Jump to content

SloW

Admin JB
 • Content Count

  123
 • Posts on chatbox

  17
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

SloW last won the day on August 1 2018

SloW had the most liked content!

Community Reputation

36 Helpful

About SloW

 • Rank
  Special spammer
 • Birthday 03/25/2001

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Kołbiel

Recent Profile Visitors

651 profile views
 1. SloW

  Cowboy polega na strzelaniu z rewolwerów a nie duali no chyba, że jestem w błędzie.
 2. SloW

  Ja mam kilka bugów: -Na zabawie cowboy dostajemy dual beretty zamiast R8 -Zabawa w "człowiek pochodnia" buguje całkiem mapę (nie da się użyć prawego przycisku myszy) oraz osobom mającym ponad 100hp nie zadaje wcale dmg
 3. SloW

  YAY! Zasilacz zmieniony, PC zmartwychwstał xD. Wracam do gry 😉
 4. SloW

  Od dnia: 06.08 br. Do dnia: nie wiem ale jak najkrócej Powód: rozkraczył mi się PC (ciekawe czemu ). Na razie wiem tyle, że zasilacz do wymiany. Jak płyta główna będzie zdrowa to zamawiam zasilacz i wracam. Jak padnięta też płyta główna to zamawiam podzespoły i składam nowego PC.
 5. SloW

  Holokaust
 6. SloW

  Popieram Dantego w 100%. Nie powiem zdarzyło mi się czasami przegiąć z "etanolem" ale nigdy nie odstawiłem takiej szopki. A propos tego zdarzenia - ja serio nic nie zrobiłem a on na mnie naskoczył jak tygrys jakiś.
 7. SloW

  @Rufus @Sadyba
 8. SloW

  No właśnie w kwestii blokady i kicka jestem.
 9. SloW

  Ja zdążyłem wbić powiedziałem 2-3 słowa nie do Ciebie i ty nagle jakieś wąty do mnie masz.
 10. SloW

  Ja Cię zacząłem wyzywać? Aha, widzę, że tak napruty byłeś, że nawet nie pamiętasz. Ja powiedziałem jedną rzecz, która w dodatku nie była zaadresowana do Ciebie "Warka Radler 2%". Za to dałeś mi blokadę wejścia i kicka. Więc nie próbuj się wybielać tylko przyznaj się do błędu.
 11. SloW

  Nick osoby oskarżonej: Fr@ger. Data i godzina: 12.04.2019; 20:35 +/- 5 minut. Dowód: świadkowie obecni przy tym zdarzeniu (m.in. Sadyba, Rufus, Wowhere); jeśli jest to zapisane gdzieś w logach mogę przedstawić screenshoty. Powód Skargi: czysty przykład nadużywania swoich permisji, ja to może wypunktuję: 1. Dał mi blokadę wejścia na kanał Wowhere bez zgody właściciela kanału i bez żadnego powodu (nawet się go nie spytał); 2. Wyrzucił mnie z kanału Wowhere bez zgody właściciela kanału i bez podania żadnego powodu (nawet się go nie spytał); 3. Ta cała skarga nie była by potrzebna gdyby zachował się jak normalny admin, czyli przyszedł, zdjął tą blokadę wejścia i ewentualnie przeprosił (dlatego piszę tą skargę następnego dnia). Potem nawet nie mogłem wbić pogadać np. z Sadybą albo zobaczyć kto na tym kanale jest obecny. Proponowana kara: nie wiem, odpowiednia do zachowania Fragera.
 12. SloW

  Pal wroty ściero
 13. SloW

  Od: 07.04.2019 Do: 30.04.2019 Powód: -Sporo nauki -Robię sobie prawko -Ogólny brak jakiejkolwiek chęci grania w CS, o JB nie wspomnę PS - Jak trzeba jakąś tępą łychę zbanować to możecie pisać 😉
×