Skocz do zawartości

Harmless

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Postów na shoutboxie

  6
 • Dotacje

  0.00 PLN 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Harmless w dniu 2 Październik

Użytkownicy przyznają Harmless punkty reputacji!

O Harmless

 • Tytuł
  Lamka

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Pomorskie
 1. Odpal cs'a jeszcze raz i zrób tak żeby ci się zcrashował po czym poszukaj w Windowsie programu "Pogląd Zdarzeń", Ale musisz być w miarę szybki, po max. 10 min musisz odpalić program A teraz do rzeczy jak masz znaleźć ten error w event loggerze (pogląd zdarzeń) 1. W lewej części będziesz miał okienko z różnymi "folderami", musisz rozwinąć folder "widoki niestandardowe" 2. Potem klikasz tak z 2 razy na "zdarzenia administracyjne które powinny ci się rozwinąć pod folderem widoki niestandarodowe 3. Błędy sortowane są datą dlatego łatwo ci będzie znaleźć błąd dotyczący cs'a 4. Jak znaleźć to czy błąd dotyczy cs'a? Z tego co pamiętam to w źródle powinno być "Application Erorr", a identyfikator to "1000" Możesz też po wejściu w folder "zdarzenia administracyjne" wyszukać za pomocą funkcji "Znajdź" (w prawej części programu) taką treść "csgo.exe" tylko bez cudzysłowia Po znalezieniu tego zdarzenia na środku aplikacji powinno ci wyskoczyć okienku z mniej więcej taką treścią Nazwa aplikacji powodującej błąd: csgo.exe, wersja: 0.0.0.0, sygnatura czasowa: 0x5bec9de4 Nazwa modułu powodującego błąd: unknown, wersja: 0.0.0.0, sygnatura czasowa: 0x00000000 Kod wyjątku: 0xc0000000 Przesunięcie błędu: 0x000gs1541 Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x61x175 Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x0512895jgaag1 Ścieżka aplikacji powodującej błąd: C:\ŚĆIĘŻKĄ\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo.exe Ścieżka modułu powodującego błąd: unknown Identyfikator raportu: 150gaag61-2097-41a8-bag2agf-8e6agga3agas7 Pełna nazwa pakietu powodującego błąd: Identyfikator aplikacji względem pakietu powodującego błąd: I z tego okienka głównie potrzebowałbym (żeby ci pomóc) "Ścieżki modułu powodującego błąd" Ale najlepiej jak wkleisz całość W razie niejasności pisz śmiało
 2. Popatrz sobie komendą net_graph 1 ile masz fpsów w momencie kiedy ci ten spadochron 'pinguje' i podaj. A jak masz jakąś sensowną ilość fps'ów (przy tych 15-20 osobach), to będziesz musiał odpalić cs'a w trybie borderless, włączyć konsolę cmd i pingować na dowolny adres, przy okazji sprawdzając czy pingu w jakimś znacznym stopniu się zmienia.
 3. Podaj link do cfg albo wyślij w załączniku
 4. Możesz być lojalny, ale to nie ma związku ze sprawą. Podpowiadanie sobie z kolegą na ts'ie czy gdzie indziej czyni cię niehonorowym, a nie nielojalnym. Lojalny to raczej brak zdrady, wierność w więzi z jakąś osobą np. lojalni podwładni, lojalny kolega. edit. No chyba że chodzi ci o to, że nie zdradziłeś 'regulaminu' i nie puściłeś się z 'brakiem honoru', ale wtedy już powinno być "jestem lojalnym ortodoksą regulaminu" zamiast "jestem lojalnym graczem"
 5. Ah te niesforne psiaki, zawsze się komuś mylą
