Jump to content

SprINTT

User
 • Content Count

  172
 • Posts on chatbox

  31
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

SprINTT last won the day on May 26 2018

SprINTT had the most liked content!

Community Reputation

49 Helpful

About SprINTT

 • Rank
  Special spammer
 • Birthday 10/23/2002

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Włocławek

Recent Profile Visitors

961 profile views
 1. SprINTT

  Witam
 2. SprINTT

  Witam
 3. SprINTT

  ban

  Czyli sugerujesz, że współpracujesz z innymi? Czyli za samo to powinieneś dostać banicje na 1 dzień. Co do skargi jutro obejrzę demko i się wypowiem. Post będzie edytowany. Edit: Obejrzałem demo, szukałeś 2 razy, i w tych 2 rundach było coś podejrzanego, w pierwszej poleciał za graczem w krzaki chociaż go nie widziałeś i druga runda w której próbowałeś trafić do kampy w której akurat był gracz, przez 3s patrzyłeś na niego przez ścianę, gdy się wychylił i uciekł pobiegł do krzaków, a ty od razu pobiegłeś do niego. Albo masz wh albo współpracujesz z innym kolegą. Czekam na wypowiedź innych adminów.
 4. SprINTT

  Eldo
 5. SprINTT

  Witam
 6. 1. Przedłużenie niewidzialności do 15/20s, często inni gracze widząc, że ADMIN idzie się schować to podążają za nim, 10s to czasami za mało, żeby zdążyć uciec przed innymi. 2. Dodanie 1pkt do rankingu za przeżycie rundy w ct od 8/10osób, obecnie są 2 punkty za 15 osób. A jak to wiadomo w ostatnim czasie nie ma dużo osób na serwerze i chociaż, żeby był ten 1 pkt. 3. Usunięcie kilku map (obecnie jest 50 map), moje propozycję: seek_bank, seek_office, seek_greathouse, seek_haus_changed, seek_snow, seek_foresthouse, seek_building[hideandseek]_d, seek_forest, sk_house, hns_graveyard, seek_ebinhouse, dark_lane, seek_horror_house, seek_bloody_street. seek_abandonedhouse
 7. SprINTT

  Sorry, że się wtrącam ale chyba co mnie pamięć nie myli nie miałeś perm muta?
 8. SprINTT

  Jestem za zostawieniem Ci muta, muta dostałeś 19 dni temu, więc nwm czy tak długo.
 9. SprINTT

  Od dnia: 25.06.2018 Do dnia: 08.07.2018 Powód: brak chęci grania na FFA, może po urlopie zachce mi się wchodzić jako pierwszy na serwer i czekać na kogoś URLOP BIORĘ TYLKO NA SERWER FFA
 10. SprINTT

  Witam
 11. SprINTT

  Po 1. Bob mi nigdy nie przypomima/przypominał o wchodzeniu na serwer. Po 2. Skąd masz wiedzieć jak wyglądają moje stosunki z innymi graczami jak widzimy się raz na ruski rok na serwerze. Po 3. Admina na dr nie mam od kilku miesięcy (2-3). Po 4. Adminem może nie jestem od samego początku, ponieważ nabijalem godzinny i póki bob mi zaakceptował podanie trochę minęło. Na serwerze staż zacząłem w tym samym dniu w którym powstał. Po 5. Po co mam nadużywać mikrofonu jak nie trzeba? Prawie zawsze gadam z kimś na tsie i wolę z nim pogadać niż odzywać się na np. Cześć, moge to odpisać.
 12. Nazwa serwera: HNS Imię: Mateusz Wiek: 16 Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: To zależy od dnia, ale dziennie powino byc minimum 2h Staż na serwerze: Od samego początku serwera (od pażdziernika) Znajomośc sourcemoda (1-10): 6 Zaufanie wobec graczy (1-10): 9,5 Dlaczego akurat Ty: Jestem miłą i pomocną osobą, mam dosyć długi staż na serwerze, kilka pomysłow. Jestem dość rozpoznawalny na serwerze. Co byś chciał zmienić za twojej kadencji?: Zmienić pule mapy, co było w planach. Dodanie coś dla zwykłych graczy (tzn. graczy bez vipa) np. darmowy vip na mape gdy na serwerze jest np. 20 osob, lub darmowy "pc" bez żadnych dodatków. Wiem, że moja aktywność w ostatnim miesięcu nie była jaka była np. 2 miesiące temu, ale zawsze byłem na zawołanie.
 13. SprINTT

  2:1 2:3 2:1
 14. SprINTT

  Co do usunięcia map jestem ZA, oprócz mapy hide_and_seek-amk ponieważ wydaję mi się dobrą mapą.
 15. SprINTT

  Siema
×