Jump to content

(1)deadpool

Gamer
 • Content Count

  24
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

(1)deadpool last won the day on May 17 2020

(1)deadpool had the most liked content!

Community Reputation

10 Wood

About (1)deadpool

 • Rank
  Lame

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

355 profile views
 1. Nie wiedziałem, że są takie steam id XD
 2. (+Plusy) +GT +Wiek +Aktywny +mutacja +lubiany +SM Jestem na TAK
 3. Ty chcesz unmute? Ostatnio zacząłem więcej sprawdzać forum i widziałem też post podtytułem „niesprawiedliwość”, po prostu śmiech na sali, nie zastosowałeś się do wzory, a gdy Rufus zwrócił ci uwagę, to napisałeś tak niechlujnie i jak dla mnie lekceważąco, że ja nie wiem czego ty oczekujesz od administracji. Przytoczę twoją „poprawioną” skargę „ 14, nick oskarżonego, w sensie? Rufus bo ty mi dales mutea,STEAM_0:1:459887001 , 05.05.2020, Aztec, dowody no to na stronie HNS i bany i mutey (comms),”. Nie wiedziałem, że za dowód można uznać zapisanego na sourcebanach mute’a. Prowadzisz śledztwo „Czy dostałem mute’a?” i jakimś cudem znalazłeś dowód na to? Aztec, mam rozumieć, to twój ziomek z którym pijesz gerberka. Ja bym zostawił jego mute, tak jak jest. Ciężko oczekiwać od kogoś żeby nie obrażał i wiedział, co do kogo mówi, jak on nawet nie wie co pisze
 4. (1)deadpool

  Skargi

  Ma ktoś chwilę zająć się skargami? Już 5 dni jedna jest nietknięta.
 5. Na tej mapie wszędzie da się wskoczyć. Jeżeli chodzi ci o kontener, ten najwyżej ustawiony, to tam można wjeść bez vipa. Ale i tak dobrze, że zgłaszasz.
 6. (+Plusy) +SM. Chociaż nie znam skali poziomu w sm do 7, ale ujdzie. Tak na przyszłość „/„ używa się do ułamków + doświadczenie. Co do doświadczenia nie jestem pewny, jeżeli masz 15 lat, to skąd doświadczenie „niejednokrotne” na serwerach. Ile byłeś adminem? Tydzień czy dwa i cię wywalili?. +GT +mało konfliktowy (niby) +Sprawny mikrofon (tak na siłę) (-Minusy) -Wiek -Bardzo brzydko i nie gramatycznie napisane podanie. Przecinki przed „nie”. Która to zasada, bo bym się chętnie do edukował. Nikt cię nie weźmie poważnie, jak tak będziesz pisał. Powiedz mi. Jaki pracodawca dałby Ci prace, jakbyś tak napisał podanie? Chciałbym dodać, jeżeli chodzi o podania, to nie ma sensu według mnie opowiadać o swoich zainteresowaniach. Nic to nie da, a nie ma sensu wczytywać się w kogoś „biografie” żeby w końcu dowiedzieć się o jego dyspozycji do tego stanowiska. (To nie jest do monsterka, tylko do administracji. Zróbcie coś z tym ) Jestem na NIE
 7. (1)deadpool

  Skarga

  @GerbereQ #ниѕ tak w ogóle, jak wiesz coś więcej, to mów. Dzisiaj na serwerze mówił na ciebie nie przychylne rzeczy, chyba, że lecisz na infie, czy coś takiego.
 8. (1)deadpool

  Skarga

  @Casp3r mam pewne podejrzenia, co do jego gry na serwerze z pewnym jego kolegą, ale się okaże po jakimś czasie. Jak administracji będzie się chciało pooglądać całe demko, to powinni ogarnąć o co mi chodzi.
 9. (1)deadpool

