Anonymous

User
 • Content Count

  10
 • Posts on chatbox

  54
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Beginner

About Anonymous

 • Rank
  Lame

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Mazowieckie

Recent Profile Visitors

265 profile views
 1. Anonymous

  a dzięki zaraz luknę
 2. Anonymous

  Ma ktoś coś do wymiany ? https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=59969387&token=ycqje5Wm
 3. Anonymous

  ja mam jeden nóż do wymiany tylko że na Steam aktualnie to Już od: 875,91zł ?
 4. Anonymous

  witaj
 5. Anonymous

  dobry
 6. Anonymous

  Aby dało się czytać zawsze może troszkę więcej życia tu będzie ?
 7. Anonymous

  Dla mnie też nie ale cieszą oko a na tych stronkach ty to zawsze się sporo traci przy droższych wymianach. Jestem świadomy ale w cs gram hobbistycznie i bardziej weekendowo co poradzisz jak lobię fajne skiny ?
 8. Anonymous

  Witam
 9. Anonymous

  Chce ktoś się wymienić za nóż myśliwski marmurkowy gradient FN albo ma ktoś nóż motylkowy marmurkowy gradient FN na wymiane ?
 10. Anonymous

  Witam Mam na imię Kamil mam 21 niedługo zacznę 22. Coś o mnie: hmm posiadałem w swojej karierze dwie sieci dwie mniejsze i byłem wpół założycielem jednej większej sieci pierwsza upadła po roku z braku funduszy a że byłem młody nie miałem tyle ile mam teraz. Druga po półtora roku można powiedzieć że powodu mojej nie tak obszernej wiedzy informatycznej a trzecia po prawie 3 latach z powodu okradania mnie i kolegi przez byłego znajomego trzeciego właściciela i wyprowadzaniu na boku pieniędzy z sieci po tym całkowicie nie byłem z powiązany z rządną siecią przez prawie dwa lata a że znajomy tu gra i chciał wymusić na mnie pozytywną opinię pod podaniem (na co oczywiście się nie zgodziłem ) i po paru dniach postanowiłem się zarejestrować na ts możecie mnie spotkać a i czasem serwerach cs Zainteresowania: Motoryzacja posiadam e60 4.4 V8 która pije tyle że strach patrzeć na cyferki spalania a i tak ją kocham i posiadam Hondę CBR 600F4i która zachowuje się jak kobieta jeśli pieścisz i głaskasz jest kochana jeśli dasz jej do pieca chętnie by cię zabiła.