Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • Dzagu

   Nowe forum   2018.03.08

   Jak podoba wam się nowe forum? Propozycje poprawek proszę zgłaszać w temacie:   

Enzo

Admin AWP
 • Zawartość

  213
 • Postów na shoutboxie

  201
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

Ostatnia wygrana Enzo w dniu 30 Kwiecień

Użytkownicy przyznają Enzo punkty reputacji!

O Enzo

 • Tytuł
  Admin DD2
 • Urodziny 1987.09.22

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Białystok
 • O sobie
  Suck my dragon balls, bitch call me Goku!

Ostatnie wizyty

705 wyświetleń profilu
 1. Nick oskarżonego gracza: =] Mapa, na której miało zajście: Cache Czas i data zajścia: 20:20 16.05.2018 Demka/Screeny: brak Treść skargi: Typowe nudzące się dziecko, chodzi z celownikiem w ziemi i głowy strzela.
 2. Nick oskarżonego gracza:Parkinson Gaming Mapa, na której miało zajście:Cache Czas i data zajścia: 15:10 13.05.2018 Demka/Screeny:brak Treść skargi: Gość ma 100% wh.
 3. Nie dawajcie mu vipa, niech sobie idzie gdzie indziej. Typ ma stałe 200-250 ping, już mi brzydnie go kickować i banować...
 4. Dobry żart, ja nigdy nie będę top 1. Po pierwsze już nie te lata by być tak dobrym jak o połowę młodsi ode mnie. Po drugie nie jestem takim try hardem jak L6 żeby wyczekiwac fraga dla punktów.
 5. Jak dla mnie za dużo tego strzelania przez sciany w modele, czy lecenie celownikiem za typem wchodzącym po drabinie, może ma nadludzki słuch i słyszy z takiej odległości. Ja nawet przy wyciszonym voipie i volume gry max nie słyszę tam wchodzenia po drabinie, zwłaszcza że kilka osób strzela w tym czasie i jest duży hałas. Jak dla mnie na 100% używa wh i runda 20, gdy celuje i strzela w typa będącego na dole w żółtej za dwoma ścianami, jest wisienką na torcie. Zapewne myślał że typ jest za pierwszą ścianą przy okienku i żądza zdobycia fraga wzięła górę. Dodam jeszcze że na początku zaczyna tak dynamicznie, później gdy wbija na serwer @ZubaR1337 to chodzi obsrany po mapie, chowa się po dziurach, a gdy tylko Zubar wychodzi znów zaczyna grac szybciej i lecą fragi. Zawsze też tak się zachowywał gdy ja wbijałem na serwer, nagle przestają mu fragi wpadać i wychodzi po 3 rundach. P.S. Jak by ktoś miał jeszcze zamiar ogladać demo to zaczyna grać od 10 rundy i dokładnie zwróćcie uwagę na końcówkę 20 rundy.
 6. @Dante jeśli przyjąłeś Sarcheza mimo że wszyscy byli przeciw, to tego pana powinieneś przyjąć tym bardziej. Kojarzę go gra już jakiś czas, słyszałem jak się odzywa, żaden toxic. Może czasem jakaś tam kurwa poleciała, ale to każdemu się zdarzy. Jestem na TAK.
 7. @Agnesto chyba ty miałaś tą fazę xD Nomaka nawet wtedy nie było na serwerze. Sharny był i mu mówiłem jak wyłączyć i jakoś wyłączył w 5 sekund. Odstaw to palenie bo nie dobrze się dzieje z Tobą
 8. -godziny -nawet Cię nie znam Wymagania po coś są ustalone, ty ich nie spełniasz, więc jestem na NIE.
 9. Siema bocie
 10. siema
 11. Cały rok się opierdala to teraz trzeba płakać
 12. Obejrzyj demo jeden z drugim a potem cokolwiek piszcie. Nie mówię że nie da się zabić kogoś przez bramę widząc go wcześniej i zeskanować bo da się, ale ten typ zawsze strzela w głowę. Nie tylko ja mówiłem że on jest odpalony, a jak go wyzwalem od odpalow to przez 7-8 rund nawet fraga nie zrobił bo się obsrał najwyraźniej. Tak widziałem Drunk jak wbiles na spect ale góra na 2-3 rundy w których akurat nic nie grał, a takie sprawdzanie w między czasie gdzie on pada wcześniej niż ty to nie sprawdzanie.
×