Jump to content

noskillPL

Mega donor
 • Content Count

  384
 • Donations

  170.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

noskillPL last won the day on December 15 2020

noskillPL had the most liked content!

Community Reputation

179 Git

Social Info

4 Followers

About noskillPL

 • Rank
  Zasłużony
 • Birthday 10/31/1993

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Tychy

Recent Profile Visitors

3083 profile views
 1. Wielka szkoda czytać coś takiego od takiej osoby, trzymaj się, serwerownia traci na czymś takim, jak odpowiednia osoba odchodzi ze stanowiska. Mam nadzieję, że do zobaczenia kiedyś na jakimś serwerku : )
 2. Nie muszę czytać, ale jednak przeczytałem zanim to napisałem. Nie trzeba się tu dużo rozpisywać, myślę, że gOoD jest odpowiednią osobą na to stanowisko. Zna go większa część serwerowni, co za tym idzie, jestem na wielkie TAK. Do dzieła Godzik, postaw ten serwer na nogi : )
 3. Wiem, że nie bywam tu często, ale wiem o co tu chodzi. Z racji tego, że wygląda to na prowokację ze strony Josepha i zapewne chęć odegrania się za poprzednią skargę napisaną przez K1ndera, pomimo tego, że nie była ona na Josepha, ale nie trzeba też być geniuszem, żeby nawet na serwerze zauważyć, że za sobą nie przepadają.. Wiem też, że ja tu jako zwykły gracze tego serwera nie mam wiele do gadania, ale wybadałoby ukarać za próbę prowokacji. Coś takiego raczej każdy powinien zauważyć. Przepraszam, nie mieszam się, nie moja sprawa, jakby kto pytał, to mnie tu nie było ^_^
 4. noskillPL

  Nieobecność

  Od dnia: 22.09.2020 Do dnia: Bliżej nie określony Powód: Brak chęci na cs'ka, odpocznę od niego, załatwię, co mam załatwić i wrócę : )
 5. noskillPL

  Skarga kozuhn

  Jedna akcja podejrzana, ale poza tym nic dziwnego nie było widać, jak dla mnie za mało na bana.
 6. Pomocny Komunikatywny Rozpoznawalny wśród graczy Cieszy się dużym szacunkiem na serwerze Ja jestem jak najbardziej za daniem szansy : )
 7. noskillPL

  Urlop

  Udanych wakacji : )
 8. Po obejrzeniu demka na moje oko, to tam nie ma nic ciekawego.
 9. Linkin Park
 10. noskillPL

  Nieobecność

  Tydzień na regenerację, wracaj do nas : )
 11. Jeśli sytuacja byłaby jednorazowa, to byłbym nawet za UB, ale jak widzę z odpowiedzi powyżej, to bind z reklamą cheatów poszedł niejeden raz. Tak samo wchodzenie na tzn. aktywnym banie nie było rozsądne. Jestem przeciwny UB, niemniej jednak życzę miłego dzionka : )

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...