Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/20/19 in all areas

 1. 4 points
  Nie musiałeś sobie dodawać pisząc "utalentowany grafik"
 2. 4 points
  Imię. Kuba Wiek: 14 Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Ponieważ chce pomóc Administratorom np. w banowaniu cheaterów , pilnowania i odpisywania na forum Czym się interesujesz? : Graniem w gry 💻💻 i malowaniem Opisz siebie: Mam na Imię Kuba mam 14 lat po chodzę z Łodzi i kultura mi nie szkodzi Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcać forum?: 3,5h Doświadczenie ( czy byłeś/byłaś kiedyś: moderatorem, administratorem): Tak , byłem Adminiem na jakimś server:ze i ma doświwadczenie!
 3. 3 points
  Ja wiem, że wychodzę na forumową zrzędę, ale kto prosił o autobiografię? :v Przestałem czytać po "Polski". Ale miłego wypoczynku na ojczyźnie.
 4. 3 points
  Gratulacje dla @Rafał, który pomyślnie przeszedł przez okres próbny Zgłoś cię po rangę, chyba, że ktoś cię wyprzedzi Jeszcze raz gratuluje i powodzenia w dalszym "adminowaniu".
 5. 3 points
  Tomuś... + Doświadczenie sm z innego serwera + Aktywny + Dobre chęci +/- Czasami bywasz toxic - Godziny na serwerze - Kozaczysz do każdego No tak, na JB nie raz widziałem jak sobie radzisz z komendami, na początku nie było za dobrze lecz w kilka dni obeznałeś wszystkie komendy. Jednak musisz pamiętać że admin na serwerze 4fun a na serwerze wymagającego skilla nie jest taki sam. Tu na AWP będziesz musiał w szczególności być dobry do rozpoznania Cheatów. Tutaj nie będą się liczyć komendy admina a bardziej skill admina, jeżeli nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z łapaniem Cheaterów czy to na serwerze czy na Overwatchu polecam ci obejrzeć kilka starych odcinków izaka z łapania Haxów na Overwatchu a napewno już bardziej będziesz w temacie. Przechodząc dalej nie ukrywając jesteś aktywny lecz cały czas moim zdaniem za szybko piszesz te podanie. Jednak czasami jak się mocniej denerwujesz bywasz toxic. Co do kozaczenia w szczególności uważasz się za lidera, otwieranie w tabeli to nie sztuka. Kozaczenie można u ciebie porównać do lekkiej prowokacji. Jednak tak jak pisałem zdarza się to tylko czasami. Nie mam nic do ciebie jesteś spoko kolegą ale nie lubię kłamać. Życzę powodzenia. Jestem Neutral
 6. 3 points
  Tak jak pisałem wyżej mogę wrócić wcześniej. Tak więc Wracam 😎
 7. 3 points
  No i idealnie juz spamuje jak szalony
 8. 3 points
  Konkurs na promocję serwera(do 5 lipca 2019) Siema, jak wyżej - ogłaszam konkurs na Jailbreak'u. Założenie jest proste: każdy gracz, który przyprowadzi osobę na serwer(bądź w dużej mierze go zareklamuje i nam to udowodni), ma szansę na wygraną. Do wygrania: miejsce - Dowolny skin/psc do 50zł + Vip JB na 1 miesiąc + 1500 fajek miejsce - Vip JB na 1 miesiąc + 1000 fajek miejsce - 1000 fajek Nagrody mogą ulec zmianie. Nic nie odejmuję, jedynie mogę dodać. ; ) Będę informowała. REGUŁY: Nowy gracz musi przegrać na serwerze przynajmniej 20 godzin, Stały gracz musi przyprowadzić przynajmniej 2-3 osoby, żeby wziąć udział/lub promować serwer Będziemy weryfikować po ID, czy to na pewno nowa osoba, Można promować przez każdą możliwą platformę (fb, yt, etc..), ale wymagamy dowodów, które będą świadczyły o tym, że to Wasza zasługa(screenshooty, nagrania), Filmy na yt z minimum 20 wyświetleniami, posty przynajmniej 15 polubień, Konkurs startuje od dziś, więc od dziś "naliczamy" nowych graczy(czyli jak ktoś przyprowadził kogoś szybciej, to się nie liczy), Wszelkie "dowody" publikujemy pod postem, 1 post/filmik = 1 osoba(w przypadku, gdy ktoś nie ma ochoty werbować nowych osób), Nowe osoby, w ramach dowodu, że są od konkretnie tej osoby, rejestrują się na forum, a w opisie podają "Jestem od..."(np. od Ewel). Oceniać będę ja, Martin oraz wybrane 2 osoby. Informacje niebawem. MEGA ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU. ABY WZIĄĆ UDZIAŁ, ZASTOSUJ SIĘ DO WZORU. NICK: METODA PROMOCJI: DOWODY: POZDRAWIAMY, ADMINISTRACJA JAILBREAK
 9. 2 points
 10. 2 points
  @Rufus @» z υ н « Em, dzień dobry tak poza tym, bo ja dopiero wstałem. :x W każdym razie, dziękuje za szansę i cierpliwość do mnie.
