noskillPL

Admin [FFA]
 • Content Count

  355
 • Posts on chatbox

  379
 • Donations

  200.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

noskillPL last won the day on December 3 2019

noskillPL had the most liked content!

Community Reputation

153 Overhelpful

Social Info

3 Followers

About noskillPL

 • Rank
  Zasłużony
 • Birthday 10/31/1993

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Tychy

Recent Profile Visitors

2211 profile views
 1. noskillPL

  Anestezjolog
 2. noskillPL

  odrzucone

  Jestem przeciwny dawaniu Ci unMUTE. Niejednokrotnie byłeś upominany za swoje niestosowne zachowania w stosunku do różnych graczy, pomimo tego nic to nie dawało, ja się dziwię, że wcześniej nikt Ci tego muta nie dał. To, że z kimś się znasz, to Cię nie usprawiedliwia od nazywania innych graczy "psami, kur****, śmieciami i jeszcze parę innych wyzwisk, które słyszałem od Ciebie w moją stronę, jak i innych graczy. Jak się chcesz tak wyzywać, to prywatnie na komunikatorze głosowym, a nie robić burdel na serwerze. Tak samo stwierdzenie, żebym się nie poczuwał nie było na plus w obecnej sytuacji. Za dużo skarg na PW o Twoim zachowaniu dostałem. Staż tutaj też nie jest żadną linią obrony. Nie wiem za kogo się uważasz na tym serwerze, ale jeśli nie jesteś w stanie przyswoić paru prostych zasad, co do kultury, którą na serwerze trzeba przestrzegać, to będziesz miał muta. Swoje zdanie wyraziłem, końcowa decyzja nie należy do mnie, pozdrawiam serdecznie : )
 3. Ja się rozpisywać nie będę, poprzednicy zrobili to za mnie, nic dodać, nic ująć, również jestem na tak : )
 4. Za dużo czystych graczy nie będzie mogło wejść na serwer, za duża strata. Znam sporo osób, które grają na serwerach nie mając prime.
 5. noskillPL

  Ładna samoprezentacja, Witam serdecznie gracza, zapraszam na FFA
 6. noskillPL

  zbanowany

  Demko TU Już mi się do końca nie chciało tego oglądać, jak ktoś chce, to polecam od 15 rundy się przyjrzeć. Jak dla mnie ban się należy.
 7. noskillPL

  przyjęte

  Znany, lubiany, widywany często na serwerze. Jestem za daniem szansy : )
 8. noskillPL

  Chylę się nisko, kłaniam po same kule, niżej nie mogę, bo walnę w podłogę!
 9. noskillPL

  odrzucone

  Jak Krzysia znam trochę czasu, tak pomimo słabej aktywności mogę powiedzieć, że od kiedy go widziałem pierwszy raz na serwerze, 2-3 dni temu, tak widuję go codziennie. Myślę, że brak tej aktywności można nadrobić, proponowałbym zostawić otwarte podanie, co by zobaczyć, czy się poprawi, ja tak, czy tak na obecną chwilę jestem na tak : )
 10. noskillPL

  W sumie czemu by nie
 11. noskillPL

  W sumie Cię nie znam, ale nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć powrotu do zdrowia i powodzonka w obracaniu życia o 180 stopni na tą lepszą stronę życiową, główka do góry, poradzisz sobie! : )
 12. noskillPL

  Może coś się nada. Celowo dałem ze znacznikami czasowymi 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
 13. Również jestem na NIE przez zachowanie jakie widać na serwerze. Zbyt często widać, jak wdajesz się w konflikty słowne z różnymi graczami, co nie idzie w parze z adminowaniem. Od wielu graczy również się nasłuchałem na temat Twojego negatywnego zachowania, z przyczyn myślę jasnych nie będę mówił, co i od kogo słyszałem, myślę, że w pierwsze zdania ode mnie wystarczą : )
 14. noskillPL

  Uszanowanko Torsenik 😆
 15. noskillPL

  zamknięty

  Chodzi o serwer FFA. Tam ta muzyka po prostu nie działa : )