Jump to content

noskillPL

Donator
 • Content Count

  359
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

noskillPL last won the day on December 3 2019

noskillPL had the most liked content!

Community Reputation

155 Overhelpful

Social Info

3 Followers

About noskillPL

 • Rank
  Zasłużony
 • Birthday 10/31/1993

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Tychy

Recent Profile Visitors

2,390 profile views
 1. SloW'a znam nie od dziś i wiem, że na to stanowisko się nada. Jest to osoba odpowiedzialna, pomocna i sumienna. Myślę, że można mu dać szansę.
 2. Z dniem dzisiejszym rezygnuję ze stanowiska Admina FFA. Powód pozostawiam dla siebie, dziękuję za współpracę i do zobaczenia za jakiś czas na serwerku, póki co niestety nie mogę wbijać, co też widać po mojej aktywności : )
 3. Jakiś czas temu natrafiłem na pewien artykuł, polecam się z nim zapoznać każdemu, kto ma zamiar handlować rożnych platform z grami KLIK
 4. Od dnia: 26.01.2020 Do dnia: 02.02.2020 Powód: Problemy sprzętowe
 5. Jestem przeciwny dawaniu Ci unMUTE. Niejednokrotnie byłeś upominany za swoje niestosowne zachowania w stosunku do różnych graczy, pomimo tego nic to nie dawało, ja się dziwię, że wcześniej nikt Ci tego muta nie dał. To, że z kimś się znasz, to Cię nie usprawiedliwia od nazywania innych graczy "psami, kur****, śmieciami i jeszcze parę innych wyzwisk, które słyszałem od Ciebie w moją stronę, jak i innych graczy. Jak się chcesz tak wyzywać, to prywatnie na komunikatorze głosowym, a nie robić burdel na serwerze. Tak samo stwierdzenie, żebym się nie poczuwał nie było na plus w obecnej sytuacji. Za dużo skarg na PW o Twoim zachowaniu dostałem. Staż tutaj też nie jest żadną linią obrony. Nie wiem za kogo się uważasz na tym serwerze, ale jeśli nie jesteś w stanie przyswoić paru prostych zasad, co do kultury, którą na serwerze trzeba przestrzegać, to będziesz miał muta. Swoje zdanie wyraziłem, końcowa decyzja nie należy do mnie, pozdrawiam serdecznie : )
 6. Ja się rozpisywać nie będę, poprzednicy zrobili to za mnie, nic dodać, nic ująć, również jestem na tak : )
 7. Za dużo czystych graczy nie będzie mogło wejść na serwer, za duża strata. Znam sporo osób, które grają na serwerach nie mając prime.
 8. Ładna samoprezentacja, Witam serdecznie gracza, zapraszam na FFA
 9. Demko TU Już mi się do końca nie chciało tego oglądać, jak ktoś chce, to polecam od 15 rundy się przyjrzeć. Jak dla mnie ban się należy.
 10. Znany, lubiany, widywany często na serwerze. Jestem za daniem szansy : )
 11. noskillPL

  Hejo!

  Chylę się nisko, kłaniam po same kule, niżej nie mogę, bo walnę w podłogę!
 12. Jak Krzysia znam trochę czasu, tak pomimo słabej aktywności mogę powiedzieć, że od kiedy go widziałem pierwszy raz na serwerze, 2-3 dni temu, tak widuję go codziennie. Myślę, że brak tej aktywności można nadrobić, proponowałbym zostawić otwarte podanie, co by zobaczyć, czy się poprawi, ja tak, czy tak na obecną chwilę jestem na tak : )
 13. W sumie Cię nie znam, ale nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć powrotu do zdrowia i powodzonka w obracaniu życia o 180 stopni na tą lepszą stronę życiową, główka do góry, poradzisz sobie! : )

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich ! Potrzebujemy tylko waszej pomocy ! Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić że razem możemy wszystko ! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń , ludzi którzy są godni aby dołączyć do globalnej elity społeczności którą traktuje się jak drugą rodzinę !

Istniejemy od 2014r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...