Skocz do zawartości

RufusiKK_2017

Admin HNS
 • Zawartość

  67
 • Postów na shoutboxie

  2
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez RufusiKK_2017

 1. Pomiędzy tak a neutralny ale bardziej na tak -aktywność w ostatnim okresie nie najlepsza -faktycznie dużo osób ufa Aryanowi i nie chce mi się w sumie wymieniać bo troszke tego jest.
 2. HNS

  O Matko Jedyna, O Panie, Śmigne Cie Zaraz (wszystkie ustanowione przezemnie tak się pochwale) oraz jeden wymyślony przez świetną osobę nie napisze prze kogo bo może sobie nie życzy "Bajabongo Rufus ma jedno jądro"
 3. @Inga pamiętam, zostawił bym tą ostatnią
 4. Skoro serwer HNS pisz na odzialę HNS. Myślę, że może to być powód iż przycisk w myszce jednak nie jest tak sprawny jak ci się wydaje
 5. Bez Sensu Piszesz Post Skoro Ci Powiedziałem Na Serwerze...
 6. @Master1226 Nie znajomość regulaminu nie zwalnia z nieprzestrzegania go. Jestem za skróceniem do 2-3 dni.
 7. Rufus Moją propozycją jest to iż można by dodać taunt na serwerze, zarówno jak i dla Graczy jak i dla Vipów oraz Donatorów, jednakże powiedzmy dla Vipów kilka dodatkowych i dla Donatorów także. Myślę, że to będzie dobre urozmaicenie gry. Tyle Mam Do Powiedzenia!!!
 8. Trochę po czasie, ale jak mówią lepiej późno niż wcale. Gratuluje!!!
 9. Co Ma Do Tego, Że Jest Dziewczyną? xD
 10. Waham się pomiędzy tak a neutral ale w sumie to ; +Doświadczenie +Sm +Pomocna +Czas Przebywania Na Serwerze +Wiek Proszę @Inga kotek
 11. Jestem Zdecydowanie na TAK +Doświadczenie +SM +Miły +Lubiany Na Serwerze +Godziny +W Ogóle Dobry Ziomek
 12. W sumie nie mam dużo do powiedzenie bo po pierwsze nie wiem jak wyzywała zbytnio, bo byłem skupiony na czymś innym a jedyne co słyszałem jak ktoś pojechał Ingę (nie wiem kto bo jak mówiłem byłem zajęty czymś innym) także czy słuszne te 30 min muta nie wiem jednak, że przydało by się zmutować tą osobę która faktycznie obraziła Ingę
 13. Jestem Neutralny +Pomocna +Aktywność +Wiek +Doświadczenie +SM +/- Komunikacja -Bardzo Często Nie Liczy Się Z Zdaniem Innych (To Odnośnie Wcześniejszej Sprawy) TYLE MAM DO POWIEDZENIA!!!
 14. Siemano Zapraszam Na HNS Bo Pustki
 15. Zapraszam Cieplutko!!! xD
 16. Siemano Zapraszam Na HSN!!!
 17. Także było to tak iż coś tam mówiłem do Ingi w sumie nie pamiętam już co, po czym dostałem muta i stwierdzam iż dostałem go za to, że ona nie słyszała gracza o którym rozmawiała o jakiejś losowej mało ważnej rzeczy, przypominam także zasadę iż nie można mutować banować itd Adminów zwłaszcza bez większego powodu.
 18. Co do tego o czas na serwerze patrz także na moje inne nicki jakie posiadałem bo nie wiem czy twoja osoba to rozumie czy też i nie, ale zmieniałem nic kilka razy i z tego co mi wiadomo 7000 min ponad na serwerze zrobiłem w niecały mieś około 3 tyg dodatkowo dodam, że wystarczyło powiedzieć zwykłe no nie wiem "cichaj" a nie dawać muta adminowi... Tyle mam do powiedzenia!!!
 19. Wiesz ja ją znałem ok. 2 lata ale jednak brak kontaktu przez dłuższy czas i widać co z tego wyszło btw trochę się zgadzam hahaha
 20. Tak To Jest Gdy Druga Strona Nie Ma Do Kogoś Za Grosz Szacunku i Sprzecza Się o Byle Co, z Drugiej Strony Się Cieszę, Że w Końcu Będzie Spokój. TYLE MAM DO POWIEDZENIA!!!
 21. Pierwsze co to dałem 3 razy ostrzeżenie abyś nie spamił na czacie po czym po moim ostrzeżeniu napisałeś cytuje "Zbinduje sobie to" a dokładniej tekst "Inga To Najlepszy Admin" czy coś w tym stylu cały czat był tym za spamiony dodatkowo to nie była pierwsza taka sytuacja, więc jeszcze pomyśle nad ungagiem lub skróceniem gaga. Edit: Konto zostało odgagowane TO TYLE Z MOJEJ STRONY!!!
 22. Jestem Zdecydowanie Na TAK +Wiek +Znajomość SM +Doświadczenie +Czas Gry Na Serwerze (Na 1 Dzień) +Opinia Na Serwerze +Duże Poparcie MOJE Oraz Graczy TYLE MAM DO POWIEDZENIA!!!
 23. Fajne Fajne Nie Powiem
 24. Z tego co ja widziałem było inaczej wszedłem na serwer, gdzie ty wyzywałeś kogoś i nie wyzywałeś go tylko i wyłącznie od debili, chociaż to nie jest tak ważne, nie widziałem całej sytuacji i jeżeli stanąłeś w obronie innego gracza i ta sytuacja sie nie powtórzy myśle że zasługujesz na unmuta
×