Jump to content

ray17

Gamer
 • Content Count

  37
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

ray17 last won the day on June 16 2017

ray17 had the most liked content!

Community Reputation

19 Biedopomocnik

About ray17

 • Rank
  Lame
 • Birthday 07/10/2003

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Berlin

Recent Profile Visitors

529 profile views
 1. k zachcialo mi sie polskiego jb... no to chuj... dalej ide grac na niemieckim
 2. Kiedyś to mówiłem do H E J O N A oraz K O M I S A R Z A żeby mi dali mute... No i mam permmute Można by było mnie unmutować jakimś sposobem, czy to nie możliwe? Nick: (Obecny: LUCARIO) (Poprzedni: RAYQN) steam3ID: [u:1:358054179] steamID32: STEAM_0:0:100045937 Admin który cię zmutował: HEJON LUB KOMISARZ Powód muta: NA WŁASNE ŻYCZENIE Długość muta: PERMANENTNY Godzina o której dostałeś muta: -?- Mapa na jakiej dostałeś muta: -?- Demko z mapy: --
 3. ray17

  Historyjka

  Ale to konto miałem już od dawna i miałem bana za to ale Dzagu odbanował...
 4. ray17

  Skarga Na Gracza

  I tu popieram Hejona i Dawida!
 5. Wpisz GIMP w google i pobierz z orginalnej strony. meme nr.5
 6. Nick na serwerze: RAYQN e-Mail: xray17x@gmail.com Screen z ilością godzin na serwerze (komenda !czas): Komenda nie działa. Mam 20k respektu Wiek: 15 Steam ID: steam3ID: [u:1:358054179] steamID32: STEAM_0:0:100045937 steamID64: http://steamcommunit...561198318319907 customURL: http://steamcommunity.com/id/-RAYQN- ​Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: Od poniedziałku do piątku jakieś 2-3 godziny, lecz w weekendy aż praktycznie cały dzień. Miałeś kiedyś u nas bana: Tak Doświadczenie w adminowaniu: Brak (Jak nie będzie kiedyś pierwszego razu ( ͡° ͜ʖ ͡° ) to ciężko o doświadczenie) Umiejętność obsługi komend SourceMod: 4/10 i napewno wiele się jeszcze nauczę​ Dlaczego miałbyś dostać admina: Ponieważ na serwerze jest czasem chaos a potrzeba admina, więc dobrze by było gdyby przynajmniej jeden admin był cały czas na serwerze.​ A to znaczy iż chcę: ​ Zachować porządek na serwerze.​ Mieć odpowiedzialność na swych barkach. Nauczyć się obsługiwać SourceModa jak i wiele innych rzeczy. Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: Nie i nigdy nie byłem. (Chciałbym spróbować) ​Znajomość Regulaminu: ᕦ(♥ᴥ♥)ᕥ ​Drobna pomoc pieniężna: Jak będę mieć jakieś skiny to Dzagu lub Fuzhou dostaną coś i będą mogli sprzedać na jakiejś stronie, żeby mieć jakieś własne lub serwerowe korzyści.
 7. ray17

  X czy Y

  W skarpetach i sandałach. Headset vs słuchawki i mikrofon osobno
 8. ray17

  X czy Y

  X Usunięto przez autora
 9. Może ktoś jednak zmienić nazwę na ,,Sekcja memów o serwerowni GLOBALELITE.PL i jej serwerów" lub coś podobnego?

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...