Skocz do zawartości

Enzo

Admin AWP
 • Zawartość

  221
 • Postów na shoutboxie

  206
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  15

Zawartość dodana przez Enzo

 1. W końcu się wziąłeś za to, szkoda tylko że serwer pusty cały dzień
 2. Na tak bo bot, więcej fragow dla mnie
 3. Parę fragów siadło Dodawajcie niżej swoje najlepsze wyniki
 4. Powiedział ten co na tej mapie ze skrina, stoi za środkową wierzą u góry i czeka na fraga
 5. @kamil2115 na tej mapie kiedyś miałem jak dobrze pamietam 48/12
 6. Nick oskarżonego gracza: Bubu Brudny Nygga(znany jako Bartek) https://steamcommunity.com/id/MrBartekHD/ Mapa, na której miało zajście: Cache Czas i data zajścia: 19:30 23.05.2018 Demka/Screeny: brak Treść skargi: Dziecko bez mutacji z niewyparzoną gębą, gdy tylko nie ma admina nadużywa mikrofonu, zresztą na demku można sobie posłuchać. Nie raz go upominałem mimo że nie jestem adminem, to mi odszekiwał jakimiś tekstami że ma pozwolenie od Dzagu i nic mu nie zrobię. Wnoszę o perm mute dla tego osobnika, jak i perm gag bo lubi też pospamic na czacie. P.S. Przy okazji proponował bym sprawdzić Pana DLACZEGO TEDE KURWĄ JEST(znany jako Bubou), moim zdaniem wh grane jest. Już nawet nie mówię o tych skanach przez ściany, wiadomo można mieć farta lub wyuczone skany, ale z drugiej strony trochę za dużo tego. Zauważyłem też przy w miarę normalnych fragach, wychylanie idealnie na przeciwnika, ale zostawiam opiekunowi i adminom to do oceny:)
 7. Dodanie nowych map tak nawet jakieś niestandardowe dla urozmaicenia, mogę nawet dać kilka propozycji. Skracanie rund bez sensu, wole grać całe 30 rund jedna mapę, niż co 10 minut wkur*** się na głosowanie, bo przy zozdziałce 4:3 jest denerwujące gdy wyskakuje ci na pół ekranu i jeszcze klikasz tą cyfrę i nie chce zatrybić.
 8. Nick oskarżonego gracza: =] Mapa, na której miało zajście: Cache Czas i data zajścia: 20:20 16.05.2018 Demka/Screeny: brak Treść skargi: Typowe nudzące się dziecko, chodzi z celownikiem w ziemi i głowy strzela.
 9. Nick oskarżonego gracza:Parkinson Gaming Mapa, na której miało zajście:Cache Czas i data zajścia: 15:10 13.05.2018 Demka/Screeny:brak Treść skargi: Gość ma 100% wh.
 10. Nie dawajcie mu vipa, niech sobie idzie gdzie indziej. Typ ma stałe 200-250 ping, już mi brzydnie go kickować i banować...
 11. Dobry żart, ja nigdy nie będę top 1. Po pierwsze już nie te lata by być tak dobrym jak o połowę młodsi ode mnie. Po drugie nie jestem takim try hardem jak L6 żeby wyczekiwac fraga dla punktów.
 12. Jak dla mnie za dużo tego strzelania przez sciany w modele, czy lecenie celownikiem za typem wchodzącym po drabinie, może ma nadludzki słuch i słyszy z takiej odległości. Ja nawet przy wyciszonym voipie i volume gry max nie słyszę tam wchodzenia po drabinie, zwłaszcza że kilka osób strzela w tym czasie i jest duży hałas. Jak dla mnie na 100% używa wh i runda 20, gdy celuje i strzela w typa będącego na dole w żółtej za dwoma ścianami, jest wisienką na torcie. Zapewne myślał że typ jest za pierwszą ścianą przy okienku i żądza zdobycia fraga wzięła górę. Dodam jeszcze że na początku zaczyna tak dynamicznie, później gdy wbija na serwer @ZubaR1337 to chodzi obsrany po mapie, chowa się po dziurach, a gdy tylko Zubar wychodzi znów zaczyna grac szybciej i lecą fragi. Zawsze też tak się zachowywał gdy ja wbijałem na serwer, nagle przestają mu fragi wpadać i wychodzi po 3 rundach. P.S. Jak by ktoś miał jeszcze zamiar ogladać demo to zaczyna grać od 10 rundy i dokładnie zwróćcie uwagę na końcówkę 20 rundy.
 13. @Dante jeśli przyjąłeś Sarcheza mimo że wszyscy byli przeciw, to tego pana powinieneś przyjąć tym bardziej. Kojarzę go gra już jakiś czas, słyszałem jak się odzywa, żaden toxic. Może czasem jakaś tam kurwa poleciała, ale to każdemu się zdarzy. Jestem na TAK.
 14. @Agnesto chyba ty miałaś tą fazę xD Nomaka nawet wtedy nie było na serwerze. Sharny był i mu mówiłem jak wyłączyć i jakoś wyłączył w 5 sekund. Odstaw to palenie bo nie dobrze się dzieje z Tobą
 15. -godziny -nawet Cię nie znam Wymagania po coś są ustalone, ty ich nie spełniasz, więc jestem na NIE.
 16. Siema bocie
 17. siema
 18. Cały rok się opierdala to teraz trzeba płakać
 19. Nick oskarżonego gracza: koTiONe STEAM_0:0:19010875 Czas i data zajścia: 16.04.2018 między 22:20 a 23:05 Demka/Screeny: brak Minuta mapy: Cała mapa Treść skarg: Gość odpalony lata na wh i bóg wie czym jeszcze, a panowie @DrunK i @SkriM #ifszycho mają za przeproszeniem wyjebane jak im mówię że typ jest odpalony. Np. odpowiedz Skrima na to brzmi "Jest lepszy od Ciebie i tyle", a Drunk sobie śmieszkuje ze mnie.
 20. Obejrzyj demo jeden z drugim a potem cokolwiek piszcie. Nie mówię że nie da się zabić kogoś przez bramę widząc go wcześniej i zeskanować bo da się, ale ten typ zawsze strzela w głowę. Nie tylko ja mówiłem że on jest odpalony, a jak go wyzwalem od odpalow to przez 7-8 rund nawet fraga nie zrobił bo się obsrał najwyraźniej. Tak widziałem Drunk jak wbiles na spect ale góra na 2-3 rundy w których akurat nic nie grał, a takie sprawdzanie w między czasie gdzie on pada wcześniej niż ty to nie sprawdzanie.
 21. Odpalony na 100%.
 22. Gratulacje!
×