Jump to content

Saurafel

Guardian [MRG]
 • Content Count

  164
 • Donations

  20.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Saurafel last won the day on May 26

Saurafel had the most liked content!

Community Reputation

70 Advanced

Social Info

1 Follower

About Saurafel

 • Rank
  Special spammer
 • Birthday 07/31/1997

Kontakt

 • Skype
  ctrlaltdelte
 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Lublin

Recent Profile Visitors

1359 profile views
 1. Okej, postaram się być delikatny. Wszystko spoko, ale pierwsza sprawa - nie ma u nas takiej funkcji jak moderator na only mirage. Uznam więc że to podanie o admina, takowe odrzucam, masz zdecydowanie za mało czasu przegrane na serwerze. Ostatni raz na serwerze byłeś 5 dni temu na niecałą godzinę, a wcześniej coś koło 12 dni temu. To zdecydowanie za mało, godzin masz trochę przegranych ale w za dużych odstępach czasowych. Popraw swoją obecność na serwerze i wtedy razem z całą administracją only mirage zastanowimy się co z Tobą zrobić. Tymczasowo odrzucam, kolejne podanie możesz napisać za tydzień czyli: 03.08.2020. Pozdro!
 2. Okej. Kilka słów z mojej strony. Konkurs wyszedł myślę całkiem nieźle. Poza kilkoma nieprzyjemnymi sytuacjami wszystko poszło fajniutko. Zwycięzcy z dniem dzisiejszym dostali już swoje nagrody. sKY wybrał sobie na wygraną m4a1-s hyperbeast, ze względu na blokadę handlu, przekazanie broni przesunęło się ale myślę że nie jest to żaden problem. Dominik odebrał swoje AWP. Każdy z tej trójki dostał VIPa na 30 dni na serwerze Only Mirage. Dzięki za udział wszystkim (dla tych którzy oszukiwali serdeczny palec), w przyszłości może się zbiorę na kolejny konkurs dla graczy. A tymczasem piona dla każdego.
 3. Zastosuj się do wzoru. Nie będziemy pobierać na osobiste komputery wątpliwych plików.
 4. Ja gram na 60MHz i nieraz doświadczam takiego "dzielenia" się ekranu. Chętnie wskoczyłbym na 144 lub 240MHz.
 5. Myślę że zarejestrowana na Twoim koncie blokada VAC, jest wystarczającą odpowiedzią.
 6. Z przykrością muszę stwierdzić że @Asame (xen), nie przechodzi okresu próbnego jako admin only mirage. Nie widać Cię w grze + na forum byłeś ostatnio tydzień temu. Przykro mi. Proszę @Geralt o usunięcie mu rangi admina próbnego, ja usunę uprawnienia admina na serwerze.
 7. @Geralt na only mirage bardzo chętnie przytulimy ten skrypcik
 8. Saurafel

  #hot16challenge2

  Kto podpasował wam? Mi w sumie: - Szpaku (po kilku razach) - Taco Hemingway - Taconafide na propsie - Krzy Krzysztof - Fabijański fajnie nawinął - Paluch - Słoń - Białas - Blacha 2115 W sumie dużo by wymieniać, myślałem że nasza scena hip-hop/rap jest w gorszej kondycji a tu całkiem nieźle jest
 9. Generalnie siadło mi kilka piosenek np: - Szubienicapestycydybroń - Aspartam - Gazprom - Świattomójplaczabaw - ajetlagtomójnowydrag - tokyo2020 (siadło w luj) - niepłaczęponotredame (jeszcze przełykam bedoesa) - łajza (w sumie odrazu, bardzo lubie takię klimaty) - bubbletea (do tej pory po kilku odsłuchach mam ciary w sumie) - złotegloby (też supcio) Zamówiłem sobie japan edition i śmigamy sobie z narzeczoną 😁
 10. + aktywność + godziny + wiek +/- brak doświadczenia jako admin, ale obsługe SM stawiasz wysoko sobie - dla mnie to dziwne - ranga - Nie wydajesz się zbyt rozgarnięty, wnioskuje to po wymianach wiadomości z Tobą na steam. Niektóre wiadomości musiałem przeczytać po kilka razy żeby zrozumieć o co Ci chodzi. Odnośnie podania trzeba było wszystko palcem wskazać. Więcej nie bedę wyciągał na światło dzienne. Jestem bardziej w kierunku nie, ale pozostaje neutralny.

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...