Skocz do zawartości

Ewel♡

Opiekun Serwera
 • Zawartość

  458
 • Postów na shoutboxie

  652
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  26

Zawartość dodana przez Ewel♡

 1. @Ψ JOSH Ψ Pozytywnie ukończył okres próbny adminowania na JB. Gratuluję! Proszę o nadanie mu rangi "Admin JB". @Dzagu, @BobPixel, @Kubox
 2. ROZPOCZĘCIE GRY W "SAJMON MÓWI" KAŻDY gracz, który chce rozpocząć zabawę w "sajmon mówi" musi poprzedzić to frazą "Sajmon mówi.. rozpoczynam zabawę w sajmon mówi". Rozwiewając Wasze wątpliwości - "Rozpoczynam zabawę w sajmon mówi... Sajmon mówi rozpoczynam zabawę w sajmon mówi" NIE JEST BŁĘDEM! Tego typu zdanie może paść przed właściwym rozpoczęciem gry.
 3. Do zrobienia. @Dzagu
 4. Aplikowałeś na admina, a nie znasz regulaminu? Najsu, każda zabawa, którą opisałeś w nim jest. GJ.
 5. Hm, taka stara, banalna zabawa, a w regulaminie nie mamy jej. Ja myślę, że spoko Jak będzie poparcie można wprowadzić.
 6. Szanuję bardzo mocno.
 7. Koziołki - Terroryści dobierają się w pary i przeskakują przez siebie po określonej trasie pierwsza para wygrywa ^To widnieje w regulaminie. Ta zabawa, którą opisałeś jako drugą już istnieje. Co do "alfabetu" ciekawe, zastanowimy się, czy dodamy. Co do "pozycji klapka" uważam to trochę za zbędne, ale zobaczymy co inni na ten temat napiszą. Nawet nie uargumentowałeś dlaczego to dobry pomysł. xD
 8. Ban został nałożony za bugowanie mapy(lagowanie servera) - spowodowane skakaniem po broniach. Miało być 60min, ale Josh źle wpisał komendę, więc skracam tego perma do odpowiedniej długości.
 9. Pamiętasz mniej więcej w której to było rundzie?
 10. Próby powiększania puli map już były, ze skutkiem niezachęcającym do tego, by zostawić taką ilość map(20). Dużo z nich nie było granych, a do tego ciężej będzie znaleźć taką ilość nowych, ciekawych map, które będą wprowadzały jakąś świeżość.. Patrząc na to dalekosiężnie. Mogę jedynie spróbować powiększyć pulę do max 15 i zobaczymy, jak się to przyjmie.
 11. Dwie ostatnie mapy nie są do CS GO.
 12. Martin dokładnie wyjaśnił. Powodowanie lagów na serverze kwalifikuje się do bugowania mapy - więc dostałeś bana.
 13. Emm, dzięki za propozycję, ale myślę, że ona nie będzie miała większego sensu przy takiej ilości komend, jaką server posiada. Są rzeczy, które lepiej zostawić takimi, jakimi są. Proponuję pomyśleć nad ciekawymi zabawami na server, to się na pewno przyda.
 14. Czy to nie przesada pisać podanie w tak krótkim odstępie czasowym? Wciąż werdykt będzie w tej sytuacji ten sam.
 15. Już pisałam Ci na priv, ale powtórzę: nie masz mutacji, więc dostałeś CT bana. Koniec. Wystarczy tego cyrku.
 16. Ale superancko!
 17. Uu, zarabiaj na nowe serverki, dobrze!
×