RZK

User
 • Content Count

  40
 • Posts on chatbox

  106
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Beginner

About RZK

 • Rank
  Lame
 • Birthday 04/19/2004

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Zduny
 • Zainteresowania
  Kostki rubika <3
 • O sobie
  Zwykły 15 latek lubiący grać w gry. Lubi się wywyższać. Dużo się rage'uje. Dobrze gra :D

Recent Profile Visitors

416 profile views
 1. RZK

  Apropo @The Suspect XDD w odwołaniu napisałeś że przeniosłeś się na 2 konto a nagle się okazuje że ty się nie przeniosłeś tylko że dostałeś na tamtym WAKACJE i dlatego grałeś na tym .
 2. RZK

  Teraz nie klam gadales z SzymonPro na serwerze na voice chat gdy bylem na serwie i on si ciebie spytal czemu nie ma cie w topce a ty na to ze dostales na main acc vaca za bhopa.
 3. RZK

  profesjonalny team

  Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/id/PANDEMOLKA/Twój wiek (tu minimum to 16 są wyjątki): 15 ? Twoja aktualna Ranga (MM i WM): MM - DMG (MGE) Się spadło bo czarny magik grać nie umie ? ? WM - DMGIlość wygranych meczy w CS:GO (MM): 230 Trochę o sobie: Osobiście szukam teamu od dłuższego czasu lecz z marnym skutkiem. Więc spróbuje dostać się i do tej drużyny mam nadzieje że żadnych przeszkód nie bedzie dla mojej kandydatury i że mój wniosekzostanie rozpatrzony pozytywnie. Pozdrawiam ciepło z rodzinką !
 4. RZK

  AWP

  "i kampi na tej rampie" ~ RZK (PS. Tak wiem jestem narcyzm?)
 5. RZK

  No to Kacper życze powodzenia a ode mnie: +ambitny +pomocny +rozpoznawalny +wiek +ma czas +godziny w cs:go +staz w cs:go +staz jako adm +dobrze strzela +ogarnia sm i adminowanie Jestem na TAK Pozdrawiam cieplutko z rodzinką
 6. Nick: RZK Wiek: 15 (tak wiem ze minimum 16 ale orientuje sie w tych sprawach i jestem aktywny oraz rozpoznawalny PS. moim zdaniem) Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/PANDEMOLKA/ Steam ID: STEAM_0:1:87601320 Ilość godzin w tygodniu, którą przeznaczasz na serwer: od 5 godzin w góre Ilość godzin na serwerze (wg GT): 49.97 Ilość godzin w CS:GO: 1005 godzin Ranga (MM i Wingman): MG1 i DMG Stopień w CS:GO: 2 (nie dawno odebralem medal za 2019) Czemu Ty miałbyś zostać adminem?: Rzadko widuję administracje na serwerze i jak jest potrzebny jakis admin to wszyscy sa offline np. jak jest cheater lub w innej sprawie. Doświadczenie jako admin: Bylem raz admine na tym wlasnie serwerze co prawda adminem probnym Znajomość SourceMod (1-10): 5 Datki pieniężne (TAK/NIE): Jesli bedzie taka potrzeba to jak najbardziej.
 7. RZK

  Mam tak samo ,a też chciał bym obejrzecz moje tzw. cheatowanie.
 8. RZK

  aspołeczny
 9. RZK

  Nie byłem ani wesoły ani gadatliwy bo: 1. Zostałem oscamowany na 270 zł. 2. Byłem zmęczony bo świeżo po zatruciu pokarmowym Co do tego wcelowywania się prze ściane masz całkowitą racje ponieważ mam nowe słuchawki i więcej słysze a z tym szybszym strzelaniem to absolutnie się nie zgadzam strzelałem tak jak zawsze no chyba że ja tego nie zauważyłem. Lecz skoro tak ma wgyglądać mój koniec na tej serwerowni czyli banem parmanentnym za bycie dobrym gracze to okej rozumiem i odejde z myślą że poznałem wielu sympatycznych ludzi
 10. RZK

  Nick, na który dostałeś bana: RZK SteamID, na które dostałeś bana: STEAM_1:1:87601320 Ranga na MM i Wingman: MG1 i MG1 Stopień w CS:GO: 32 Ilość godzin w CS:GO: 906 h Admin, który Cię zbanował: BaSroS Mapa, na której dostałeś bana: Nie wiem Data i godzina bana: 21:31 Powód bana: WH Długośc bana: Permanent Dlaczego miałbyś zostać odbanowany: Nie używałem żadnych wspomagaczy typu wallhack
 11. RZK

  Od dnia: 25.02.2019 Do dnia: 15.03.2019 25.03.2019 Powód: Mam rękę w gipsie i w związku z tym nie mam jak grać oraz nadzorować.
 12. RZK

  @Halmer Gdyby to było takie proste XD to ludzie specjalnie łamali by sobie małe palce.
 13. RZK

  @Czarny Magik Jeśli dalej nie wierzysz mogę podesłać zdjęcie papierów z pogotowia.
 14. RZK

  @Czarny MagikMogę wysłać ci zdjęcie.