Jump to content

Dzagu

Owner
 • Content Count

  1855
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  130

Dzagu last won the day on July 9

Dzagu had the most liked content!

Community Reputation

725 Elite Sniper

Social Info

About Dzagu

 • Rank
  Wilczy poster
 • Birthday 10/05/1995

Kontakt

 • Skype
  Maciej
 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Gdynia

Recent Profile Visitors

11647 profile views
 1. Dzagu

  Dotacje

  Pierwsza wypłata poszła na wtyczkę do forum, dokładnie 22USD na tabele serwerów. Dzięki wielkie @noskillPL
 2. Dzagu

  Dotacje

  Drodzy Użytkownicy, Dodaliśmy opcję dotacje (https://globalelite.pl/donate/) , aktualnie dostępna jest tylko płatność poprzez paypal, jeśli kogoś interesuje przelew lub inna płatność to będziemy ręcznie dodawać wpłacone kwoty. Pod tym tematem będę informował na co będą przeznaczone zebrane pieniądze. Z góry dziękuję wszystkim osobom które wspierają naszą sieć
 3. Za Noskillem zawsze na tak.
 4. Jeśli na pozycji administratora by się ogarnął, był przyjaźniejszy dla graczy to myślę, że by się przydał, z tego co zauważyłem w porannych godzinach brakuje administracji. Generalnie jestem na tak.
 5. Od dziś na każdym serwerze będzie dostępna komenda !calladmin pod którą gracze mogą zgłosić daną osobę. Opiekunowie poszczególnych serwerów muszą dodać adminów do poszczególnych grup.
 6. Dzagu

  Cześć

  Dzięki za informacje, już poprawione.
 7. Wypełnione. Czy jak zaznaczyłem że kciuk jest prosty i mam możliwość wyginania to jest ze mną okej? Zapytaj siostry. 😀
 8. Tak to już jest na świecie, policja jak mierzy prędkość na ulicy to zgarnie jednego, a dwóch-trzech kolejnych przejedzie i to też jest niesprawiedliwość.
 9. Tu jest twój ban http://globalelite.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=542479045 &advType=steam Dostałeś prawdopodobnie za cheaty od admina @BARTO
 10. A masz drugą kartę graficzną w komputerze?
 11. Jak klikasz w gametracker to masz top graczy.
 12. Siemanko, właśnie odpaliłem nową edycję JB. Co się zmieniło: poprawiliśmy gangi, już nie powinny uciekać kredyty naprawiliśmy bank w gangach dodane tłumaczenia zmieniony silnik sklepu (!shop), zmienione ceny modele dla vipa są teraz za darmo (/models) nowe modele zaktualizowana lista map reset wszystkich statystyk Będę jeszcze dodawać rzeczy do sklepu oraz zrobię jakieś poprawki kosmetyczne.
 13. Wygląda świetnie! Jak można na niej zagrać?

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich ! Potrzebujemy tylko waszej pomocy ! Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić że razem możemy wszystko ! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń , ludzi którzy są godni aby dołączyć do globalnej elity społeczności którą traktuje się jak drugą rodzinę !

Istniejemy od 2014r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...