Jump to content

Dolan ez

Gamer
 • Content Count

  2
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Świeżak

About Dolan ez

 • Rank
  Noob

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Rzeszow

Recent Profile Visitors

489 profile views
 1. Kamilu powiedziales mi co to za bot na serwie gra i ci odpowiedzialem ze ten bot ma lepsze staty od ciebie i mi dales muta i bana wiec prosze cie
 2. - Nick: Dolan ez hacks -STEAM_1:0:155498208- Wiek : 17 - Steam ID (numeryczny): 1:310996416 - E-mail (konieczny): S.Jaro@o2.pl - Ilość godzin w tygodniu, którą przeznaczysz na grę (min. 7): Mogę przeznaczyć około 12 godzin - Ilość godzin (minimum 100): Często zmieniałem nicki, ale mam przegrane około 50-80 godzin. - Znajomość regulaminu: Owszem zapoznałem się z regulaminem i akceptuję go. - Opis doświadczenia: Byłem kilkukrotnie adminem na arenkach bądź na serwerze awp (nie będę tutaj podawał nazw sieci, aby nie reklamować). Znam większość komend SMod'a. Sam chciałem mieć własny serwer cs:go, lecz nie miałem wystarczających funduszy i czasu. - Dlaczego właśnie ja?: Chciałbym pomóc obenej administracji i ich obowiązkach, oraz wesprzeć serwer o kolejnego admina, który może trzymać ład i porządek na serwerze. Jestem osobą aktywną i pomocną. Gdy nie ma administratora, jest chaos, osoby, które nie przeszły jeszcze mutacji, krzyczą przez mikrofon, przeszkadzając innym w grze.

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...