co o Was świadczy to, że nie piszecie po angielsku. Miejcie choć trochę odwagi cywilnej i godności, i napiszcie to po angielsku. @L666666 - nothing important for you now. Oh, I forgot. I'm giving you ban for 1 week (for AGAIN texture bug a map and to explain this situation. It would be unfair if you will play for now).
 3. 4 punkty
  Master.M

  [Rozpatrzona] SKARGA L6

  Hello Forum, so I have sent 1 admin this demo. im still waiting for the cheat coder to reply me.. this guy is Admin and support on ESL.eu hes working there for a long time years here is a proof.. laso he can be found in my friendlist in esl. http://prntscr.com/jfoc5b http://prntscr.com/jfocfn you can see on second that he is in Staff. and i have him since 5 years in friendlist all proofed. DJKnuffel: Hallo, ich habe die demo für dich ma analysiert! der typ ist mega gut in "hiding" DJKnuffel: Ich bin mir zu 80% sicher das er einen esp benutzt Master.M: alles klar danke DJKnuffel: Seine letzten 4 runden haben ihn ziemlich stark verdächtig gemacht, alleine sein movement war sehr eigenartig. You can translate this. hes stating here thats L6 is pretty good in hiding + he got some skill. hes not 100% sure but 80% he thinks its definitly a wh. he says the last rounds he was over reacting and it was pretty sure esp like. also hes acting on his movement gameplay. I mean L6 everytime he join the server he starts and go nearly on 3.0 KD and like 300 points higher this is just Insane. On awp sites which are anti cheat requieredand faceit, cme etc he didnt stand 1 feet in there and play. (lag excuses here and there yup sure) and on site like pvpro you are just silver or gold i guess...it is not possible to play 24/7 100% full skilled everyone has a bad day and hes never doing bad I mean for example Me , sanchez , dante zubar, Remi, we are all great players and are high ranked but we do MISS!. NOTE: This is my last post ill write on this thread doesnt matter if my name is stated here.... I still wish the best in life for the suspect. Friendly greets Master.M (Marcel)
 4. 4 punkty
  Dzagu

  Zmiany na FFA

  - Ograniczenie autokamp do 1 na team - Poprawione rangi - Ustawiłem aby 2 poprzednie mapy nie były dostępne w głosowaniu - Wyłączona rekrutacja na admina na serwerze - Dodana komenda na resetscore !rs - Kolory na czacie - Dodana kamera po zabójstwie
 5. 4 punkty
  Dante

  GLOBALELITE.pl ciąg dalszy

  Myśleliśmy o czymś w kierunku współpracy z innymi serwerowniami? COOOOOO?! Dante Ty w ogóle myślisz o tym co piszesz?! Nie mam na myśli konkurencyjnych, które oferują dokładnie to samo, ale np. takie, które oferują zupełnie inne serwery. Np. serwery CS 1.6, jakieś surfy, only mirage, DMy itp. Wzajemne reklamowanie się na swoich forach, wymiana doświadczeń w zarządzaniu serwerami / jakaś dodatkowa pomoc, alternatywy dla graczy z korzyścią dla obu serwerowni oraz dla graczy. Hm... Większe uprawnienia dla Opiekunów? Nie mam na myśli, że każdy na swoim stanowisku od razu "bam, tu masz dostęp do plików serwera, uprawnienia roota, w sumie to wgrywaj co chcesz". Mam na myśli raczej uprawnienia, które trochę zabiorą Ci Dzagu obowiązków (czasem się długo czeka na reset :v ), a jednocześnie nie powierzą wszystkiego Opiekunom (Twoje serwery - Ty rządzisz ), ale np. dostęp do resetowania rankingu wedle potrzeb serwera (czyli dostęp do roota albo przerobienie pluginów) czy ftp do samych rsów (jestem pewien, że się da ). Wiem, że się boisz, że coś zepsujemy, ale wydaje mi się, że raczej nie wpisujemy sobie do konsoli randomowych komend, których nie rozumiemy, prawda? Można zrobić też odpowiednie poradniki, jeśli takie uprawnienia zostałyby wprowadzone. To z większych "luźnych" pomysłów. Jestem nastawiony na dużą krytykę, ale chciałeś pomysłów to daję. Z mniejszych: - przydałoby się zaktualizować emotki, bo te wydają się takie... Przestarzałe :v - em... tu coś miało być xd może znowu wrócimy do robienia turniejów? Rywalizacja międzyserwerowa - albo lepiej. Między serwerowniami - to by było coś - może trochę upiększyć SB? Fajnie by wyglądało w kolorystyce forum - tak bardziej spójnie - namówić naszych jutjuberów do reklamowania naszej sieci :v (dobra, nie mamy jutjuberów :v To trzeba zdobyć xd ) Jak mi się coś przypomni albo wymyślę coś nowego to napiszę. EDIT: natchnęło mnie na treść reklamy. Wielu graczy odchodzi z CSa, bo "co mecz toxic ruskie" albo "cziterzy wszędzie" - można to wykorzystać i powiedzieć, że u nas tego nie ma, wciąż się rozwijamy i mamy miłą atmosferę.
 6. 3 punkty
  Comfti

