Jump to content

Shady-NowaLegendaForum

User
 • Content Count

  5
 • Posts on chatbox

  57
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Beginner

About Shady-NowaLegendaForum

 • Rank
  Noob

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Polska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Shady-NowaLegendaForum

  Niniejszym, po rozpatrzeniu kandydatury oficjalnie PRZYJMUJĘ Cię do partii Kongres Nowej Prawicy Shadiego. Bądź nadal aktywny w tym temacie, ponieważ jeśli uda CI się sprowadzić przymnajmniej jedną osobę zostaniesz mianowany przezemnie na wiceprezesa partii. Czekam na kolejne wnioski.
 2. Shady-NowaLegendaForum

  Jak śmiesz mówić, ze nie nawiązuje do prawicy? Masz jakieś braki w wiedzy. Prawica to wolność, własność, sprawiedliwość. w USA jest normalny podział na prawicę i lewicę, czyli republikanie jako prawica to wolny rynek, kapitalizm i konserwatyzm światopoglądowy, natomiast demokraci to lewica czy socjalizm i liberalizm światopoglądowy. Czego tutaj nie rozumiesz? Wiem, ze w Polsce doszło do pomieszań takich jak PIS, który jest światopoglądowo w miarę konserwatywny, ale gospodarczo bardziej lewicowy niż SLD, wręcz komunistyczny. Tak czy owak czekam na zgłoszenia, bo dotychczasowe wasze posty to jakiś trolling. proszę o niezasmiecanie tematu tylko stosowanie formularza.
 3. Shady-NowaLegendaForum

  Witam, Jak już wiecie jestem nową legendą tego forum. Jestem Shady (ten prawdziwy - the real slim shady). Oficjalnie zakładam na tym forum gameplayingowym PARTIĘ KNP Shady'ego - czyli Kongres Nowej Prawicy Shady'ego. Jeśli ktoś nie do końca rozumie, moja partia jest odpowiednikiem klanów, czyli zrzeszeniem graczy, tak zwanym teamem/grupą. Do mojej partii mogą wstąpić jedynie gracze wyznający prawicową ideologię - poniżej przedstawiam kilka podstawowych punktów mojego programu: 1. Wolność jednostki 2. Wolność gospodarcza - kapitalizm - niskie podatki 3. Odpowiedzialność (nienawiść do państwa opiekuńczego i zaborczego - czyli sam jesteś kowalem swojego losu i bierzesz odpowiedzialnośc za swoje czyny - to samo dotyczy forum i gry) 4. Jesteś przeciwny przyjmowaniu nachodźców z Afryki, Azji i Ukrainy 5. Jesteś wrogiem socjalizmu i komunizmu w każdej postaci 6. Cenisz prywatność ponad wszystko 7. Jesteś przeciwny aby państwo wtrącało się w życie rodziny Są to punkty, które należy spełnić aby w ogóle myśleć o przyjęciu do partii KNP. Cel partii i uczestnictwa w partii: 1. Szerzenie idei prawicowych - głównie wolnego rynku 2. Gry z innymi klanami w CS GO 3. Dobra zabawa połączona z ratowaniem Polski i zdobywanie nowych kontaktów i znajomości Poniżej w temacie oczekuje na zgłoszenia zgodne z formularzem: - Nick: - Wiek: - Poglądy polityczne/światopogląd: (możesz tutaj napisać np. prawicowe lub lewicowe, albo odnieść się konkretnie do punktów od 1 do 7) - Czy kiedykolwiek głosowałeś na prawicę? (jeśli tak to na jakie partie) - Czy kiedykolwiek głosowałeś na lewicę/centrum? (jeśli tak to na jakie partie) - Czy jesteś za zliberalizowaniem forum i serwerów Globalelite? (chodzi o to aby była większa wolność słowa i czynów i aby moderatorzy nie traktowali ludzi jak dzieci, lecz jak dorosłe odpowiedzialne osoby. Ważne jest też aby zmniejszyć liczbę punktów regulaminu.) - Dlaczego chcesz zostać członkiem partii KNP Shady'ego? Dziękuję i proszę o zgłoszenia. Nabór start!
 4. Shady-NowaLegendaForum

  Wiecie co? Przykre, ale jako kapitalista szanuje prywatnego właściciela. Zmienie nick w grze na Legenda, ale przez was bede musial się sporo napracować aby było wiadomo kim jestem mając inny nick na forum i w grze. Ty SH4DY zachowałeś się jak zwykły gimbus i nie pisze tego bo jestem zły tylko stwierdzam fakt. Temat zamknięty i proszę o unbana.
 5. Shady-NowaLegendaForum

  Ale to jest chore. Ja to zglosze do adminiów i wlasciciela. W Polsce żyje 100 000 piotrków i nich im nie odbiera obywatelstwa bo się tak samo nazywają. Ty masz nick SH4DY a ja Shady-NowaLegendaForum. Wg Ciebie to jest taki sam nick? Jak grałem na innych serwerowniach to chyba 10 osob miało nick związany z Eminemem i jakoś nikomu to nie szkodziło. Masz za duże ego? To ja zgłoszę to jako próbę dręczenia innych graczy. Proszę o odbanowanie, bo to co soba przedstawiasz jest ponizej zachowania gimbusa.
 6. Shady-NowaLegendaForum

  Nick ts: Shady-NowaLegendaForum Admin ktory Cie zbanowal: chyba jakiś basros Data i godzina: 28.12.2018, 20:14 Powod bana: Nie mam zielonego pojęcia, widze ze jako reason jest wpisane: 'podszywka'. Serwer awp. Tutaj daje link do bana: http://globalelite.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:242273271&advType=steamid&Submit Przy okazji składam wniosek o ukaranie moderatora za bezpodstawne banowanie bez żadnego ostrzeżenia. proszę o odbanowanie
 7. Shady-NowaLegendaForum

  Grozisz mi Slim? Chcę Ci tylko wyjaśnić, ze uzywam tego nicku od kilkunastu lat więc to Ty nie kozacz albo zejdź ze sceny. dzięki wszytskim za powitanie, juz zaczałem gre na serwerach i idzie mi coraz lepiej. Narazie próbuje serwer awp.
 8. Shady-NowaLegendaForum

  Powitajcie nową LEGENDĘ tego forum - Shady'iego! Tak to ja, Legenda Counter Strika w Polsce. Gram w CS GO od kilku dni ale od wielu lat grałem w CS1.6. Dla tak zdolnej osoby jak ja to nie problem przestawić się. Jestem żywą legendą wielu for polskiej sceny CSowej. Być może ktoś mnie bedzie kojarzył. Od 4 lata byłem zupełnie nieaktywny - móje ostatnie forum to Puchatek, który juz nie istnieje. Życzę wam przyjemnej gry ze mną oraz szacunku dla mnie jako nowej legendy. Poniżej proszę o propozycje (wady i zalety) waszych serwerów i na których najlepiej grać Pozdrawiam i życzę udanego nowego roku
×