Jump to content

Justyna

Gamergirl
 • Content Count

  20
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Justyna last won the day on May 1 2017

Justyna had the most liked content!

Community Reputation

8 Świeżak

About Justyna

 • Rank
  Lame
 • Birthday 08/18/1995

Kontakt

 • Płeć
  kobieta
 • Miejscowość
  kraków

Recent Profile Visitors

1198 profile views
 1. Jestem toksyczna, nie zbliżać się :D

 2. ♥ "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie!" Syr 1, 23 ♥

 3. No tak tylko, że akurat tu chodzi o administratora only dd2, jak trudno zauważyć. I nic nie popieram, stefan ma swoje zdanie i napisał co napisał niech mu życzy 200 lat nieszczęścia nie mój interes to on i kim myśli i co do kogo ma, no i oczywiście co komu życzy. Wiec powinieneś być na tyle "dojrzały" ze każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i je po prostu uszanować. A nie od razu stwierdzić, że @Stefana rodzice nie wychowali. Sam przecież masz osoby za którymi nie przepadasz i nie życzysz im dobrze. Nie sądzę bym musiała Ci coś jeszcze tłumaczyć. Jeśli pomogłam zostaw strzałeczkę w górę ♥ Po za tym hipokryta to osoba która wspiera daną osobę lub stanowisko choć w głębi jest jemu wroga. Więc dlaczego uważasz iż na dd2 coś takiego występuje skoro tam nie bywasz.
 4. @@Mohamed Napiszę Ci tylko jedno, nie uczestniczysz i nie udzielasz się w sferze serwera dd2. Wiec prosiłabym abyś nie wchodził w zbędne dyskusje, które Cie nie powinny wgl interesować. W celu nabijania postów, polecam udać się tam --> http://globalelite.pl/forum/74-hyde-park/ Dziękuję za uwagę i polecam byś częściej nadzorował swój serwer nad którym sprawujesz opiekę jako administrator. Niż wjeżdżać na rodziców. Pomijając sam fakt, że Stefan odpisał w kierunku do SH4DY. Także tak jak uważam wyżej posty możesz nabijać w dziale hyde-park. Ps. Proszę kogoś z administracji forum, o zamknięcie tego tematu.. Chyba komentowanie @@Dzagu decyzji nie ma dalszego sensu. Chyba że zrobimy aplauz na stojąco a następnie minute ciszy za Vans`a. ♥

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...