Skocz do zawartości

Harmless

Użytkownik
 • Zawartość

  30
 • Postów na shoutboxie

  6
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Harmless w dniu 2 Październik 2018

Użytkownicy przyznają Harmless punkty reputacji!

O Harmless

 • Tytuł
  Lamka

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Pomorskie

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Harmless

  [Q] 1. Na jakich mapach problem występuje, a na jakich nie? (oficjalne/warsztat) Masz trochę słabego kompa [Q] Ile masz fpsów (średnio), możesz to sprawdzić komendą net_graph 1 Polecam też sprawdzić jakie jest zużycie procesora kiedy masz odpalonego cs'a w tle najlepiej jakbyś był na jakimś serwerze. Żeby to sprawdzić po prostu będąc na jakimś serwerze klikasz ctrl+shift+esc i powinno cię wywalić na pulpit, a jeżeli nie wywali to alt+tab i w menadżerze zadań poszukaj procent zużycia procesora jeżeli jest on powyżej ~85-95% to jeszcze raz polecam zoptymalizować cs'a, tutuaj gostek podaje fajne sposoby Jeżeli to nie pomoże to podam ci jeszcze inne potencjalne rozwiązania, ale raczej tu chodzi o optymalizację gry. Edit. Ale patrząc na ss'a to definitywnie chodzi i optymalizację
 2. Harmless

  Najpierw pytanka: Jakie masz zużycie procka przy graniu w cs'a? Na jakich trybach wstępują lagi, na mm'ach, na jailbreak'y na hns'ie czy mozna na każdym serwerze. Nie wiem jak dokładnie wygląda ten lag, jakbyś nagrał go jakoś np. telefonem to było by super Ale do tego czasu mam kilka tip'ówm które mogą ale nie muszą pomóc. 1. Możliwe, że jakieś programy ci w tle działają, sprawdź pod ctrl+shift+esc (menadżer zadań) w zakładce szczegóły co ci zabiera najwięcej pamięci, możliwe że ten program/te programy ci przeciążają procka i przez to masz chwilowe lagi 2. Spróbuj sprawdzić spójność plików na steam, w ostateczności spróbuj reinstall cs'a. 3. Daj w menadżerze zadań cs'owi priorytet wysoki. Prawym na cs.exe/ustaw priorytet/wysoki 1 i 3 to tipy które dotyczą fpsów i zużycia cpu przez cs'a ale w przypadku gdy twój procek nie jest przeciążony (85-100% zużycia) podczas gry w cs'a to jedyna pomoc jaka mi przychodzi do głowy to "2."
 3. Harmless

  A ekran na chwilę czarnieje/gaśnie/zanika w czerni? Czy jest po prostu taki pusty lag?
 4. Harmless

  Dzień Dobry, tutaj młodszy Aspirant Komendy Wojewódzkiej Policji w Podlasiu, przyjmuję zgłoszenie. Aby panu pomóc muszę zadać parę pytań. 1. Kiedy pojawiają się lagi i jak wyglądają, są takie krótkie totalne zawiechy, że nie możesz nic zrobić i ekran ci się freezuje przez kilka sekund czy może są mega duże spadki fpsów? 2. Jakie ma Pan ustawienia graficzne w CS:GO? 3. Na jakiej gra Pan rozdziałce?
 5. Harmless

  Wymuś zatrzymanie apki steam i wyczyść cache (pamięć podręczną). I po tym odpal apkę steam i spróbuj coś zaakceptować, jeżeli to nie pomoże to... Wina możliwe, że jest po stronie łącza internetowego, zmień łącze w telefonie (np. na transfer danych) i zobacz czy zadziała..... Jeżeli to też nie pomoże tooo Zmień hasło, mail'a powiązanego ze steam'em. W ostateczności zmień telefon na którym masz tokena lub usuń tokena i przeinstaluj steam'a na telefonie. Mi też kiedyś wyskakiwał "Błąd Potwierdzenia", ale akceptowało ofertę ¯\_(ツ)_/¯
 6. Harmless

  1. Masz na tym telefonie tokena steam? 2. Czy po zatwierdzeniu oferty na pc przychodzi ci powiadomienie od aplikacji steam?
 7. Harmless