  [Zbanowany] skarga

  Na serwerze było 2 adminów.... Co do skargi gość odpalony, ponadto DJÜD dostaje bana na 30 minut za toxicowanie, foodjob, ks. marcin polak i Тает Лёд na godzine tez za toxicowanie @gOoD i @redo otrzymują ostrzeżenie za brak reakcji na ten toxic panujący na serwerze.
 7. 3 punkty
  Comfti

  [FFA] Degradacja

  Z powodu zerowej aktywności muszę podziękować za współpracę @Czaro. Próbowałem się kontaktować i dowiedzieć się o co chodzi, ale Czaro 2 razy odrzucał moje zaproszenie na steam.
 8. 3 punkty
  KreyZeR_SSJ2

  [Rozpatrzona] SKARGA L6

  Według mnie jest niewystarczająca ilość dowodów. Runda 20 jest dziwna chodzi mi tylko i wyłącznie strzał przycelowany dość długo w żółtą bodajże w mnicha czy coś takiego. Strzały w czerwoną wieżę są uzasadnione bo zazwyczaj jak ktoś wchodzi na drabinę widać model broni przez ścianę a na demku tego może nie było widać więc do tego się nie doczepiam. W 17 rundzie jest dość mocny dowód że nie używa żadnych wspomagaczy... mianowicie wcelował się w gościa i go nie trafił i teraz najważniejsze gość którego nie trafił z jego perspektywy uciekał w prawo w kierunku czerwonej wieży jednak potem zawrócił na lewą stronę... L6 zapamiętał że uciekał w prawą stronę i zainteresował się czerwoną wieżą skanując ją kilkukrotnie bo myślał że tam jest ten gościu lecz gościu był z lewej strony. Według mnie gość który miałby wh olałby tą czerwoną wieżę.Ta 20 runda jest dziwna ale jak dla mnie to jedyna akcja nad którą mógłbym się zastanowić. Tak czy siak ręki bym sobie nie dał odciąć bo mimo tej dziwnej akcji skilla mu nie można odmówić.Każdy raz na jakiś czas zrobi coś niezwykłego. Nie twierdzę że ma wspomagacze i nie twierdzę że ich nie ma. Jak dla mnie po prostu za mało dowodów żeby jednomyślnie go uwalić. Nie napisze tego po angielsku z 3 powowdów 1.Jestem leniwy 2.Spowiadam się administracji i to jest do was wiadomość a nie do L6 3.Nie muszę znać angielskiego tak samo jak on nie musi znać polskiego jednakże jest to polski serwer więc chyba proste kto do kogo musi się dostosować Edit. Tak btw zawsze mnie dziwiło dlaczego on jest pierwszy w topce a nigdy nie mogę na niego trafić :/
 9. 3 punkty
  DrunK

