Skocz do zawartości

Offense

Admin JB
 • Zawartość

  40
 • Postów na shoutboxie

  5
 • Dotacje

  0.00 PLN 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Offense w dniu 7 Listopad

Użytkownicy przyznają Offense punkty reputacji!

Media społecznościowe

2 obserwujących

O Offense

 • Tytuł
  Lamka

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Katowice
 1. Proponuję tutaj unbana i zobaczymy jak gracz radzi sobie w ct Sprawdzę też czy na tej mapie również jest problem z komunikacją między ct a tt czy tylko taka sytuacja jest na cludsach. @Bone$jolUsa twój post ostatnio był edytowany 22h temu więc nie rozumiem twojego oburzenia mniej arogancji więcej cierpliwości,co do ostrzeżenie wydaje mi się że nie ty jesteś od takich decyzji .
 2. @Chinczyk powiem ci że jest coraz lepiej w godzinach szczytu z 15 osób już było
 3. Konkurs/turniej fajny pomysł ale ożywi to serwer na dzień konkursu a potem będzie to samo. Bardziej proponowałbym nagrody dla najaktywniejszych graczy w skali miesiąca 3 miejsca Vip,fajki,jakiś unikatowy skin itp Jeśli to nie spełni oczekiwań zebrać nawet Administracje i zrobić filmik promujący serwer,kreatywne prowadzenie jakieś najpopularniejsze zabawy typu Arms Race,Chowany itp. Kolejna moja propozycja to jakaś grupka konwersacja na fb na steamie gdziekolwiek z graczami administracją która chce grać na serwerze i umawiać się na konkretne godziny ponieważ nikt nie sprawdza serwera co 5minut a nawet jeśli to kiedy widzi jedną osobę na serwerze to pewnie zniechęca. Na marginesie taka prośba do całej społeczności serwera jeśli pojawią się nowi gracze na serwerze nie zabijać od razu przy popełnieniu błędu tłumaczyć itp (wprowadzenie rangi świeżak,która będzie obowiązywać na przykład przez pierwsze godzinę pobytu na serwerze a osobę z taką rangą warden będzie traktować z przymknięciem oka przez tą 1h )
 4. Gratuluje !
 5. Nazwa serwera:JailBreak Imię:Adam Wiek:18 Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:codziennie po szkole od godziny 17. Staż na serwerze:Ogólnie od Maja jako Admin od Lipca Znajomość sourcemoda:7,5 Zaufanie wobec graczy:9 Dlaczego akurat Ty:Miałem już swój serwer i myślę że tutaj też sobie poradzę.Chciałbym też pomóc Ewelinie w obowiązkach.Z racji tego że serwer non stop się rozwija i przybywa wielu nowych graczy na pewno nie ma mało na głowie Oprócz tego uważam się za cierpliwą i rozsądna osobę,dla której sprawowanie opieki nad serwerem może być fajnym zajęciem. Co byś chciał zmienić za twojej kadencji:Zmiany w regulaminie,przesiew pluginów dodać jakieś nowe które urozmaicą rozgrywkę jak i usunąć te z których nikt nie korzysta na przykład !chicken,zapewnić miłą atmosferę i integracje między Administracją a graczami JB.
 6. Gud wez nie spamuj postami... daj się wypowiedzieć Rotherowi a jak już piszesz to składnie,edytuj wiadomości bo spam się robi ;P
 7. Jestem za drugą szansą i unmutem dla Guda
 8. Ogarnę sytuacje jeśli wszystko będzie się zgadzać dam perm ctban
 9. Gratki gościu
 10. Jestem za i żeby nie otwierać kolejnego tematu proponuje tutaj powrót do starych map typu summer itp.
 11. Podpisuje się pod wypowiedzią Slowa
 12. Dodaj mnie do tego elitarnego gangu
 13. Na tak. Regulamin Rozpoznawalność Godziny Sympatyczny
 14. Podpisuje się pod wypowiedzią Chińczyka
 15. Od dnia: 04.08.2018 Do dnia: 11.08.2018 Powód:wyjazd na wakacje
×