Jump to content

BIENIUŚ =)

Gamer
 • Content Count

  37
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by BIENIUŚ =)

 1. Nick: Bieniu Wiek: 17 Znajomość SM: 6 Doświadczenie: Byłem adminem na DR. Link do GT: https://www.gametracker.com/player/bieniu %3BPpPp/188.68.252.62:27215/ | https://www.gametracker.com/player/bieniuS/188.68.252.62:27215/ | https://www.gametracker.com/player/Bieniu/188.68.252.62:27215/ (nie wiem czemu gt naliczyl mi osobno czas na kazdym nicku xd) Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem? : Jestem w ogarnięty, jestem w stanie ogarnąć żeby więcej osób grało na serwerze noi głównym powodem to jest to, że nie ma wielu administratorów a ja jestem praktycznie codziennie online. Ilość godzin w CS:GO : 376 godz na aktualnym koncie.
 2. +wiek +doświadczenie +ogarnięty +kreatywny +wprowadził jak i chce wprowadzić nowe rzeczy na serwer (stale przychodzą mu do głowy nowe pomysły) Na DR jest nas mało, a Pixel ma dużo roboty czasami. Drugi opiekun sie przyda. Jestem na TAK .
 3. Nick: bieni'u' Link do profilu: https://steamcommunity.com/id/beesik111/
 4. Otrzymałeś bana na 15 minut za bugowanie mapy. Wbiłeś na multikoncie i chwaliłeś się, że wróciłeś.
 5. Mapa nie ma jasno określonych trybów końcowych, ma napisane na końcu znaczki tylko typu "X" i "Y". Mapa jest nowa, więc nie wiedziałem które to są noże. Po za tym miałem zbugowane !free i czerwony napis mi się nie pokazał. Incydent jednorazowy tym bardziej przypadkowy.
 6. Gracz nie ma mutacjii i dosc czesto klnie i wyzywa. Jestem za banem.
 7. Zabij 25 przeciwnikow w trybie koncowym. Zdobadz 1000 srebrników. Rzuc 20 wabikow. Pobij rekord mapy. Zabij 30 CT odpalaniem przeszkód jako Terro. Ukoncz lacznie 100 razy mape. Otworz 5 skrzynek ze skinami lub srebrnikami.
 8. @Exec jak wywala ci cska jak wchodzisz na DR, to usun sobie folder maps i wtedy bedzie gitarka
 9. bieniu https://steamcommunity.com/id/beesik111
 10. Komendy to nie cheaty. Większość serwera jest za odbanowaniem z tego co się orientuje. Jestem na TAK. Wyzwisk nie bylo na serwerze, jezeli matis ma dowody niech je podesle tu.
 11. Faktycznie nadużywasz mikrofonu bez mutacji. Jestem za daniem drugiej szansy o ile nie bedziesz go uzywal jak dotychczas.
 12. Słuszny mute na godzine żebyś ochłonął.
 13. BIENIUŚ =)

  X czy Y

  biologia ak-47 / m4a4
 14. Comfti - Opiekun FFA, Admin DR. Zachowanie dzieciaczka.
 15. wlasnie mam na maxa glosnosc cos z plikami mam a za kij nie wiem co...
 16. Siemano, na zadnym serwerze nie dzialaja mi roundsoundy - w ogole ich nie slysze. Jakas komenda na to? Usunac cos?
 17. +aktywność ++wiek +++doświadczenie Jestem na TAK.
 18. Witam syna bozego🤠
 19. Jakiej rangi Ci brakuje: Admin DR Link do podania lub powód do dostania rangi: Usuneliscie mi konto z powodu nowego forum, chce chociaz odzyskac range droga administracjo ;))
 20. Twój wiek: 17 Nick Oskarżonego(prawdopodobnie) : Mati Nick Oskarżyciela: bieniuS SteamID oskarżonego: ma już perma i cały czas robi multikonta Gdzie to się wydarzyło(KONKRETNA MAPA!): cały czas Data zdarzenia(Godzina): - Opis Sytuacji: Sprawa wygląda tak, że gracz o nicku Mati który dostał permanentnego bana na JB (a wcześniej już ban na CT) notorycznie zakłada multikonta, wyzywa graczy, freekilluje w CT i jest toksyczny. Głównie co mape wyzwiska. Jedyny admin banujący i reagujący na to to Fafik, reszta ma to serdecznie w dupie :) Dowody: demka z map, gracze potwierdza Czego oczekujesz: permbana na ip
 21. Jestem na TAK. Właściwy człowiek na właściwym miejscu
 22. Nick na serwerze: bieniuS Ilość przegranych godzin na serwerze*: https://www.gametracker.com/player/bieniuS/188.68.252.62:27016/ / kiedyś w 2016 grałem tu na nicku BIENIUŚ =), prawdopodobnie z tego co widze był reset godzin od tamtego czasu, jestem od początków tego JB. Wiek: 17 Steam ID: STEAM_1:1:202122745 Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: 4/5 Miałeś kiedyś u nas bana?: Nie Doświadczenie w adminowaniu: Admin na DR kiedyś Umiejętność obsługi komend SourceMod: 6 Dlaczego miałbyś dostać admina: Gram na JB tej serwerowni bardzo długo, miałem dość sporą przerwę. Pamiętam czasy gry, gdy jedyny wtedy opiekun Fuzhou wprowadzał zabawe "Sajmon Mówi". Jestem weteranem tego serwera, i ogarniam regulamin. Mam dobry kontakt z graczami i nie stwarzam sobie konfliktów, wole je rozwiązywać. Poświęcam dużo czasu na JB, więc czemu nie spróbować swoich sił w administracji. Liczę na wyrozumiałość z godzinami z gametrackera, ponieważ gdyby nie było resetu miałbym ponad 120 lekko. Czekam na rozpatrzenie podania. Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: Nie Znajomość Regulaminu: Tak
 23. Może by tak dodać jakieś rangi serwerowe? Typu: Świeżak Weteran etc. Wyróżniły by takie rangi stałych graczy serwerowni od nowych.
 24. @Boguś nie potrafie ich znalezć, ale dzagu powinien je mieć w starych zapisach serwera zapewne.

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...