  [Rozpatrzona] SKARGA L6

  Demko obejrzałem 3 razy bo miałem wątpliwości co do niektórych akcji.. aczkolwiek po obejrzeniu stwierdzam że L666 gra bardzo dobrze, pod względem movementu jak i znajomością mapy. On nie wychodził wcelowany w graczy tylko w miejscówki a to różnica jak dla mnie, a z racji że ta mapa jest (zjebana pod tym względem dla mnie) mała i bardzo "zabudowana", to jedną z jej cech jest to że przy większej ilości osób gdziekolwiek się wcelujesz to ktoś akurat tam będzie. A że L66 zna te mapę doskonale plus coś strzela to przez to gra bardzo dobrze. Co do momentów że jakby miał przeciwnika na celowniku przez ścianę, myślę że jest to błędne myślenie.. Wasze małe "złudzenie i urojenie", ponieważ gdy za pięknych jeszcze czasów DD2 żyło, to sam nie raz miałem taką sytuację gdy kogoś oglądałem, że tak jakby patrzył się na gracza przez ściany, a to po prostu był przypadek, zbieg okoliczności bo potem jako tako nauczyłem się odróżniać przypadkowe widzenie przeciwnika zza ściany od celowego. I na DD2 sam mając AWP wychodziłem większość razy wcelowany mimo że nie wiedziałem czy ktoś tam jest poprostu miałem bardzo dobrze ograna mapę, tak jak L66 ta na demku. 😉 Więc jak dla mnie demko może i budzić jakieś wątpliwość ale po dokładnym i przede wszystkim spokojnym obejrzeniu z normalnym nastawieniem da się zobaczyć dobra grę, może z dużym i mniejszym szczęściem. Dante, jak coś to napisałem L66 na PW co sądzę o tym wszystkim bo mnie poprosił o moją opinię, więc jakby co to do mnie nie miej "lotów", że nie mam odwagi i godności cywilnej 😀i nie napisałem tego po angielsku. To akurat pisze do Was, bo Wy dacie werdykt 😉
 10. 3 punkty
  kamil2115

  [Rozpatrzona] SKARGA L6

  A więc tak mimo że cie nawet lubię l6 to jednak muszę przyznać rację zubarowi na demku widać ewidentnie jakbyś używał jakiś wspomagaczy.
 11. 3 punkty
  Dante

  [Rozpatrzona] SKARGA L6

  @L666666 stop spaming here. I know that you want to defend yourself, but just like I said before: I don't believe* your post where is only "I'm not cheater, please don't ban". So this kind of posts are useless. I will say it again, once more there will be useless spam, then I'm closing topic. * - and in my opinion no one should believe this posts which are said by guy who is accused to be cheater. @KubaYolo OK, dzięki za opinię.
 12. 3 punkty
  CZAJNIK

  [UB] CZAJNIK

  Nick: CZAJNIK | GLOBALELITE.PL SteamID: STEAM_1:1:190916143 Admin który cię zbanował: CONSOLE Powód bana: [CowAC] Bhop Assist Detected. Długość bana: 7 dni Godzina o której dostałeś bana: 9:12 Mapa na jakiej dostałeś bana: jb_brixx_v1_b Demko z mapy: Pisze ze podana strona nie istnieje, jak wchodze na strone z demkami. DODAM COS OD SIEBIE: Nie ma nikogo na serwerze, postanowilem se wbic i pocwiczyc parkoura. Kupilem bunnyhoppa jakies 5 minut po wejsciu na serwer, po kilku rundach (bo specjalnie umieralem, by sprawdzic co mi ruletka wylosuje :D). Szlem na parkoura robiac bunnyhoppa - ktorego oczywiscie kupilem - a tu mnie wywala i pisze ze dostalem bana. Automat uznal ze mam bh, a ja je tylko kupilem... Prosze o pozytywne rozpatrzenie prosby.
 13. 3 punkty
  Enzo

  Zmiany na FFA

  @Agnesto chyba ty miałaś tą fazę xD Nomaka nawet wtedy nie było na serwerze. Sharny był i mu mówiłem jak wyłączyć i jakoś wyłączył w 5 sekund. Odstaw to palenie bo nie dobrze się dzieje z Tobą
 14. 2 punkty
  TobiSiO

  Darmowe, to biorę!