 6. Oho, wywiad z moim imiennikiem jako przykład, dlatego też chciałem poprzeć kandydaturę tego na pewno sumiennego i pracowitego chłopca. Nie można mu żałować również takich pochlebstw jak fakt iż, potrafi on znakomicie posługiwać się polszczyzną, czego nie raz miałem zaszczyt doświadczyć konwersując z nim na serwerze. Podsumowując, Rufus bez cienia wątpliwości nadaje się na stanowisko redaktora forum.
 7. Uuu nie wiedziałem, że wiolonczela tak ładnie brzmi (w ogóle nie wiedziałem jak brzmi ale to szczegół :D). Dzięki za pomoc
 8. Ostatnio znalazłem utwór, który nie przypadł mi w całokształcie do 'gustu', ale niektóre instrumenty już tak. Chciałem poszukać utworów wykorzystujących te dźwięki, ale nie mam pojęcia jak się nazywają te instrumenty, dlatego proszę o pomoc w rozpoznaniu tych jakże klimatycznych dźwięków/instrumentów. Głównie chodzi mi o te które wchodzą w 0:37 i 0:57 (może to być jeden instrument tylko w innej tonacji) Może ktoś zna podobne utwory, który nie mają tych... elektronicznych dźwięków --Zna ktoś może jeszcze jakieś inne popularne fora, na których mógłbym o to zapytać?
 9. Wiem, że to tylko maskuje wyskakiwanie błędu w konsoli, ale przy niekórych mass-errorach te komendy pomagają. A ten error "reticle_dot.png" występuje na większości jak nie na wszystkich klientach. Jeżeli błąd był w użyciu procesora to może ograniczenie fpsów w grze załóżmy do 200 lub ustawienie limitu przesyłu pakietów na niższe wartości by również pomogło. (tip, jakbyś potrzebował z powrotem przywrócić prędkość)
 10. Spróbuj wpisać te komendy w konsoli con_filter_enable 1; con_filter_text_out "DispatchAsyncEvent backlog Jeżeli pomoże to musisz je wpisywać z każdym razem jak włączasz cs'a lub wkleić to do autoexec'a Najlepiej wpisz to nie będąc na żadnym serwerze i wtedy kiedy w obecnej sesji programu(cs'a) ten błąd nie wystąpił
 11. Ten filmik na twoim kanale z darmowymi giftcodami do minecraft dalej aktualny, hostujesz jeszcze stronę? bo chętnie skorzystam Szczerze, chciałeś oksamować w tak głupi sposób ludzi? (filmik jest niepubliczny na kanale jak coś to mogę dać link) O właśnie, a kiedy reupload filmu o darmowej konsoli? będę mógł wygrać darmową kopię programu cmd.exe?
 12. Nie, obecnie nie ma możliwości grania online bez panoramy, bynajmniej dla ludzi, którzy nie znają się na modowaniu cs'a ooooooooo Jaki masz procesor (i system win 7/8/10) i czy podczas grania masz odpalone jakieś procesy w tle? Żeby sprawdzić te rzeczy *up* wchodzisz w "mój komputer"/"ten komputer" prawym myszy na jakieś białe/wolne pole, potem wybierasz właściwości i tam masz wszystko dokładnie opisane.
 13. Przepraszam nie mogłem się powstrzymać
 14. Nie mam pojęcia czy to pomoże, ale na pewno nie zaszkodzi spróbować. Jakbyś czegoś nie rozumiał to pisz, napiszę ci instrukcję
 15. Może ddosy? Masz jakichś wrogów? Sprawdzałeś w konsoli cmd.exe komendę ping www.google.pl -t ? Tą komendą sprawdzisz czy to na pewno nie przez twojego neta i czy przypadkiem czasem ci go nie wywala, najlepiej by było jakbyś miał to włączone w czasie kiedy cię wywala, wiedziałbyś czy to na 100% nie przez neta albo przez złe odbieranie neta przez kompa. "Time" to twój ping Najlepiej zrób ss'a na czysto kiedy w nic nie grasz i ss'a kiedy grasz w cs'a (jak ci wyskoczy ten błąd)
×