Jump to content

noskillPL

Mega donor
 • Content Count

  369
 • Donations

  120.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  27

noskillPL last won the day on June 28

noskillPL had the most liked content!

Community Reputation

169 Overhelpful

Social Info

4 Followers

About noskillPL

 • Rank
  Zasłużony
 • Birthday 10/31/1993

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Tychy

Recent Profile Visitors

2588 profile views
 1. noskillPL

  FFA

  Barto ----> Jak on był pierwszy ode mnie?!?!?! XDDDDDDDDD
 2. Dziękuję, nie zawiodę :3
 3. Runda 6 - Gracz dołącza na serwer. Link do demka TU Na podstawie całego demka, które zostało wskazane, mogę stwierdzić, że przez cały mecz miał może z 2-3 akcje z dziwnymi timingami. Akcja opisana przez Kacpixa jest w sumie taką jedyną, która mogłaby wskazywać na jakiekolwiek wspomagacze, natomiast dla mnie na bana za mało. Podepnę go pod swoją obserwację 🤠
 4. Jakiej rangi Ci brakuje: Admin na okresie próbnym [FFA] Link do podania lub powód do dostania rangi:
 5. Polecam się zastosować do wzoru i zachować trochę więcej kultury, gdyż z takim podejściem raczej nie ma co liczyć na unmute. I jeśli go dostałeś od Fafika na jb, to dział też jest błędny.
 6. noskillPL

  Nieobecność..

  Wyrazy współczucia i najszczersze kondolencje.
 7. Mogę potwierdzić zaistniałą sytuację, skakał po temamach i podawał pozycję pozostałych przy życiu członków przeciwnej drużyny.
 8. Nick: noskillPL - niezmienny od lat, nie znają mnie pod inną nazwą Wiek: 26 - 27 rocznikowo, stary dziad wraca na rejony Coś o sobie: Jak już wiadomo, mam na imię Kuba, z zainteresowaniami u mnie ciężko, bo ze mnie dziwny człek, ale w sumie na co dzień pracuję, kształtując blachę oraz produkując elementy wentylacyjne. Jestem typem człowieka, który nie daje się sprowokować ani zdenerwować poza jednym miejscem - robota. Staram się zawsze każdemu pomagać w miarę swoich możliwości. Jestem osobą raczej otwartą, która lubi poznawać nowe osoby. Konflikty słowne staram się rozwiązywać w bardzo pokojowy sposób. Na serwerze jestem raczej rozpoznawany przez większość graczy i administrację. Wrogów tam nie mam. SteamID: STEAM_0:1:190873844 Znajomość SM: 4-5 Znajomość Regulaminu: W sumie to ¯\_(ツ)_/¯, ale nie jest mi on obcy Ilość godzin w CS:GO: 3,037 i ciągle rośnie : ) Ranga CS:GO: MG 1, tak to bywa, jak przez 2 miesiące się nie wchodziło do cs'a ^_^ Dlaczego Ty?: Jak już pisałem wyżej, jestem osobą raczej znaną na serwerze, lubianą, komunikatywną, pomocną, bezkonfliktową, bezstronną, do problemów staram się podchodzić racjonalnie i z głową. Nie mam wrogów na serwerze. Zawsze chętnie doradzę, odpowiem na pytania nowym graczom, a i chętnie pomogę w pilnowaniu porządku na serwerze. Link do gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/noskillPL/188.68.252.62:27019/ Wymagania godzinowe niestety nie zostały jeszcze spełnione, ale do jutra na pewno się to zmieni. Kontakt: Steam, discord, ts, fb oraz mail w razie konieczności.
 9. SloW'a znam nie od dziś i wiem, że na to stanowisko się nada. Jest to osoba odpowiedzialna, pomocna i sumienna. Myślę, że można mu dać szansę.
 10. Z dniem dzisiejszym rezygnuję ze stanowiska Admina FFA. Powód pozostawiam dla siebie, dziękuję za współpracę i do zobaczenia za jakiś czas na serwerku, póki co niestety nie mogę wbijać, co też widać po mojej aktywności : )
 11. Jakiś czas temu natrafiłem na pewien artykuł, polecam się z nim zapoznać każdemu, kto ma zamiar handlować rożnych platform z grami KLIK
 12. Od dnia: 26.01.2020 Do dnia: 02.02.2020 Powód: Problemy sprzętowe

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...