Jump to content

Patt Rozpruwacz

Gamer
 • Content Count

  4
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Wood

About Patt Rozpruwacz

 • Rank
  Noob

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dodam tylko ze z BaSroSem nigdy nie grałem na serverze
 2. Nick, na który dostałeś bana:幼嫩的 OZI (Patt) SteamID, na które dostałeś bana:STEAM_1:0:245203036 Ranga na MM i Wingman: MM Gold 1 wingman gold 2 (niegram MMów i wimgmanów) Stopień w CS:GO: 38 Gen. broni Ilość godzin w CS:GO:1000 Admin, który Cię zbanował:[AWP] BaSroS [ArenaVIP] Mapa, na której dostałeś bana: Data i godzina bana: Powód bana: AutoBH Długośc bana:Permament Dlaczego miałbyś zostać odbanowany: Ponieważ niemiałem auto bh a nawet skróptów.dostałem bana odrazu na wejśćiu bez sprawdzania
 3. Nick:Oskarno207 aktualnie HopperTeam Maskedboy SteamID:1:0:245203036 Admin który cię zbanował: Powód muta: niewiem Długość bana: 30min zamieniło się 2 perma Godzina o której dostałeś bana:13 30 Mapa na jakiej dostałeś bana:banan inferno Demko z mapy: Dlaczego miałbyś dostać unbana?
 4. Nick, na który dostałeś bana:Oskarno07 SteamID, na które dostałeś bana:1:0:245203036 Ranga na MM i Wingman: Stopień w CS:GO: Ilość godzin w CS:GO:160 Admin, który Cię zbanował: Mapa, na której dostałeś bana:Banan inferno Godzina bana: Powód bana: Długośc bana:1h a zamieniło się w perma Dlaczego miałbyś zostać odbanowany:

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich ! Potrzebujemy tylko waszej pomocy ! Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić że razem możemy wszystko ! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń , ludzi którzy są godni aby dołączyć do globalnej elity społeczności którą traktuje się jak drugą rodzinę !

Istniejemy od 2014r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...