  https://www.humblebundle.com/store/galactic-civilizations-ii-ultimate-edition?hmb_source=humble_home&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=mosaic_section_1_layout_index_1_layout_type_twos_tile_index_2
 15. 2 punkty
  Dante

  hejka

  Niemożliwe. Po miesiącu nieobecności i braku możliwości kontaktu? :/ Ale jesteś niesprawiedliwa @Ewel♡. Ale cześć, witamy ponownie xd
 16. 2 punkty
  Dante

  [AWP] Awanse

  Gratuluję @Sarchez pozytywnego przejścia okresu próbnego i awansu na oficjalnego admina! Liczę na owocną współpracę. Gratuluję również @HaXu , któremu również udało się przejść okres próbny. Witam w gronie adminów serwera AWP Przy okazji przypominam adminom AWP o tym, że zaczął się lżejszy okres w szkołach (dla niektórych cięższy ), więc wymagania godzinowe lekko wzrosły Dzięki za uwagę
 17. 2 punkty
  ZubaR1337

  [AWP] Awanse

  GZ!
 18. 2 punkty
  Dante

  [AWP] | Mapy

  Spis map na serwerze AWP: awp-GE awp_aim_gle //avik_d_gle awp_arcade_kp_gle - losowe respy CT i TT awp_arena_gle awp_back&yellow-GE awp_biove_texture_gle awp_dust_sky_se-GE awp_hot_summer_go-GE awp_ice_csgo-GE awp_india_se-G awp_jail_gle awp_lego_lite_gle awp_lego_remix_final-GE awp_lego_2-GE awp_lego_2d-GE awp_lego_2013-GE awp_lego_2015-GE awp_legominiindia-GE awp_lego2_tower_csgo-GE awp_lego_fort-GE awp_fort_lego-GE awp_orangev2_gle awp_pro-GEawp_pro_2i-GE awp_proxide-GE awp_roost_beta_v4-GE awp_simple_bridge_gle awp_tower_dev-GE awp_wysyp_gleawp_zvk-GE Do dodania: awp_indigo-GE awp_dust_gle | awp_lego_2_shootout_gle | te 2 chciałbym dodać do głównej puli, ale najpierw trzeba sprawdzić czy się przyjmą awp_lego_asia_gle Do dodania w czerwcu: awp_dream_gle awp_india_new_gle awp_rp94_gle awp_skydive_gle Na zielono oznaczone są mapy z głównej puli. Czerwone to mapy usunięcia, a żółte to mapy do dodania. Aktualizacje map: 22.02.2018 r.; 22.03.2018 r. Mapy, które były (działały) i odeszły: awp_infinte_v2-GE awp_lego_3-GE awp_lego_3_v2_csgo-GE awp_lego_2011-GE awp_monstercore-GE awp_pocu_awp-GE awp_tastic-GE - mapa ma limit 10 graczy awp_minecraft_crash awp_map_beta
 19. 2 punkty
  MICHMAC

  [Rozpatrzona] SKARGA L6

  Well, I'm gonna say a few words too. As a quite experienced awp player, it should be taken seriously. In english of course, that everyone could understand. I watched a demo, 1/2 speed when L6 was getting kills. Maybe some of his actions may look fishy, but everyone who plays a lot of AWP servers will know some facts. So lets begin, I'm going to point it out so it would be easier to read. 1. L6 is a very experienced player, he played for many hours generally cs, but mainly awp servers. That's why he know some spots, scans, timings, etc. When you are playng the same map for X times, you know it very deeply, so you know some walls you can shoot to get kills. I'm also like L6, trying my luck, shooting walls and waiting for some luck. For every experienced awp only servers player it should be obvious. 2. That scan on the ladder - you know that on this map you can spot a barrel of a player who is on the ladder. And sometimes it's just another spot to try some luck scanning 3. Timing - it consist of map knowledge and some luck, nothing suspicious 4. All other stuff seems normal to me, just good awp gameplay 5. To sum up, his gameplay is just: map knowledge, expercience, some luck and skill, nothing more @Master.M I don't want to judge you too quickly, but your "ESL expert" doesn't seem to be legit. This screenshots could be easily faked and chat could be written by yourself. I think admins should not treat that seriously Thank you for reading my opinion Cheers MICHMAC
 20. 2 punkty
  Sarchez