  Odpal cs'a jeszcze raz i zrób tak żeby ci się zcrashował po czym poszukaj w Windowsie programu "Pogląd Zdarzeń", Ale musisz być w miarę szybki, po max. 10 min musisz odpalić program A teraz do rzeczy jak masz znaleźć ten error w event loggerze (pogląd zdarzeń) 1. W lewej części będziesz miał okienko z różnymi "folderami", musisz rozwinąć folder "widoki niestandardowe" 2. Potem klikasz tak z 2 razy na "zdarzenia administracyjne które powinny ci się rozwinąć pod folderem widoki niestandarodowe 3. Błędy sortowane są datą dlatego łatwo ci będzie znaleźć błąd dotyczący cs'a 4. Jak znaleźć to czy błąd dotyczy cs'a? Z tego co pamiętam to w źródle powinno być "Application Erorr", a identyfikator to "1000" Możesz też po wejściu w folder "zdarzenia administracyjne" wyszukać za pomocą funkcji "Znajdź" (w prawej części programu) taką treść "csgo.exe" tylko bez cudzysłowia Po znalezieniu tego zdarzenia na środku aplikacji powinno ci wyskoczyć okienku z mniej więcej taką treścią Nazwa aplikacji powodującej błąd: csgo.exe, wersja: 0.0.0.0, sygnatura czasowa: 0x5bec9de4 Nazwa modułu powodującego błąd: unknown, wersja: 0.0.0.0, sygnatura czasowa: 0x00000000 Kod wyjątku: 0xc0000000 Przesunięcie błędu: 0x000gs1541 Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x61x175 Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x0512895jgaag1 Ścieżka aplikacji powodującej błąd: C:\ŚĆIĘŻKĄ\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo.exe Ścieżka modułu powodującego błąd: unknown Identyfikator raportu: 150gaag61-2097-41a8-bag2agf-8e6agga3agas7 Pełna nazwa pakietu powodującego błąd: Identyfikator aplikacji względem pakietu powodującego błąd: I z tego okienka głównie potrzebowałbym (żeby ci pomóc) "Ścieżki modułu powodującego błąd" Ale najlepiej jak wkleisz całość W razie niejasności pisz śmiało
 8. Harmless

  Popatrz sobie komendą net_graph 1 ile masz fpsów w momencie kiedy ci ten spadochron 'pinguje' i podaj. A jak masz jakąś sensowną ilość fps'ów (przy tych 15-20 osobach), to będziesz musiał odpalić cs'a w trybie borderless, włączyć konsolę cmd i pingować na dowolny adres, przy okazji sprawdzając czy pingu w jakimś znacznym stopniu się zmienia.
 9. Harmless

  Podaj link do cfg albo wyślij w załączniku
 10. Harmless

  Możesz być lojalny, ale to nie ma związku ze sprawą. Podpowiadanie sobie z kolegą na ts'ie czy gdzie indziej czyni cię niehonorowym, a nie nielojalnym. Lojalny to raczej brak zdrady, wierność w więzi z jakąś osobą np. lojalni podwładni, lojalny kolega. edit. No chyba że chodzi ci o to, że nie zdradziłeś 'regulaminu' i nie puściłeś się z 'brakiem honoru', ale wtedy już powinno być "jestem lojalnym ortodoksą regulaminu" zamiast "jestem lojalnym graczem"
 11. Harmless

  Ah te niesforne psiaki, zawsze się komuś mylą
 12. Harmless

  Oho, wywiad z moim imiennikiem jako przykład, dlatego też chciałem poprzeć kandydaturę tego na pewno sumiennego i pracowitego chłopca. Nie można mu żałować również takich pochlebstw jak fakt iż, potrafi on znakomicie posługiwać się polszczyzną, czego nie raz miałem zaszczyt doświadczyć konwersując z nim na serwerze. Podsumowując, Rufus bez cienia wątpliwości nadaje się na stanowisko redaktora forum.
 13. Harmless

  Uuu nie wiedziałem, że wiolonczela tak ładnie brzmi (w ogóle nie wiedziałem jak brzmi ale to szczegół :D). Dzięki za pomoc
 14. Ostatnio znalazłem utwór, który nie przypadł mi w całokształcie do 'gustu', ale niektóre instrumenty już tak. Chciałem poszukać utworów wykorzystujących te dźwięki, ale nie mam pojęcia jak się nazywają te instrumenty, dlatego proszę o pomoc w rozpoznaniu tych jakże klimatycznych dźwięków/instrumentów. Głównie chodzi mi o te które wchodzą w 0:37 i 0:57 (może to być jeden instrument tylko w innej tonacji) Może ktoś zna podobne utwory, który nie mają tych... elektronicznych dźwięków --Zna ktoś może jeszcze jakieś inne popularne fora, na których mógłbym o to zapytać?
 15. Harmless

  Wiem, że to tylko maskuje wyskakiwanie błędu w konsoli, ale przy niekórych mass-errorach te komendy pomagają. A ten error "reticle_dot.png" występuje na większości jak nie na wszystkich klientach. Jeżeli błąd był w użyciu procesora to może ograniczenie fpsów w grze załóżmy do 200 lub ustawienie limitu przesyłu pakietów na niższe wartości by również pomogło. (tip, jakbyś potrzebował z powrotem przywrócić prędkość)
×