Enzo

≛ Veteran
 • Content Count

  230
 • Posts on chatbox

  219
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Enzo last won the day on October 31 2018

Enzo had the most liked content!

Community Reputation

109 Professional

About Enzo

 • Rank
  Special spammer
 • Birthday 09/22/1987

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Białystok
 • O sobie
  Suck my dragon balls, bitch call me Goku!

Recent Profile Visitors

1305 profile views
 1. Enzo

  Dante jak zwykle masz dużo do powiedzenia o kimś kogo nie znasz Idz na awp godzin wbij bo normy nie wyrabiasz xD https://www.gametracker.com/player/Dante/188.68.252.62:27018/ Co do podania jeśli jest aktywny lubiany przez graczy to jak najbardziej się nadaje. Z tym że na ffa to chyba więcej już adminów będzie niż zwykłych graczy
 2. Enzo

  Możecie zamknąć ten temat, po zastanowieniu się rezygnuje z tego podania. Jeśli ma to tak wyglądać że każdy będzie coś mi wytykał po tak dlugim czasie spędzonym na serwerowni i 1,5 roku starania się jako admin by serwery były lepsze. To podziękuję za współpracę.
 3. Enzo

  Dante twoje zdanie mało kogo tu obchodzi, degradujesz kogoś bo był na urlopie i w dodatku Ci o tym mówił, a potem płacz że adminów nie ma. Nikt nie chce z Tobą współpracować. W dodatku sam bywales godzinę w ciągu tygodnia(albo i nie) na serwerze jako opiekun xD Ewel nie wiem po co takie komentarze byłem na dwóch serwerach tylko adminem, jednym który upadł, a na drugim opiekun ma problemy z głową
 4. Enzo

  Nick: Enzo Wiek: 32 Coś o sobie: Każdy stąd powinien mnie znać więc nie ma co się rozpisywać ? Znajomość SM: 6 Ilość godzin w CS:GO: 4042 Ranga CS:GO: mg1 ale gram mm raz na miesiąc i rangę traciłem 50 razy. Link do gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/Enzo/91.234.146.169:27315/ Kontakt: kamil220987@op.pl
 5. Enzo

  Nick oskarżonego admina:Kamcio39 Link do profilu oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/Kamcio392/ Mapa, na której miało zajście:awp_black&yellow_ge Czas i data zajścia:03.02.2019 13:30 Demka/Screeny:Opiekun może sprawdzić. Powód skargi:Wchodzenie na tekstury, przy pomocy vipa. Treść skargi:Wczoraj napisałem Ci że będziemy inaczej rozmawiać jak jeszcze raz to zobaczę wiec proszę bardzo.
 6. Enzo

  Ogólnie coś jest z płatnością nie tak. Próbowałem właśnie kupić vipa przelewem i jak wpisze dane i kliknę "przejdź do płatności" wywala błąd od razu zamiast przekierować na stronę banku.
 7. Enzo

  Nick oskarżonego gracza: mouzinhO Key-Drop.pl Steam ID oskarżonego:STEAM_0:0:443332893 Mapa, na której miało zajście:awp_ice_csgo_ge1 Czas i data zajścia:19:05 04.09.2018 Demka/Screeny:brak Powód skargi:Wchodzenie pod tekstury Treść skargi:Typek sobie wchodził pod tekstury, zauważyłem na powtórce jak mnie zabił, ale mógł więcej razy to robić. Sprawdził bym go też po względem wh.
 8. Enzo

  I tak was rozjebie czy mam admina czy nie xD A tak na poważnie jestem na urlopie w pl i nie mam kompa. W sobotę wracam, ale jak już musiałeś dać tego degrada to trudno. Btw. pisałem Ci na steam jakiś czas temu że niedługo jadę na urlop, myślałem że zapamietasz xD
 9. Enzo

  W końcu się wziąłeś za to, szkoda tylko że serwer pusty cały dzień
 10. Enzo

  Na tak bo bot, więcej fragow dla mnie
 11. Enzo

  Powiedział ten co na tej mapie ze skrina, stoi za środkową wierzą u góry i czeka na fraga
 12. Enzo

  @kamil2115 na tej mapie kiedyś miałem jak dobrze pamietam 48/12
 13. Enzo

  Parę fragów siadło Dodawajcie niżej swoje najlepsze wyniki
 14. Enzo

  Nick oskarżonego gracza: Bubu Brudny Nygga(znany jako Bartek) https://steamcommunity.com/id/MrBartekHD/ Mapa, na której miało zajście: Cache Czas i data zajścia: 19:30 23.05.2018 Demka/Screeny: brak Treść skargi: Dziecko bez mutacji z niewyparzoną gębą, gdy tylko nie ma admina nadużywa mikrofonu, zresztą na demku można sobie posłuchać. Nie raz go upominałem mimo że nie jestem adminem, to mi odszekiwał jakimiś tekstami że ma pozwolenie od Dzagu i nic mu nie zrobię. Wnoszę o perm mute dla tego osobnika, jak i perm gag bo lubi też pospamic na czacie. P.S. Przy okazji proponował bym sprawdzić Pana DLACZEGO TEDE KURWĄ JEST(znany jako Bubou), moim zdaniem wh grane jest. Już nawet nie mówię o tych skanach przez ściany, wiadomo można mieć farta lub wyuczone skany, ale z drugiej strony trochę za dużo tego. Zauważyłem też przy w miarę normalnych fragach, wychylanie idealnie na przeciwnika, ale zostawiam opiekunowi i adminom to do oceny:)
 15. Enzo

  Nick oskarżonego gracza: =] Mapa, na której miało zajście: Cache Czas i data zajścia: 20:20 16.05.2018 Demka/Screeny: brak Treść skargi: Typowe nudzące się dziecko, chodzi z celownikiem w ziemi i głowy strzela.