  [Rozpatrzona] SKARGA L6

  L6 explain me why you still defending urself? Can't you just write that ur clear and w8 for verdict? Only guilty explain himself. Just stop spamming.
 21. 2 punkty
  KubaYolo

  [Rozpatrzona] SKARGA L6

  Na początku L6 wydawal mi się dobrym graczem, lecz po czasie coś mi nie grało. Od dodania killcam zacząłem podejrzewać go o wh; różne dziwne wychylania, szczególnie na fortlego. Wchodząc na tę dużą wieżę idealnie ustawia celownik, tak aby zabić przeciwnika.Było wiele takich akcji, lecz te na fortlego najbardziej "śmierdziały" wh. Tak wiem, możecie mi mowić, że jestem jeszcze młody itd. Po prostu mam swoje zdanie.
 22. 2 punkty
  Ewel♡

  Aktualizacje JB

  Dodano nowe skiny dla Vipa po stronie CT i TT, Zmniejszona ilość skinów do dwóch dla CT i TT, Zwiększono liczbę kajdanek do 5, Zmieniony cykl map, Wgrany anti-cheat, Dodano powody odsiadki w więzieniu.
 23. 2 punkty
  LuKK

  Propozycje D2

  Tyle grałem na tym serwerze i nigdy nie zauważyłem żeby znaczna liczba graczy wychodziła na starym dd2. Jak dla mnie powinien zostać, m.in. dla tego, że nie ma tak dużej monotoni, w pewien sposób dzięki temu jest jakieś urozmaicenie. Natomiast dodawanie innej mapki "bez piasku" itd. jak dla mnie złe posunięcie, ponieważ jak sama nazwa wskazuje to Serwer Only DUST2. Może coś z warsztatu ciekawego i w jakimś stopniu podobnego. Co do rang itd. to nie dla mnie - jestem na nie, ale jeśli dzięki temu miałoby przybyć graczy to ok. Co jeszcze.. czasem są lagi, ale to nie przez to jest mało osób jednak należałoby to naprawić. Tak jak wspomniano wyżej REKLAMA. Potrzeba lepszej promocji. Zmniejszyła się liczba graczy ogólnie w CS to może też jakoś oddziaływać na zaistniałą sytuację, ale pomimo tego na innych serwerach jest po 30/40 osób nawet, a te serwery mają 64 tick i lagi są nieznośne. Jednak te serwery nie są "puste". Ciekawym pomysłem na "zapełnianie" serwera może być jakiś system "nagród" od Was zależy jakich, trzeba tylko wymyślić system rankingowy do tego bo ten co już jest to raczej odpada do tego. Może coś w ten deseń. To tylko pomysł. Może być więcej zbliżonych do tego bo jakoś trzeba zachęcić do wejścia i dłuższego przebywania na serwerze.
 24. 2 punkty
  Enzo

  [Rozpatrzone] Podanie o admina HaXu

  @Dante jeśli przyjąłeś Sarcheza mimo że wszyscy byli przeciw, to tego pana powinieneś przyjąć tym bardziej. Kojarzę go gra już jakiś czas, słyszałem jak się odzywa, żaden toxic. Może czasem jakaś tam kurwa poleciała, ale to każdemu się zdarzy. Jestem na TAK.
 25. 2 punkty
  ZubaR1337

  [AWP] Rezygnacja ZubaR1337

  Cóż mogę powiedzieć, wrócę silniejszy! Na forum będę zaglądał cały czas
 26. 2 punkty
  BobPixel

  [AWP] | Oferta [VIP]

  @ aktualizacja pkt . 1
 27. 2 punkty
  Ewel♡

  [JB] Degradacja Glikus

  Żegnamy z administracji @Glikus11, z powodu przejścia na inną sieć - ostrzegałam Cię. Dzięki za współpracę.
 28. 2 punkty
  Ewel♡

  [JB] Degradacje

  Z dniem dzisiejszym żegnamy z administracji @Aryan, który sam zadecydował zrezygnować, oraz @DawidS za brak aktywności. Dzięki za współpracę chłopaki! @BobPixel @Kubox @Dzagu - proszę o zdjęcie im rang na forum.
 29. 2 punkty
  Hedzio =DD

