Jump to content

Justyna

Gamergirl
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Justyna last won the day on May 1 2017

Justyna had the most liked content!

Community Reputation

8 Bronze

About Justyna

 • Rank
  Lame
 • Birthday 08/18/1995

Kontakt

 • Płeć
  kobieta
 • Miejscowość
  kraków

Recent Profile Visitors

877 profile views
 1. Jestem toksyczna, nie zbliżać się :D

 2. ♥ "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie!" Syr 1, 23 ♥

 3. No tak tylko, że akurat tu chodzi o administratora only dd2, jak trudno zauważyć. I nic nie popieram, stefan ma swoje zdanie i napisał co napisał niech mu życzy 200 lat nieszczęścia nie mój interes to on i kim myśli i co do kogo ma, no i oczywiście co komu życzy. Wiec powinieneś być na tyle "dojrzały" ze każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i je po prostu uszanować. A nie od razu stwierdzić, że @Stefana rodzice nie wychowali. Sam przecież masz osoby za którymi nie przepadasz i nie życzysz im dobrze. Nie sądzę bym musiała Ci coś jeszcze tłumaczyć. Jeśli pomogłam zostaw strzałeczkę w górę ♥ Po za tym hipokryta to osoba która wspiera daną osobę lub stanowisko choć w głębi jest jemu wroga. Więc dlaczego uważasz iż na dd2 coś takiego występuje skoro tam nie bywasz.
 4. @@Mohamed Napiszę Ci tylko jedno, nie uczestniczysz i nie udzielasz się w sferze serwera dd2. Wiec prosiłabym abyś nie wchodził w zbędne dyskusje, które Cie nie powinny wgl interesować. W celu nabijania postów, polecam udać się tam --> http://globalelite.pl/forum/74-hyde-park/ Dziękuję za uwagę i polecam byś częściej nadzorował swój serwer nad którym sprawujesz opiekę jako administrator. Niż wjeżdżać na rodziców. Pomijając sam fakt, że Stefan odpisał w kierunku do SH4DY. Także tak jak uważam wyżej posty możesz nabijać w dziale hyde-park. Ps. Proszę kogoś z administracji forum, o zamknięcie tego tematu.. Chyba komentowanie @@Dzagu decyzji nie ma dalszego sensu. Chyba że zrobimy aplauz na stojąco a następnie minute ciszy za Vans`a. ♥

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich ! Potrzebujemy tylko waszej pomocy ! Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić że razem możemy wszystko ! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń , ludzi którzy są godni aby dołączyć do globalnej elity społeczności którą traktuje się jak drugą rodzinę !

Istniejemy od 2014r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...