Jump to content

Offense

Admin [JB]
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Offense last won the day on September 23 2019

Offense had the most liked content!

Community Reputation

51 Advanced

Social Info

4 Followers

About Offense

 • Rank
  Experienced spammer

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Katowice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Offense

  Urlop

  Od dnia:02/01/20 Do dnia:12/01/20 Powód:Egzamin zawodowy
 2. Piszesz skargę bo zostałeś zabity na zabawie w quiz jeśli dobrze zrozumiałem. Jest to zwykły freekill nawet jeśli ty masz racje i admin zawinił czy jest sens o coś takiego pisac skarge? Wypowiedź typu czy Fafik sie nadaje na Admina napisz mi gościu kim ty jesteś żeby wypowiadać sie na ten temat i oceniać decyzje opiekunów Edit: Jeśli sie obrażasz o takie wyzwiska to przejdz na minecraft family friendly Ewidetnie szukasz czegoś co narobi mu problemy czepiając sie jego najmniejszych przewinień.Ja nie raz tak powiedziałem dla beki dlac zego na mnie nie napisałeś skargi?
 3. @paweldxdgitalvvv3 jeśli powtórzy się sytuacja pisz do mnie dodaj na steamie i rozwiąże problem. Akceptując takie rzeczy i usprawiedliwiając je jako normalne w takiej typu grze nie pomoże postawić serwera na nogi a wręcz przeciwnie ^^ Każdy niezależnie od wieku ma się fajnie bawić na serwerze. Po obejrzeniu demka lub innego dowodu w tej sprawie proponuje bana na 30min na początek ^^ PS.Grozic banem na ct może ci administrator a nie zwykły gracz Edit: Jeśli czegoś nie wiesz napisz do moderatora na privie i wytłumaczy ci jak sobie radzić na forum.
 4. Offense

  Urlop

  Od dnia:2019.06.09 Do dnia:2019.06.16 Powód:Egzaminy
 5. AHA -_- Wątpię żeby Oscaro sam zaczął cie wyzywać musiałeś go sprowokować będę was obserwować bo w takich sytuacjach zawsze wina jest po środku ^^ +Widzę że gracze wypowiadający się powyżej raczej nie potwierdzają twojej wersji zdarzeń ^^
 6. @Oscaro z tym jest za dużo zabawy nie oczekujmy też za wiele bo nie tylko jb jest na GE poczekajmy na tagi gangów a potem proponujmy inne zmiany a ten problem nie utrudnia gry więc jest na pewno w dalszych planach.
 7. Fajny pomysł nawet jeśli nie było by tagu typu Admin to przecież żaden problem działać pod przykrywką xDDDDDD
 8. @Sadyba byłeś taki dobry że ci vaca dali ? hahahahaha
 9. Moim zdaniem Chińczyk nie jest adminem jb od dzisiaj i wie co robi a pisanie skarg o takie pierdoły to trochę szukanie dziury w całym ^^ @Ewel♡ doskonale podsumowała:takie sprawy załatwia się na steamie a nie na forum a jeśli to nie przyniesie skutku dopiero piszcie skargi tak na przyszłość.
 10. Gość ogarnia jestem na TAK Zobaczymy jak da sobie rade myślę że warto dać mu szansę
 11. Aktywny gracz,staż jakiś już ma więc ogarnia ct. Jego głos przynajmniej mi nie przeszkadza dałbym mu szansę. Jeśli nie będzie na serwerze osób z mutacją przyda się taki warden ^^
 12. Dziękuję @Ewel♡ jesteś wielka Temat do zamknięcia
 13. Siema ogólnie sytuacja wygląda tak: Podczas gry w csa po naciśnięciu shift a,d,w,s spacji no ogl klawisze do gry coś pika i ściąga mnie na prawo lewo do przodu do tyłu albo wgl nie mogę się ruszać ;D Dzwiek jest podobny do dzwieku który słyszymy podczas podpięcia klawiatury do komputera. Jakieś pomysły jak to naprawić? (Przepraszam za tak prymitywny opis sytuacji ale inaczej nie potrafie tego przedstawić^^)
 14. Szczerze nie pamiętam czy zabawa znajduje się w regulaminie ale moim zdaniem bez sensu to jest wyścig wpisywania w google tłumacz ?
×
×
 • Create New...