  [Rozpatrzone] Podanie | Sarchez

  X kurwa D Na tak.
 30. 2 punkty
  Alpha

  [Zbanowany] Skarga na 10latka w ct

  Siema to ja my apologies za chaotyczną wypowiedź, I'm tilted Twój wiek:17 Nick Oskarżonego(prawdopodobnie): El ProGram™©®∆ Nick Oskarżyciela:alpha SteamID oskarżonego:STEAM_1:0:194944475 Gdzie to się wydarzyło: ba_jail_minecraftparty_v6_gle Data zdarzenia:20.04.2018 Opis Sytuacji:Nwm jest sobie 10 latek w ct, zabija ,,bo tak,, nie chce wyjść z ct... Dowody: (ten I'm retarded i nie pamietam gdzie są demka) godzina 15:50 już się działo. Ewentualnie Rother, sujo, sh4dow mogą potwierdzić. Czego oczekujesz: bana dla tego chłopa elo
 31. 1 punkt
  Dante

  [JB] Degradacja

  Dlatego wymagania na admina są konkretne. Gość, który dopiero zaczął grać na serwerze, po tygodniu adminowania może stwierdzić, że w sumie mu się znudziło i przestać przychodzić. Tak działają serwery społeczności i ludzie :v
 32. 1 punkt
  kamil2115

  [Zbanowany] Skarga 4lisu

  Według mnie powinien być permban a jeżeli nie to chociaż perm gag i ban na tydzień.A co do samego gracza to tak jak pisal wyżej sarchez uważają sie za najlepszych a jak z kimś przegrywają to włącza sie toxik.
 33. 1 punkt
  Sarchez

  [Zbanowany] Skarga 4lisu

  Jeden z typow dzieci, który uwaza sie za pro gracza xD Do teraz nie rozumiem czemu on adminow obrazal haha. Jestem za daniem mu bana na tydzień.
 34. 1 punkt
  noskillPL

  Mike Candys - Anubis

  Polecam stary, dobry kawałeczek :3 Ale ten teledysk kozaczek
 35. 1 punkt
  Dante

  Top 1 w tym miesiącu

  Elo, snajperzy. Jak myślicie kto w tym miesiącu będzie top1? Czy będzie to znowu L6? A może ja? W końcu mam już więcej czasu na ogrywanie. A może któryś z adminów w końcu się na to zdobędzie? Macie jakieś przewidywania?
 36. 1 punkt
  Dante

  [Rozpatrzona] SKARGA L6

  @L666666 - your first post is only saying about "I'm not hacking". I don't believe you and I think no one should. How many times have you said, that you're Dzagu's cousin? You're lying very often, so don't spam here with "I'm not cheating; believe me". I hided this post. Demos are avaible for everyone in here: And just to straight things. You're top1, because you're running away when good players are coming on server and you're going for points on easier players. I will look on demo, don't know if today or tomorrow (exams). @Haxed przeczytaj ponownie mój pierwszy post, który tutaj zamieściłem Jak pojawi się kolejny gość, który napisze pierwszy post na forum, który mówi "dobry gracz", to temat zamykam i sam ustalę werdykt z adminami. @Haxed poprawione @Sarchez - ćwiczę angielski, przecież widać xD
 37. 1 punkt
  Comfti

  Poszukuje 2 osob do sklejki na dluzej

  Jak ja sniper dobry.
 38. 1 punkt
  kamil2115

  Top 1 w tym miesiącu

  według mnie enzo
 39. 1 punkt
  Sarchez

  [Rozpatrzona] Prośba o um

  Jestem za, bardzo przyjacielski, nie słyszałem twojego głosu, ale jeśli nie masz tak irytującego to jestem za unmute. Z tymi rozmowami bym predzej dogadał się tak, że jak kogoś twoj glos bedzie irytować to po prostu bedziesz sie mniej odzywać
 40. 1 punkt
  Dante

