Skocz do zawartości

RufusiKK_2017

Admin HNS
 • Zawartość

  83
 • Postów na shoutboxie

  3
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Media społecznościowe

5 obserwujących

O RufusiKK_2017

 • Tytuł
  Spamer z doświadczeniem

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Lubań

Ostatnie wizyty

406 wyświetleń profilu
 1. Nick: Rufus Globalelite.pl Co chciał byś zmienić; chciał bym usunąć mapy, które nie gramy na HNS, bo gramy na 15 mapach a na serwerze w tym momencie jest z 50 (niektóre zbugowane) i przy okazji dodać do tej puli map kilka nowych, które sam znalazłem i dokładnie sprawdziłem. Tu link do map które gramy http://wklejto.pl/579951 a tu mapy które znalazłem http://wklejto.pl/579961. Mam nadzieje, że mój pomysł zostanie przyjęty
 2. Witam na HNS zapraszam
 3. ban

  Chciał bym jeszcze zobaczyć wypowiedź @Aryan @SOMSIAD | Dust
 4. Narka
 5. ban

  Jestem za zostawieniem, na samym początku rundy byłeś AFK, potem typka widziałeś jak uciekał w domku więc czekałeś po prostu przed domkiem, ostatniego typa wiedziałeś już gdzie jest, i próbowałeś do niego wejść 3 razy wejść spadając na ziemie lekko celownik dawałeś w jego stronę przez ścianę. Dodatkowo przekazałeś informacje o tym, że jeżeli dostaniesz bana wszedł byś z swojego multikonta co jest zabronione. (Na to drugie mam dowód jakby co)
 6. Od dnia 02.07.18 Do dnia 12.07.18 Powód: Wyjazd do rodziny Oraz od dnia 14.07.18 Do dnia 21.07.18 Powód: Wyjazd na obóz
 7. Żeby nie powtarzać już po Aryan'ie to po prostu powiem, że jestem za ub, bo nie dość, że faktycznie te 2 pierwsze osoby ciężko było nie zabić to jak ktoś używa komendy !start na donatorze i się dziwi że go wszędzie widać, i to że zabił tam wszystkich czy tam prawie wszystkich nie musi być dowodem na to, że ma WH. Pozdrawiam Cieplutko
 8. Josh skoro tylko 1 osoba dostała bana a druga tylko upomnienie, to według mnie to jest kompletnie nie fer, taka faworyzacja bo Inga ma Admina a on nie, jest według mnie kompletnie nie dopuszczalna. Jak na ten moment jestem aby Inga dostała coś więcej niż tylko upomnienie. (jeżeli w ogóle je dostała)
 9. Nie wiem czy mam prawo coś powiedzieć, ale w wypadku gdy osoba w kłótni nie chce się uspokoić lub obie strony nie chcą tylko się wyzywają, powinien polecieć co najmniej mut, a nawet banicja, dodatkowo gdyby zignorował muta powinien polecieć gag albo tak jak w poprzednim przypadku banicja i jeżeli tylko RUDY dostał bana według mnie jest to jak najbardziej nie fer, jednakże nie mówię, że zachował się dobrze i zwalanie częściowej winy na Unnamed'a też jest słabe bo nie rozumiem jak można być "częściowym adminem" albo się nim jest albo nie. Sry, że się tak rozpisałem i jednocześnie mogę się mylić bo nie znam w 100% tematu.
 10. Z przedłużeniem też się zgadzam, bo ostatnio na serwerze nawet była pogadanka o tym i jestem za tak do 15 sekund. A mapy myślę żeby zostawić seek_bloody street resztę nie mam zastrzeżeń.
 11. @SprINTT Mute został dany 06-05-18 więc minęło więcej czasu(dokładnie 51 dni), i jestem za zdjęciem, ale przy drugiej takiej sytuacji zostawić perm muta bez możliwości zdjęcia go.
 12. Siemka, witamy na naszej serwerowni. Zapraszam także na HNS jest bardzo zabawnie Admini też są OK
 13. Proszę o nie kłócenie się tu tylko np na pv
 14. @SprINTT Dziękuje za wyjaśnienie zmieniam swoje zdanie na Neutral
 15. Jak widać tutaj jest przyznanie się do winy. Jestem za banem do max 1 dnia.
×