Jump to content

Offense

Admin JB
 • Content Count

  62
 • Posts on chatbox

  29
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Offense last won the day on November 7 2018

Offense had the most liked content!

Community Reputation

42 Helpful

Social Info

4 Followers

About Offense

 • Rank
  Experienced spammer

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Katowice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo pomocny gość,kiedy wszedłem pierwszy raz na serwer sam zaoferował pomoc i wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył ^^ Oprócz tego jest bardzo cierpliwą osobą.
 2. Offense

  @paweldxdgitalvvv3 jeśli powtórzy się sytuacja pisz do mnie dodaj na steamie i rozwiąże problem. Akceptując takie rzeczy i usprawiedliwiając je jako normalne w takiej typu grze nie pomoże postawić serwera na nogi a wręcz przeciwnie ^^ Każdy niezależnie od wieku ma się fajnie bawić na serwerze. Po obejrzeniu demka lub innego dowodu w tej sprawie proponuje bana na 30min na początek ^^ PS.Grozic banem na ct może ci administrator a nie zwykły gracz Edit: Jeśli czegoś nie wiesz napisz do moderatora na privie i wytłumaczy ci jak sobie radzić na forum.
 3. Offense

  Od dnia:2019.06.09 Do dnia:2019.06.16 Powód:Egzaminy
 4. Offense

  AHA -_- Wątpię żeby Oscaro sam zaczął cie wyzywać musiałeś go sprowokować będę was obserwować bo w takich sytuacjach zawsze wina jest po środku ^^ +Widzę że gracze wypowiadający się powyżej raczej nie potwierdzają twojej wersji zdarzeń ^^
 5. Offense

  @Oscaro z tym jest za dużo zabawy nie oczekujmy też za wiele bo nie tylko jb jest na GE poczekajmy na tagi gangów a potem proponujmy inne zmiany a ten problem nie utrudnia gry więc jest na pewno w dalszych planach.
 6. Offense

  Fajny pomysł nawet jeśli nie było by tagu typu Admin to przecież żaden problem działać pod przykrywką xDDDDDD
 7. Offense

  @Sadyba byłeś taki dobry że ci vaca dali ? hahahahaha
 8. Offense

  Moim zdaniem Chińczyk nie jest adminem jb od dzisiaj i wie co robi a pisanie skarg o takie pierdoły to trochę szukanie dziury w całym ^^ @Ewel♡ doskonale podsumowała:takie sprawy załatwia się na steamie a nie na forum a jeśli to nie przyniesie skutku dopiero piszcie skargi tak na przyszłość.
 9. Offense

  Gość ogarnia jestem na TAK Zobaczymy jak da sobie rade myślę że warto dać mu szansę
 10. Offense

  Aktywny gracz,staż jakiś już ma więc ogarnia ct. Jego głos przynajmniej mi nie przeszkadza dałbym mu szansę. Jeśli nie będzie na serwerze osób z mutacją przyda się taki warden ^^
 11. Offense

  Dziękuję @Ewel♡ jesteś wielka Temat do zamknięcia
 12. Offense

  Siema ogólnie sytuacja wygląda tak: Podczas gry w csa po naciśnięciu shift a,d,w,s spacji no ogl klawisze do gry coś pika i ściąga mnie na prawo lewo do przodu do tyłu albo wgl nie mogę się ruszać ;D Dzwiek jest podobny do dzwieku który słyszymy podczas podpięcia klawiatury do komputera. Jakieś pomysły jak to naprawić? (Przepraszam za tak prymitywny opis sytuacji ale inaczej nie potrafie tego przedstawić^^)
 13. Offense

  Szczerze nie pamiętam czy zabawa znajduje się w regulaminie ale moim zdaniem bez sensu to jest wyścig wpisywania w google tłumacz 😛
 14. Offense

  Na nie Znajomość regulaminu SourceMod 3/10 też nie robi wrażenia 😕
 15. Offense

  Najpierw rzeczy konieczne pozniej jakieś dodatki ale jestem za
×