Dante

Head Admin
 • Content Count

  1618
 • Posts on chatbox

  2234
 • Donations

  15.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  129

Dante last won the day on January 20

Dante had the most liked content!

Community Reputation

875 Godlike

Social Info

About Dante

 • Rank
  Elita
 • Birthday 12/24/1997

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Polska
 • Zainteresowania
  Interesuję się informatyką (w szczególności programowaniem). Lubię sport i grać na gitarze :D
 • O sobie
  Opiekun serwera AWP i najlepszy snajper na globalelite.pl

  Informatyk po technikum ;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wypowiem się jako obserwator z zewnątrz. Moim zdaniem ta komenda będzie nadużywana przez wiele osób na serwerze, ze względu na to, że dość spora część graczy jest... no, bardzo emocjonalna Jakaś kontrola nad tą komendą by się przydała, wtedy jak najbardziej jestem za, na razie przeciwko.
 2. Dante

  zamknięty

  Oki, jak osiągniesz mistrzostwo, to z radością dam Ci UB i przeproszę za moją pomyłkę. Być może proplayera też bym zbanował za za dobre akcje P.S. Co do podlizywania się, to post bez sensu, bo to Comfti ostatecznie by zdecydował co z tym zrobić P.S.S. Zamykam na prośbę autora.
 3. Dante

  zamknięty

  Jeśli myślisz, że dałbym bana po raz drugi za jedną akcję, to nie wiem za jaką administrację nas masz. Obserwowałem Cię całą mapę odkąd wszedłeś, a z każdą akcją miałem coraz większą pewność. A teraz proponuję poprawić powód, nazwę admina oraz więcej skruchy, gdy jesteś posądzony o czitowanie Jeśli tego nie zrobisz, to zamknę temat i będziesz musiał pisać kolejne podanie. Jestem na 100% pewien o Twoim czitowaniu, po prostu używasz przycisku do WH ew. radar hack, aby zdobyć informację o położeniu przeciwnika.
 4. Dante

  podanie

  + widać, że masz pomysły + rozpoznawalny i lubiany wśród graczy (tej garstki, która bywa ) + dość świeże spojrzenie na serwer + godziny na serwerze +/- zmiana serwerów (jak chciałem zostać opiekunem AWP, to był to serwer na którym jako jedynym miałem admina, trochę nie podoba mi się taka zmiana serwerów 😛 ) +/- staż (ja dostałem opiekuna po 4 miesiącach, no ale mimo wszystko + to nie jest 😛 ) +/- trochę boję się rewolucji w działaniu serwera, ale to się okaże, czy będzie potrzebna : d +/- ostatnia aktywność - wiek - doświadczenie - mam wrażenie, że ostatnia aktywność wzrosła tylko po to, żeby dostać opiekuna Tak jak w przypadku Kamila, nie napiszę tutaj werdyktu. Obgadam z wszystkimi kandydatami na TSie co trzeba i wtedy dopiszę.
 5. Dante

  + wiek + staż + doświadczenie +/- był już jako opiekun (wiem jak działa) - nieaktywny przez ostatnie miesiące (powrót tydzień temu) - słabo z godzinkami na serwie - ostatnia aktywność wzrosła przez to podanie :v Nie napiszę tutaj czy jestem za czy przeciw. Spotkam się z chętnymi na TSie i obgadam, co i jak. Jestem pewien, że mają zupełnie różne pomysły.
 6. Dante

  1) Nie podoba mi się, że priorytetem jest dodanie dwóch nowych map, zamiast naprawa błędów : d 2) Zastanawiałem się po co Ci Free VIP tutaj, polecam autorski plugin @BobPixel#DJ#Back zamiast tego xD 3) Kwestia zmiany punktacji, jestem ZA 4) A tutaj to nie wiem czy nie przekombinowane. Chociaż nie mam nic przeciwko, to też nie mam nic przeciwko, żeby było standardowo, że jak jesteś żywy to gadasz tylko ze swoją drużyną, a jak martwy to i ze swoją (żywymi i martwymi), i z przeciwną (martwymi). To pomaga np. jak masz jakiegoś silvera jako ostatniego, możesz mu doradzić, co powinien zrobić. 5) Jesteś pewien, że chcesz usunąć te rangi? :v Lvl ranks jest od rang, więc trzeba by dorzucić plugin do RankMe, gdzie będzie pokazywać rangi (a wydaje mi się, że ten ranking jest źle dostosowany pod rangi, choć może się mylę). 6) Nie przesadzajmy z tym "trudno jest zobaczyć", wystarczy zerknąć na samym początku rundy. Na FFA działa i to, że ktoś narzeka nie znaczy, że jest źle. Jestem przeciwko. + no to dobrze, że jak oba są otwarte to nic nie pisze. Ten plugin to "Bombsite Limiter" a nie "Bombsite Compass" xd 7) Ja nie wiem co Ty masz z tym angielskim. Dla mnie nie ma znaczenia :v Wolałbym, żeby Dzagu albo Pixel zajęli się ważniejszymi rzeczami :d 8 ) Demka jak najbardziej za.
 7. Dante

  przyjęte

 8. Yo Otwieram rekrutację na opiekuna AWP. Oczywiście nie rezygnuję, ale potrzebuję kogoś, kto pomoże mi ogarniać na bieżąco rzeczy do zrobienia (resety, pilnowanie konkursów, pilnowanie adminów), ale też kogoś kto wprowadzi odrobinę świeżości na serwer. Dlatego szansę ma każdy, kto w jakiś sposób angażuje/angażował się w życie serwera (obecni i byli admini, osoby z dużym stażem na forum czy też po prostu długogrający gracze serwera z jakimś zapleczem admina). "Odrobinę świeżości" – mam na myśli jakieś zmiany pod aktualne wymagania graczy, a nie "kiedyś to było, to wróćmy do kiedyś". I Ty możesz zostać opiekunem
 9. Dante

  Zmiany: wgranie na "czysto" pluginów rankingów, dodanie strony z rankingiem online (tak jak FFA) obrażenia z kos do połowy obrażenia z tasera zniżone do połowy dla VIPów, pozostali zadają obrażenia 0 usunąć brak obrażeń od upadku dla VIPa
 10. Dante

  Temat otwarty Dawać kolejne propozycje
 11. Dante

  zbanowany

  Zbanowany wczoraj na serwerze.