  [Rozpatrzone] Gróby na Admina

  Tak jak pisałem. Mam z nim kontakt 24/7, mogę go bezproblemowo kontrolować, jest rozpoznawalny na serwerze, nie wyzywa, lubi pogadać z innymi. Przyjmuję na okres próbny 2 tygodnie - zobaczymy jak Ci pójdzie. Od dzisiaj do 16.05.2018 r.
 41. 1 punkt
  Dante

  [Rozpatrzone] Podanie o admina HaXu

  @kamil2115 zacznij grać częściej na serwerze, to może go zauważysz. Łącznie ma 40 h na serwerze wg GT, jak dla mnie starczy. + rozpoznawalność + mutacja + wiek + nie było banów, zastrzeżeń + brakuje adminów + godziny w CS + ilość godzin w tygodniu - brak znajomości regulaminu - ranga - nie słyszałem jak cokolwiek mówisz Ode mnie masz lekkie TAK.
 42. 1 punkt
  Agnes

  [FFA] Awans

  Gratki
 43. 1 punkt
  Kubox

  Nieobecność

  Uważaj na siebie, bo nie wiadomo co za idioci z tobą jadą. Pamiętaj, jak bierzesz autostopa - to wsiadaj tylko do ładnych dziewczyn. PS: kto będzie mnie teraz prowadzić do zwycięstwa w Fortnite?
 44. 1 punkt
  Dzagu

  Nieobecność

  Powodzenia Robert, wróć cały
 45. 1 punkt
  Agnes

  Zmiany na FFA

  Dobra faza najwidoczniej była
 46. 1 punkt
  Comfti

  [Zbanowany] Dziwny typ

 47. 1 punkt
  Glikus11

  [JB] Degradacja Glikus

  Siema dziena
 48. 1 punkt
  Agnes

  Dobry serial

  The walking dead Fear the walking dead american horror story suits the revolution narcos gra o tron wikingowie
 49. 1 punkt
  SloW

  [JB] Degradacje

  Wpadnijcie jeszcze kiedyś do nas chłopaki .
 50. 1 punkt
  Dante

  [AWP] | Regulamin serwera

  Aktualizacje regulaminu serwera AWP: Dodano karę do punktu 17.1., 19.02.2018 r. Poszerzono punkt 20. regulaminu, | Dodano punkt 6.1. w tabeli kar, | Dodano punkt 21. i 22. | 22.02.2018 r. Dodano punkt 20.8. | Zmiana pkt. 20.1.-20.8. na 21.1.-21.8. | Dodano punkt 23. i 24. | Dodano punkt 9.1., 06.03.2018 r. Dodano punkt 1.2., | Poprawiono punkt 18., | Dodano punkt 23.1., | 11.03.2018 r. Poszerzono punkt 17.1., | Dodano punkt 21.9., | Dodano kolejny idiotoodporny punkt 6.1. i 6.2. | Dodano punkt 9. w tabeli kar | 22.03.2018 r. Zmieniono karę w punkcie 7. z 9. na 3. | Dodado punkt 23.2. | Dodano punkt 2.2. | Dodano karę do punktu 2.1. | 30.03.2018 r. Usunięto pkt. 24 (wejście na serwer = akceptacja regulaminu) i połączenie go z 14. | 05.04.2018 r. Dodano punkt 10.2. | 09.04.2018 r. Dodano punkt 6.3., 6.4. oraz 9.2. | 13.04.2018 r. Dodano karę do punktów 6.4. oraz 9.2. | Usunięto punkty 18.2.-18.4. | 14.04.2018 r. Dodano punkt 6.5. | Usunięto punkt 15.3. (pisanie na pw do opiekuna przy zamkniętym temacie) | Poszerzono punkt 15.2. | Poszerzono punkt 19. (psucie rozgrywki również zabronione) | 20.04.2018 r. Dodano punkt 23.3. | Dodano punkt 23.4. | Poszerzono punkt 3. | Zmieniono punkt 15. | Usunięto punkt 15.1. | 23.04.2018 r. Przeniesiono punkt 15.2. na 15.1. | Dodano punkt 15.2. | Zmieniono punkt 15. | 24.04.2018 r. Uwidoczniono punkt 15. | 30.04.2018 r. Dodano punkt 15.3. | 01.05.2018 r.
×