Skocz do zawartości

grzechZrana

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Postów na shoutboxie

  0
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana grzechZrana w dniu 25 Grudzień 2017

Użytkownicy przyznają grzechZrana punkty reputacji!

Media społecznościowe

1 obserwujący

O grzechZrana

 • Tytuł
  Lamka

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Kędzierzyn - Koźle
 1. Tak jak wcześniej wspomniał @rozumek29 nie jest to zbyt wielkie wykroczenie no, ale zasad się nie łamie. Każdy chce czasami zażartować nie znając dalszych konsekwencji swojego postępowania. Jednak jestem za tym by odbanować @L666666 lub skrócić bana do kilku dni. Pozdrawiam.
 2. - Nick: grzechZrana - Wiek (min. 15 bez wyjątków, preferowane 18): 16 - Steam ID (numeryczny): 0:1:101673341 - E-mail (konieczny, można priv): grzechzrana@gmail.com- Ilość godzin w tygodniu, którą przeznaczysz na grę (min. 5): Tygodniowo około 20-30 - Ilość godzin na serwerze (100, wyjątkowo można mniej): ponad 50 - Ilość godzin w CS:GO (min. 300): 408 - Ranga (minimum MG1): Gold 3, może się Dante zlituje- Znajomość regulaminu (przeczytaj kilka razy ): Regulamin przeczytany, poinformowany o tym opiekun - Opis doświadczenia: Grałem dużo w CS 1.6 jak i w CS:GO, spędziłem wiele godzin na różnych serwerach surf, awp i innych.- Dlaczego właśnie ja?: Serwer aktualnie ma tylko 2 adminów z małą aktywnością. Dziennie spędzam po 3 do 6 godzin na serwerze więc mógłbym na spokojnie pilnować serwera. Przypominam często graczom o regulaminie i łamanych zasadach. Znam dobrze angielski co może się również przydać do komunikacji z graczami z innych krajów. Jestem chyba rozpoznawalną osobą na serwerze więc nie powinno być żadnych problemów.
 3. Powiem tak, nie mam zamiaru wypowiadać się już na ten temat ponieważ nie dość, że się wywyższasz i wyzywasz innych (nie tylko na forum ale także na serwerze) to jeszcze brak u ciebie jakiejkolwiek ortografii co źle wpływa na moją osobę w rozmowie na poważny temat. Dla mnie sprawa skończona, decyzja Dante jaki będzie werdykt.
 4. Jak uważasz, na wielu mapach byłeś podejrzanie wcelowany i nie peekowałem w jedno miejsce bo głupi nie jestem. I nie popłakałem się tylko odczułem twoje WH więc zgłosiłem to do L6 jako moja OPINIA, a nie jako oskarżenie. Z czego wiem dalej, Dante cię specował i stwierdził tak samo jak L6 i ja że masz WH stąd decyzja o banie. Więc teraz ty nie płacz że dostałeś bana tylko lepiej przyznaj się.
 5. Z moich odzczuć niektóre twoje akcje @sej0n wyglądały na podejrzane. Bardzo dziwnie wychodziłeś wcelowalny nie jednokrotnie. Nie wiem czy ten tekst „poczekaj zaraz wyłącze [...]” był powiedziany dla beki czy nie, dla mnie miałeś wh.
 6. Przeczytałem regulamin.

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. Doozleł

   Doozleł

   Ta informacja odmieniła mą żałosną, pełną cierpienia egzystencję i już nie myślę o samobójstwie.

   Teraz to realne plany

  3. Dante

   Dante

   @Doozleł - to jeden z punktów rekrutacyjnych na admina AWP xD

   Sprawdzam czy czytają regulamin. 

  4. Doozleł

   Doozleł

   A no chyba że tak to w takim razie zwracam honor xD

×