Jump to content

SloW

Veteran
 • Content Count

  126
 • Posts on chatbox

  17
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

SloW last won the day on October 2

SloW had the most liked content!

Community Reputation

39 Helpful

Social Info

1 Follower

About SloW

 • Rank
  Special spammer
 • Birthday 03/25/2001

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Kołbiel

Recent Profile Visitors

726 profile views
 1. Jak najbardziej na TAK Znam, szanuję, polecam (nie wypisuje plusów bo dnia by mi nie starczyło minusów nie dostrzegam).
 2. SloW

  Witamy z powrotem legendę ^^
 3. SloW

  jb

  To może ja się wypowiem - od 2 września mam praktycznie ZERO wolnego czasu, podkreślam ZERO. Wiem, że jest dopiero październik, ale w mojej szkole nauczyciele w drugim tygodniu szkoły potrafią robić sprawdziany. Jakby tego było mało w weekendy chodzę na szkolenia podstawowe dla strażaków OSP (czekałem na nie pół roku). Także w weekendy mam szkolenia oraz nadrabiam sen i lekcje, a w tygodniu przygotowuję się czasami do kilku sprawdzianów jednego dnia. Wiem, że powinienem was o tym poinformować, ale kompletnie o tym zapomniałem, moja wina. A więc jeżeli istnieje taka możliwość, chciałbym prosić o jeszcze jedną (tym razem już na pewno ostatnią, bo wstyd mi by mi było pisać o jeszcze jedną) szansę i jeżeli ją dostanę, to macie moje słowo, że po zakończeniu szkolenia, tj 26 października mógłbym naprawić sytuację. Także z mojej strony to wszystko a to co wy zdecydujecie to już wasza sprawa. Jeżeli będzie trzeba mogę pokazać parę screenów jako dowody. Jak was nie przekonam - no cóż, trudno.
 4. SloW

  Cowboy polega na strzelaniu z rewolwerów a nie duali no chyba, że jestem w błędzie.
 5. SloW

  Ja mam kilka bugów: -Na zabawie cowboy dostajemy dual beretty zamiast R8 -Zabawa w "człowiek pochodnia" buguje całkiem mapę (nie da się użyć prawego przycisku myszy) oraz osobom mającym ponad 100hp nie zadaje wcale dmg
 6. SloW

  YAY! Zasilacz zmieniony, PC zmartwychwstał xD. Wracam do gry ?
 7. SloW

  Od dnia: 06.08 br. Do dnia: nie wiem ale jak najkrócej Powód: rozkraczył mi się PC (ciekawe czemu ). Na razie wiem tyle, że zasilacz do wymiany. Jak płyta główna będzie zdrowa to zamawiam zasilacz i wracam. Jak padnięta też płyta główna to zamawiam podzespoły i składam nowego PC.
 8. SloW

  Holokaust
 9. SloW

  Popieram Dantego w 100%. Nie powiem zdarzyło mi się czasami przegiąć z "etanolem" ale nigdy nie odstawiłem takiej szopki. A propos tego zdarzenia - ja serio nic nie zrobiłem a on na mnie naskoczył jak tygrys jakiś.
 10. SloW

  @Rufus @Sadyba
 11. SloW

  No właśnie w kwestii blokady i kicka jestem.
 12. SloW

  Ja zdążyłem wbić powiedziałem 2-3 słowa nie do Ciebie i ty nagle jakieś wąty do mnie masz.
 13. SloW

  Ja Cię zacząłem wyzywać? Aha, widzę, że tak napruty byłeś, że nawet nie pamiętasz. Ja powiedziałem jedną rzecz, która w dodatku nie była zaadresowana do Ciebie "Warka Radler 2%". Za to dałeś mi blokadę wejścia i kicka. Więc nie próbuj się wybielać tylko przyznaj się do błędu.
×