Jump to content

turbii

Gracz
 • Posts

  13
 • Entries from Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

turbii last won the day on April 8 2020

turbii had the most liked content!

Reputation

7 Biedopomocnik

About turbii

 • Rank
  Lame
  Lame

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Kraków

Recent Profile Visitors

1,007 profile views
 1. Ilość warnów które chcesz odpracować: Wszystkie na moim koncie Forma odpracowania: Poradnik Linki:
 2. Cześć, dzisiaj chciałem Wam pokazać kilka smoke, których raczej nie znaliście na mapie De Mirage 1. Smoke na ławke (B) z domku. 2. Smoke na Edward (B) z domku 3. Smoke z przed TV room'u na jungle (A) Na dziś to tyle, jeżeli chcecie więcej, dajcie odezw w odpowiedziach
 3. Hej, tak jak w temacie składam propozycję dodania nowych map na serwer - poszczególne mapy się już nudzą, szczególnie tym co codziennie grają na serwerze. Jeżeli nie macie pomysłów i o ile moja propozycja zostanie zaakceptowana podam mapki które są warte uwagi. Pozdrawiam i wesołych świąt.
 4. Hej, patrząc na przywileje VIP'a zobaczyłem rażący w oczy błąd oraz niedociągnięcia. Po 1, "podwujny" - błąd ortogrficzny Większość wprowadza ludzi mających kupić VIP'a w błąd, gdyż niektórych rzeczy po prostu nie dostajemy po zakupie VIP'a. Proszę o poprawki, dzięki
 5. Vito Scalleta https://steamcommunity.com/profiles/76561198799946250/
 6. Ale dalej nie rozumiem, dlaczego przeniosłeś mnie, nie znasz mnie, okej, równie dobrze mogłeś przepytać mnie regulaminu. Jak dla mnie to co zrobiłeś było bez sensu, jeszcze do tego Ty na tym zyskałeś. Co do tego ssij, to inne słowo? "SSIJ"? Nie zbyt też rozumiem. A co do reszty, aniołem nie jesteś, bo nie umiesz powiedzieć co było na voice chacie?
 7. Twój wiek: 18 Nick Oskarżonego(prawdopodobnie) Chinczyk Nick Oskarżyciela: turbii SteamID oskarżonego: STEAM_1:1:430495253 Gdzie to się wydarzyło(KONKRETNA MAPA!): jb_dust2_v47_gle Data zdarzenia(Godzina): Około 13.20 Opis Sytuacji: Wszedłem na serwer, następnie dołączyłem do terrorystów. Następnie jak każdy normalny gracz ma prawo wpisałem /g, aby dołączyć do CT. Po następnej rundzie dołączyłem, lecz zostałem "zeswapowany" do TT, a oskarżony sam siebie przeniósł do CT. Dowody: [SM] ADMIN: turbii's team has been swapped [SM] ADMIN: Chinczyk Ahh shit here we go...'s team has been swapped Czego oczekujesz: Każdy gracz czeka spokojnie na swoją kolej a taki za przeproszeniem ham ryje się do CT, bo ma do tego dostęp, bo ma do tego komendy, i jak on to powiedziałem, ma władze większą niż ja. Werdykt końcowy zostawiam administracji.
 8. Nick na serwerze: Mój nick to turbii. e-Mail (może być prywatnie podany): Prywatnie. Ilość przegranych godzin na serverze(link do gametrackera[wszystkie nicki]): https://www.gametracker.com/player/turbii/188.68.252.62:27016/ https://www.gametracker.com/player/ムteleturbiśム/185.11.102.164:27016/ ((jeżeli będzie problem z 2 linkiem, wiele osób które teraz grają oraz administracja pamięta mnie, może potwierdzić że gram tutaj dosyć długo)) Wiek: Mam 18 lat. Steam ID: STEAM_1:0:494376064 Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: 4/5 godzin. Miałeś kiedyś u nas bana: Nie, nie miałem. Doświadczenie w adminowaniu: Byłem adminem na 1 JB. Umiejętność obsługi komend SourceMod: 7. Dlaczego miałbyś dostać admina: Wiele razy przesiadując na serwerze widzę osoby łamiące regulamin, nie wiedzących co to "JB" a pchających się do CT, a admina wtedy nie ma. Jestem dosyć aktywny na serwerze i chcę pomóc osobą które przestrzegają regulaminu, a zapobiec tym, którzy nie stosują się do owego regulaminu. Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: Nie, nie jestem. Znajomość Regulaminu: 9/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Drobna pomoc pieniężna: Jasne, bez problemowo.
 9. Nick na serwerze: ムteleturbiśム e-Mail (może być prywatnie podany): kacperurbanski111@wp.pl Ilość przegranych godzin na serverze(link do gametrackera[wszystkie nicki]): Mam przegrane 611 minut, i rośnie. https://www.gametracker.com/player/ムteleturbiśム/185.11.102.164:27016/ a nick miałem jeszcze turbii Wiek: Mam 17 lat. Steam ID: STEAM_1:1:422534697 Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: Na grę w CS'a poświęcam około 3/4 godzin dziennie. Miałeś kiedyś u nas bana: Nie, nie miałem bana. Doświadczenie w adminowaniu: Dosyć wysokie, znam SM i byłem administratorem na jedny Jail break'u. Umiejętność obsługi komend SourceMod: 9/10 Dlaczego miałbyś dostać admina: Chciałbym pomóc w rozwoju serwera, zwalczać cziterów którzy wchodzą na serwer, bądź osoby które nie znają się na CT. Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: Nie, nie jestem. Znajomość Regulaminu: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Drobna pomoc pieniężna: Coś by się znalazło.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Social Links

Where you can find us?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
 • Create New...