Unnamed

User
 • Content Count

  166
 • Posts on chatbox

  25
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Unnamed last won the day on August 10 2018

Unnamed had the most liked content!

Community Reputation

94 Advanced

Social Info

5 Followers

About Unnamed

 • Rank
  Special spammer
 • Birthday 12/08/2006

Kontakt

 • Płeć
  inna
 • Miejscowość
  Lokalizacja, w której się aktualnie znajduję to "show me your kogut"
 • Zainteresowania
  Moje zainteresowania to: zagubiony w windzie, łyżwiarstwo figurowe, bejsbol, Fiat Uno, sex w dżakuzi i pizganie w kinol.
 • O sobie
  (づ。◕‿‿◕。)づ Gdyby mnie pies nie wyprzedził byłbym Twoim ojcem

Recent Profile Visitors

1038 profile views
 1. Unnamed

  Witam witam, Zaszło nieporozumienie w tej sprawie. Serwer w tej chwili ma dość sporo bugów a należy do nich m. in. to, że CT nie słyszy TT i vice versa. Zostaje czekać na poprawy ze strony Dzaga. Pozdrawiam.
 2. Unnamed

  Ledwo co ciągnę do 40-50 a ty płaczesz, bo spada do aż 120 fps! Choć osobiście nie myślę, że wyciągniesz więcej niż 200 po 30 min giercowania w csa tym kompem. Głównie sądzę, że problem tkwi w rozgrzanym PC-cie. Możesz obniżyć jej temperaturę wymieniają pastę termo-przewodzą, bądź wiatrak odpal i postaw koło niego. Daj znać jak wciąż będą problemy.
 3. Unnamed

  Który to psuje wizerunek JB ?! Dawać mi go tu!
 4. Unnamed

  [...] A później cieszysz się wirusem watykańczykiem :))
 5. Unnamed

  Zabawy możesz wprowadzić, byle by były sprawiedliwe i abyś wytłumaczył o co w nim chodzi. (W końcu CT ma być kreatywne)
 6. Unnamed

  NA TAK <##33 !!!111oneone Rozpoznawalny, sporo czasu na serwerze wygranych, ogarnia, jak i przyzna się do błędu. (Tak szczerze to twój śpiew mnie ujął ;3)
 7. Unnamed

  Check demo plezz Uprzeć się czegoś, czego nie było
 8. Unnamed

  Nick Oskarżonego(prawdopodobnie): Damiann/Hejo Nick Oskarżyciela: Unnamed Retard SteamID oskarżonego: STEAM_0:0:442087355 , STEAM_0:0:153316262 Gdzie to się wydarzyło: Jailberd Data zdarzenia: 04.08.18 15:22 Opis Sytuacji: Freekile na mapce w rundzie 4 (koło 10:00 minuty demko), Hejo zabił nie będąc pewnym swoich wypowiedzi (brak "sajmon mówi" przed poleceniem), jak i Damian broniący go nie mając racji (przyczepił się do tego, że często korzystam z komendy *respawn*, próbując wyjaśnić sytuację). Głównie chodzi mi o to, iż znikąd ustalono, że Lustro jest to zabawa w odwrotną reakcję. Niektórzy admini wprowadzają ową zabawę na serwer, jakoby była ona w regulaminie. Poprzednia wersja zabawy w lustro polegała na tym, że Warden to twoje odbicie lustrzane i robisz to co on. (chyba da się zrozumieć) Dowody: Demko Czego oczekujesz: Upomnienia dla admina i gracza, wraz z wyjaśnieniem sytuacji odnoście zabawy w lustro.
 9. Unnamed

  W każdej chwili można się poprawić o krok/dwa. Nie zwalać winę na Ice skating, lub tym bardziej na gracza (mimo tego że truje dupe czasami) Osobiście jestem na Banem za spam + obrazę.
 10. Unnamed

  Można na następny raz powiadomić na forum wszystkich o tym? Niektórzy zbierają przez kawał czasu, a koniec końców fajki przepadają.
 11. Unnamed

  Ważniejsze pytanie: Czy ta aktualizacja wejdzie jako nowa edycja, czy jednak jako zwykły dodatek? Mam na myśli reset fajek/gangów itp.
 12. Unnamed

  Twórz więcej kont, a dobrze się to dla ciebie skończy! Protip: Jak chcesz coś dodać do swojej wypowiedzi, to zamiast zaśmiecać temat kolejnym postem, edytuj swoją poprzednią myśl.
 13. Unnamed

  §4 pkt. 5 regulaminu mówi : "Nóż, Medi-Shot, C4 i Decoy nie są uznawane za broń." Oznacza to jednoznacznie z tym, że reszta bronią jest. Zalecam przed tworzeniem jakiegokolwiek temat zapoznać się z regulaminem. Z poważaniem, Unnamed