Jump to content

noskillPL

VIP
 • Posts

  409
 • Entries from Chatbox

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  42
 • Donations

  390.00 PLN 

noskillPL last won the day on July 1 2021

noskillPL had the most liked content!

Reputation

242 Toxic MG

Social Info

1 Follower

About noskillPL

 • Rank
  Zasłużony
  PRO
 • Birthday 31/10/1993

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Tychy

Recent Profile Visitors

5,054 profile views
 1. Tym razem ja odświeżam temacik i proszę zarówno administrację, jak i graczy o dawanie propozycji na nowe RS'ki. Standardowo poproszę po 6 propozycji
 2. Podeślij tradelinka, podeśle jakąś naklejkę o równowartości.
 3. No to nie pozostaje mi nic innego, jak przyjąć Cię na okres próbny, który będzie trwał od 10.06.2021 do 24.06.202. Życzę powodzenia. W wolnej chwili napisz prośbę w odpowiednim dziale o nadanie na forum rangi admina próbnego, gratuluję.
 4. Podtrzymuję zdanie Czestera, również jestem za daniem szansy ze względu na braki w ekipie. Pomimo słabej znajomości SM myślę, że sobie poradzi. Aktywności na serwerze nie można się przyczepić.
 5. Co do samego podania, napisane ładnie, ale z tego powodu, który podałem wyżej, jestem na razie zmuszony odrzucić. Pamiętaj, że podania o admina mogą być pisane raz na tydzień.
 6. 1. Admin musi godnie reprezentować zarówno swoje stanowisko, jak i całą serwerownie, więc trzeba się należycie i kulturalnie zachowywać. 2. Admin musi sprawdzać każde zgłoszenie, które pojawia się na u@, bądź pod komendą !report. 3. Admin nie może wdawać się w rozpoczęte kłótnie, spory a musi je rozwiązać. 4. Admin nie może się wywyższać, faworyzować/obrażać graczy. 5. Admin nie może ukarać drugiego admina banem/gagiem/mutem. W razie przewinień sprawę należy kierować do opiekuna serwera. 6. Admin nie może nadmiernie używać komend bez wyraźnej przyczyny. 7. Admin poza serwerem musi brać udział w życiu forum. Jeśli pojawia się jakaś skarga/prośba o ub/podanie o admina, musi się wypowiedzieć do 48h. Każda taka prośba będzie przez opiekuna rozstrzygana najpóźniej do 72h od czasu powstania tematu. 8. Admin musi grać pod jednym nickiem, żeby nie było problemów ze sprawdzaniem aktywności. Regulamin może być zmieniany/aktualizowany w razie potrzeby.
 7. Przez całe demko widziałem maksymalnie 2 dziwne akcje, a jak na cały mecz, to to jest za mało.
 8. Wspólnie z @CzesterMolester podjęliśmy decyzję, która zaniepokoi większość z Was, ale po prostu inaczej się już chyba nie da. Za naruszenia, które będą podane w tym poście będą przyznawane punkty karne. 3pkt = degradacja ze stanowiska bez możliwości powrotu. 1. Naganne zachowanie na serwerze. 2. Słaba aktywność na serwerze bez wcześniejszej podanej przyczyny. 3. Brak zainteresowania pod tematami na forum związanymi z serwerem. @Kacpix75 0 @sKY 1 @Stevie G 2 @Lolek 0 @FABI75 Z czasem zostanie wprowadzona jakaś metoda, która będzie umożliwiała odrobienie punktów karnych, damy znać jak taka się pojawi. Zasady te zaczynają obowiązywać od tego piątku tj. 28.05.2021 - Aby zachować odpowiednią aktywność na serwerze zostajemy przy tej samej zasadzie, jak wymagania admina, czyli 5h tygodniowo. Raz na tydzień będzie sprawdzana aktywność każdego. - Żeby nie było żadnych problemów w sprawdzaniu aktywności, ustalamy zakaz zmieniania nicku jako admin częściej, jak raz na miesiąc. - Skargi, podania, prośby o ub/unmute na forum będą rozpatrywane do 48h od jej pojawienia się, w szczególnych przypadkach do 72h. Do tego czasu każdy admin ma czas, aby się pod danym tematem wypowiedzieć. Jeśli pojawi się oczywisty spinbot, temat będzie rozpatrywany najszybciej, jak to możliwe, w takim wypadku nie będzie żadnych kar. - Przypominam również, że admin musi świecić przykładem dobrego zachowania na serwerze, proszę się tego trzymać. Wyżej podane zostały zasady, za które będzie można dostać ostrzeżenie. @sKY Otrzymuje 1pkt karny za niewyrobienie tygodniowej aktywność. @Stevie G Otrzymuje 1pkt karny za niewyrobienie tygodniowej aktywności. @Stevie G Otrzymuje 1pkt karny za kompletny brak zainteresowania tematem podania o admina.
 9. noskillPL

  Cześć:)

  Witam gracza i zapraszam na Only Mirage

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Social Links

Where you can find us?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
 • Create New...