Skocz do zawartości

Ewel♡

Legenda
 • Liczba zawartości

  933
 • Zawartość na Chatboxie

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  59
 • Haracze

  0,00 zł 

Zawartość dodana przez Ewel♡

 1. Ewel♡

  Vladimir Putin

  Ale super nutka, szacuneczek mordini
 2. Okej. W takim razie dam Ci ub, ale na następny raz bądź ostrożniejszy, bo drugiej szansy takiej nie będzie.
 3. Dostałeś bana na tym drugim koncie na serwerze AWP, stąd ten ban. Jeśli masz perma na AWP - masz go na całej sieci.
 4. Na całe szczęście te czasy poszły dawno w niepamięć, więc chill Beacona nie usunę, natomiast zmienimy kilka rzeczy w regulaminie. Jeśli chodzi o te muty - zobaczymy jak to się sprawdzi, jeśli ktoś będzie zbyt kozaczył - mute i tyle. W kwestii cloudsów się zgadzam z @Chinczyk, ale też druga strona medalu jest taka, że najbardziej grywalna ta mapa się okazuje co najwyżej w "godzinach szczytu" serwera, jeśli jest aktywny, także.... Zobaczymy
 5. 1. Zgadzam się, wprowadzimy 2. Również o tym myślałam, najprawdopodobniej usuniemy wszystkie muty i będziemy przydzielać je osobom, które wkurzają większość 3. Póki co niech zostaną A tak abstrachując - mogłeś wypowiedzieć się w dużo kulturalniejszy sposób, a nie zgrywać takiego fifa-rafa
 6. Ja jestem za tym, aby nowy serwer był odzwierciedleniem początków Jailbreaków - bez tych wszystkich dodatków, jakie nanosiliśmy z czasem. Ktoś za?
 7. Ewel♡

  X czy Y

  Barto chociaż niezbyt znam, ale.. no xd Własny biznes czy praca pod kimś?
 8. Ewel♡

  X czy Y

  angielski ofc netflix/hbo go?
 9. Ewel♡

  X czy Y

  kura mibandy czy smartwache?
 10. Wciąż uważam, że jeszcze za wcześnie. Od poprzedniego podania minęło niewiele czasu.
 11. Miałam kiedyś podobny problem i mi osobiście pomagała zmiana rozdzielczości w grze, a potem powrót do pierwotnej. Nie wiem czy pomogłam, ale liczę, że rozwiążesz ten problem! Edit: Może jeszcze sprawdź spójność plików?
 12. Hejka, dodawajcie po max 2 propozycje piosenek. Najlepiej, żeby były przycięte od razu. Czas na to macie do 30 kwietnia. Max utworów to 21. Proszę, aby były to normalne kawałki, nie super-hiper-mega-bekowe.
 13. Na razie za wcześnie na to, abyś otrzymał tę posadę. Było kilka błędów w podaniu. Zainteresuj się bardziej SM, ogólnie tą posadą(przede wszystkim panuj nad zachowaniem), a wtedy z czystym sumieniem możesz składać podanie.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Social Links

Where you can find us?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
 • Dodaj nową pozycję...