Skocz do zawartości

Hej,

widzę, że jesteś niezalogowany. O wiele łatwiej jest udzielać się w naszej społeczności, jeśli założysz własne konto.

Na początku będziesz mieć parę ograniczeń, dlatego im wcześniej to zrobisz, tym szybciej będziesz mieć pełne możliwości.

 

Nie zmuszamy do rejestracji, natomiast wiedz, że wspierasz nas aktywnością jak i samym logowaniem.

Dzięki za uwagę!

Dr House Dr House

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 2021.05.17 uwzględniając wszystkie działy

 1. Nick: senior Josh SteamID: STEAM_0:0:199123552 Admin który cię zbanował: nie mam pojęcia, dostałem bana za jakies multikonto a nawet takiego nie mam , nie no serio nwm za co bana dostałem i nawet nwm kiedy , ostatnio na jb byłem z 2 dni temu, dzisiaj wchodzę i ban, nice Powód bana: nie wiem Długość bana: perm Godzina o której dostałeś bana: nie wiem Mapa na jakiej dostałeś bana: nie wiem Demko z mapy: nie posiadam
  2 punkty
 2. Sprawa jest prosta, masz bana na 2acc dlatego konsola cię banuje. http://bany.globalelite.pl/index.php?p=banlist&advSearch=205243235&advType=steam Na tym https://steamcommunity.com/profiles/[U:1:410486471]
  2 punkty
 3. No to chyba nie ma co dyskutować dalej.
  2 punkty
 4. 1 punkt
 5. Twój nick: unill SteamID: STEAM_0:1:603267692 Admin który cie zbanował / zmutował: Noskillpl Powód bana / muta: Spinbot Długość bana / muta: perm Data i godzina o której dostałeś bana / muta: 2021-05-15 15:30:00 Czemu powinienieś dostać unbana / unmute: Włączyłem cheaty, żeby gracz pod nickiem Srak, który cheatował sie zreagował i wyszedł, żeby nie zabijał innych graczy i nie tracili punktów.Oczywiście po tym jak owy gracz wyszedł, ja wyłączyłem cheaty i grałem bez żadnych wspomagaczy
  1 punkt
 6. Kochany Unilku, jeśli jest cheater na serwerze, to wtedy powinieneś wejść na forum i napisać na niego skargę, albo zawołać jakiegoś admina na serwer a nie sam się odpalać. Skoro tak ładnie się przyznałeś do cheatów, to w sumie bardzo miło z Twojej strony, ale jak pewnie wiesz, cheatowanie na na serwerze jest zakazane i mało istotne są tutaj Twoje pobudki. Nic nie usprawiedliwia cheatowania na naszych serwerach. Dla leniwych albo ciekawych demko TU Zabawa zaczęła się chyba w 6 rundzie, miłego seansu, UB oczywiście nie będzie z przyczyn oczywistych.
  1 punkt
 7. Witam, proponuję dodanie nowych rs'ów które chcieliby gracze na JB. Nie wiem czy temat był już gdzieś poruszany, jeśli tak to sory.
  1 punkt
 8. A tu moje propozycje
  1 punkt
 9. 1 punkt
 10. Patrząc na tą sytuację, jestem za ub dla ciebie. Też wystarczająco czekałeś na odpowiedź, więc już bym ominą przedłużanie tego bana. W miarę się wytłumaczyłeś na pv, dlatego chciałbym dać ci drugą szanse. Na przyszłość, nie dawaj się tak łatwo prowokować na serwerze.
  1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

This theme is made by doc

Social Links

Where you can find us?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Dodaj nową pozycję...