Jump to content

Sharny

Gamer
 • Content Count

  8
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Wood

About Sharny

 • Rank
  Noob

Recent Profile Visitors

434 profile views
 1. Czy tez moglbym prosic o demko z jednej mapy? Mirage kolo 17
 2. A myślisz że może to być monitor? Ja ze swoją iiyamą miałem podobne problemy kiedy składałem nowego kompa i wszystko się waliło tylko przy odpalaniu csa (black screen i sam dzwięk).Spróbuj podłączyć się pod inny monitor.I pokombinuj z ustawieniami monitora. Edit:Sprawdź jeszcze czy nie masz jakiś programów typu nvidia expierience shadow play fraps itp poodpalanych.
 3. Jestem jak najbardziej za i od razu proszę o wgranie tego na FFA. Rzecz jak najbardziej przydatna bo nie raz ludzie piszą do mnie żebym wołał adminów na serwer
 4. Sharny

  Dobry serial

  La Casa de Papel,Breaking Bad,House of Cards,Designated Survivor
 5. ]Nick oskarżonego gracza:DadZiO Mapa, na której miało zajście:Inferno/Cobble Czas i data zajścia:17.04.18 23-12 w nocy. Demka/Screeny:123.dem, Minuta mapy:Polecam obejrzeć całe pierwsze demko,w drugim głównie 2 pierwsze rundy. Treść skargi:Cały czas wychyla wcelowany,ludzie również się skarżą na wh u niego to nagrałem demko.Poza ewidentnym wh podejrzewam też jakiś skrypt do bh. Edit:Demko z Cobble'a nie chce się wrzucić na stronkę :/
 6. Jeśli chodzi o balans to się zgadzam,osoby które carry'ują jeden team są co kilka rund wywalane do drużyny przeciwnej i nie raz jest sytuacja,że w jednym teamie graja 4 osoby a w drugim 10. I to sprowadza nas do drugiego problemu czyli zmiany teamów przez komendy !t i !ct,które nie mają prawa bytu jeśli chodzi auto-balance.
 7. Sharny

  Witam

  Witam,cześć i czołem,Sharny here. Nowy na forum ale stary bywalec na FFA Widzimy się na BS'ie

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...