 11. 2 points
  Gracz został zbanowany.
 12. 2 points
  Ok czyli tak : +Doświadczenie jako admin +Godziny w Cs +/- Masz już admina na JB - Godziny na serwerze Jestem neutralny z przychyleniem na NIE
 13. 2 points
  @michuba02 poprosił mnie żebym zrobił jakąś reklamę dla forum, nie jest ona dokończona lecz cały czas można z niej korzystać. Reklama jest zrobiona tak aby każdy mógł się zainteresować dlatego nie dawałem jakiś efektów 3D. W przyszłych dniach będę tu dodawał więcej materiałów do reklamy, też w innych wymiarach . Zawsze możecie do mnie napisać a zrobię za darmo. Też piszcie jeżeli macie propozycję do zmian.
 14. 2 points
  Hej jeśli interesuje cię fajna zabawa zapraszam również na JB ---> IP: 188.68.252.62:27016 Wiem również że jest organizowany tam bardzo fajny konkurs GL! link:
 15. 2 points
  @michuba02 dostaje awans na admina AWP i DM ze względów na stan techniczny serwera DM i nieaktualnych powodów, z których złożył rezygnację z tego serwera, jak również moją zgodę na powrót.
 16. 2 points
  @Czarny Magik w 3 zmieniłbym dużą czcionkę na jakąś, która bardziej pasuje do tej w logo.
 17. 2 points
  Oficjalna drabinka gotowa! Startujemy z turniejem, systematycznie będziemy się umawiać na mecze. Większość z nich streamowana i komentowana będzie przez @michuba02. GOOD LUCK & HAVE FUN --> drabinka <-- Tutaj znajdziecie drabinkę turniejową.
 18. 2 points
  Gratulujemy, @» z υ н « przechodzi okres próbny i zostaje pełnoprawnym Adminem HNS Jeszcze raz gratulujemy, zgłoś się po rangę do odpowiedniego działu.
 19. 2 points
  Wejdź w jakiś temat gdzie cokolwiek napisał i kliknij małpę pod jego wpisem, wytnij to, co się pojawiło i wklej do nowego posta xD @» z υ н « No i gratki, ranga dodana.
 20. 1 point
  Grottolacje!!! @Rafał
 21. 1 point
 22. 1 point
  Podaj wszystkie nicki na jakich grałeś na serwerze. A najlepiej linka do GT, gdzie masz te 21 godzin.
 23. 1 point
  OK, to mnie zaskoczyło. Na pewno przyda się ktoś aktywny na serwerze, żeby go pobudzić. Inna sprawa to to, czy potrzeba aż tylu adminów, gdy żaden nie gra :v + doświadczenie + aktywność + raczej bezkonfliktowy - ciężko docierają nauczki, robi po swojemu - ranga (nie wiem kto uważa, że Twoja ranga jest plusem, nie ukrywajmy, że mistrzem CSa to Ty nie jesteś, ale raczej nie podejmujesz zbyt pochopnych decyzji [w przeciwieństwie do @Kamcio39]) Wyjaśniając, duża ilość warnów u BaSroSa była z dwóch powodów. 1. Lubi robić po swojemu, nie lubi się słuchać innych jak dają radę, choć sprawia wrażenie, że słucha. 2. Lubi szukać atencji, gdzie się tylko da, więc pisze skargi na samego siebie :> (muszę to wywalić na zewnątrz ). Jednej rzeczy nie powiedziałem. Od sytuacji z michubą skłaniam się ku polityce antymultiadminowej. Dlaczego? Bo przeskakiwanie adminów z serwera na serwer zostawia opiekunów z "ręką w nocniku". Więc jak będziesz przyjęty tutaj, to na powrót na AWP nie ma co liczyć, mimo że Cię lubię. Nie będę się bawił potem w "wybieraj serwer, który bardziej Cię potrzebuje". Ogólnie NEUTRAL. P.S. @Czarny Magik daj mi choć jeden powód dlaczego gra na gitarze jest plusem w byciu kandydatem na admina, to nie wlepię warna. A ostrzegam, że też gram, więc co nieco wiem.
 24. 1 point
  Dziękuje Nie zawiodę was
 25. 1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×