Jump to content

Insane

Opiekun [HNS][HNS]
 • Posts

  205
 • Entries from Chatbox

  60
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23
 • Donations

  0.00 PLN 

Everything posted by Insane

 1. Pisałem do Boba i on nie ma głowy do tego ani czasu ,ale zastanowiłem się chwilę nad tym i w wolnym czasie ja mógłbym się tym zająć. Na tą chwilę nic nie obiecuję ,bo też tego wolnego czasu za dużo nie mam ,ale postaram się coś podziałać w tym temacie. Nie wiem ile mi to zajmie dlatego cierpliwości.
 2. Ja jestem za dodaniem 1 i 2. 3 mi sie nigdy nie podobała i jak ktoś ma tam vip'a i wie jak się nim posługiwać to T 0 szans na wygraną.
 3. Przyjmuje podanie , zgłoś się do mnie na pw.
 4. Przyjmuje podanie , zgłoś się do mnie na pw.
 5. Co do GerberQa również jestem na TAK. Sprawdził się chłop na poprzedniej edycji i jeżeli przypomni sobie SM to jest to osoba ,która na to stanowisko zasługuje.
 6. Również jestem na TAK Ogarniałeś robotę na poprzedniej edycji ,więc nie widzę przeciwskazań. Chęci do pomocy są i oby były jak najdłużej
 7. Witam! TOP 3 wygląda następująco: 1. Avanth (VIP na 1 miesiąc) 2. H1szpan (VIP na 2 tygodnie) 3. insanelegendaryprorunr123 ( VIP na 1 tydzień) W celu odebrania nagrody zapraszam do kontaktu steam : https://steamcommunity.com/id/InsaneGlobalElite/
 8. Gracze czekają na OM. Jeżeli masz czas możesz go zrobić według mnie o ile @Dzagu i @Dante nie mają z tym problemu. OM zawsze miał bardzo dużą aktywność i skoro nie masz co robić przez tydzień to z mojej perspektywy to jest dobry pomysł. P.S Dorzucam się jeżeli się zdecydujesz.
 9. Będzie na serwerze dziś albo jutro.
 10. @GerbereQ Dzięki za podlinkowanie map ! Mapy będą wieczorem na serwerze.
 11. Z racji , że mamy taką sytuacje na świecie a nie inną to dodam tutaj ten kawałek xD
 12. Są dwa rozwiązania tej sprawy z mojej perspektywy (jednak xD) Pierwsze jest takie żeby zrobić blokadę ostatnio granej mapy np. na 5 w kolejce. Wywalenie hide_park'a i seek_town nic nie da oprócz spadku graczy na serwerze, bo jak widać zdania są podzielone. Drugie to rozwiązanie @Rufus'a z kolejką map. Jeszcze zagadam z Pixel'em ,bo może on ma inny pomysł jakiś.
 13. Ja akurat jestem ciekawy co powiedzą inni gracze na ten temat,bo np. według mnie mapy pokroju seek_town , hide_park to są mapy ,które kiedyś tworzyły dobry klimat na tym serwerze wspólnie z graczami ,którzy wybierali je żeby móc się poganiać,uciekać i pograć jakoś skillowo. Ciekawy temat i zobaczymy jak się rozwinie. Ja jestem neutralny.
 14. Insane

  Gierki

  Póki serwer nie jest online zapraszamy na naszego HNS'a
 15. Na ten moment mamy pełny skład i zamykamy rekrutacje. Jeżeli znowu będzie otwarta zachęcam do składania podania ponownie.
 16. Ostatnia osoba zostaje przyjęta na stanowisko admina HNS , więc rekrutacja zostaje zamknięta na ten moment.
 17. Kolejna osoba dołącza do team'u HNS! SM załatwione.
 18. Przecież Cie uprzedzałem ,że zabijanie tt do momentu aż nie zostanie to naprawione będzie karane to czego nie zrozumiałeś w tamtym momencie? Jak się mówi raz ,drugi i trzeci to nie rozumiecie dopóki się nie dostanie kary a jak już po raz czwarty zostaniecie zbanowani to wtedy jest wielki płacz.
 19. Kolejna osoba dołącza do administracji HNS!

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Social Links

Where you can find us?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
 • Create New...