  Skarga

  Twój wiek: 15 lat Twój Nick: 7Seven7Heaven Nick oskarżonego: Kanl 乡 Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:1:231785466 Data: 03.05.20 14:56 Mapa: me_map Opis: Kanl, przyznaje się do 12 pkt. w regulaminie (Współpraca z przeciwną drużyną jest zabroniona). Darował życie koledze. Powiedział, że nawet 4 razy. Dowody: Demko (dokładna minuta 5:58 )
 10. (plusy) +wiek +gt +nie jest konfliktowy (minusy) -Sm, tylko jeden poziom wyżej. Myślę, że się jeszcze nauczysz się wiele rzeczy -Doświadczenie. Myślę, że trzeba dać mu szanse, kiedyś musi zdobyć jakieś doświadczenie. Jestem na Tak
 11. Jestem na Tak (Plusy)+ +GT +Zero konfliktowy +rozmowny +Doświadczenie (minusy)- -wiek (tak jak u lisa, tak i u ciebie, życzę ci żebyś pokazał im, że wiek to tylko liczba) (+/-) +/- znajomość sm. Nie jest ona zła, ale też nie jest najlepsza. Podsumowując. Nie muszę mówić, że jest więcej plusów niż minusów, znam tego gracza nadość dobrze, że pomimo wieku dałbym mu okres próbny. Jestem pewny w 100%, że sprawdzi się jako admin. Ogólnie lubiany gracz, fajnie się z nim gada. Powodzenia.
 12. Jestem na TAK. (Plusy) + +Pomocny +Rozmowny +nie jest toksyczny +Myślę, że komendy zna, ale rozwinę to przy innym podpunkcie (Minusy) - - wiek (pokaż im, że wiek to tylko liczba) - doświadczenie - nie widziałem w twoim podaniu na jaki poziom sm jesteś w stanie siebie ocenić, chyba że ja tylko nie widzę. Podsumowując, jest więcej plusów niż minusów. Na serwerze przydałby się następny admin, bo gdy „wróciłem” na serwer zastałem falę dzieciaków, którzy nie mają mutacji i łamią różne punkty regulaminu. Powodzenia.
 13. Co tutaj za brygada przyszła, Lisuu, banszy, nie lepiej zostawić tego administracji, fajnie że się staracie na tego admina i chcecie pokazać, że jesteście w stanie się wypowiedzieć w takiej sprawie, ale zbędne jest pisanie swojego zdania pod prośbą o unbana gracza jako GRACZ. Lubię was, ale spróbujcie w jakiś inny sposób się wykazać, co jasne nie robieniem bindów typu „Chcesz kupić vipa, wejdź na stronę globalelite.pl”, tylko np: zacząć uczyć się pisania pluginów, napewno administracja bardziej doceni zaangażowanie niż pisanie wypowiedzi pod ub jakiś graczy. Jeszcze raz chciałem powtórzyć, że lubię was i to nie jest wyśmianie was, tylko rada na przyszłość, szczerze mnie też rozśmieszyła ta prośba, ale zostawię to administracji. Tak w ogóle, jeżeli chcecie się pośmiać, to sprawdźcie prośbę ub Garbiego. „(XD)”
 14. Nick: deadpool Co chciałbyś zmienić: Chciałbym na początku przeprosić za dodanie tego posta w krótkim odstępie czasu od poprzedniego, ale „mam 101 pomysłów na minutę”. Widziałem na innych serwerach darmowy VIP od, do którejś godziny. Myśle, że to nawet fajny pomysł, pokazał by graczom możliwości vipa, niektórzy może uzależnią swoją grę na vipie, co jasne VIP w godzinach w których jest mała liczba osób np: 22-8 albo tak na chwilkę 6-8. Jeżeli będzie spadek sprzedaży vipów zawsze można, to usunąć. Jakby ktoś napisał, że „można przecież zrobić komendę !freevip”, to pomysł z freevipem jest według mnie głupotą, bo gracze jak wykorzystają !freevipa, to po prostu pójdą, a tak w tych godzinach, w których byłby darmowy VIP, to chociaż by robili „sztuczny tłum”, co mogłoby być bardzo dobre dla serwera. (Nie pisze tych propozycji, żeby mieć możliwość napisania podania na admina, po poprostu wchodzę częściej na serwer i wpadają mi pomysły do głowy)
 15. Nick: deadpool Co chciałbyś zmienić: Myślałem trochę nad komendą rtv i znalazłem dla niej lepszą alternatywę, czyli !change „mapa” lub jakoś inaczej, bez różnicy. Dodanie komendy !maps która wyświetla aktualne mapy na serwerze (plugin do tej komendy dałbym radę sam napisać). Kończąc pierwszy akapit. Przez cały czas grając na serwerze, był problem z namawianiem do rtv, a nowi gracze często nie znali tej komendy i co z tym idzie, nie mogłeś im napisać „napisz rtv, to zmieni się mapa”, bo mogłobyć, to uznane za namawianie, a ta komenda (o której wspomniałem na samym początku) usprawniła działanie serwera. Po wpisaniu komendy i mapy na którą się chce zmienić, wyskoczyła by tabelka, po lewej stronie i by było zapytanie „Czy chcesz zmienić mapę na *mapa* 1. Tak 2. Nie” ( za namawianie do wybrania opcji „Tak” lub „Nie”, ta sama kara co przy namawianiu do rtv) nowi gracze będą mieli możliwość „zmienienia mapy”, a o takiej komendzie będziesz mógł poinformować bez problemu. Co jasne komenda będzie ograniczona do jednego użycia na rundę, czyli jeżeli jeden gracz już użył tej komendy, to nie może jeszcze raz zaproponować zmiany mapy, komendę będzie można użyć do 30 sekund po wystartowaniu rundy, co uniemożliwi przeszkadzaniu innym graczą w trakcie gry. Po użyciu przez jednego gracza tej komendy, ta komenda będzie blokowana na 10 sekund(gracze mają 10 sekund na wybór jednej opcji), żeby nie zbugować tej komendy np: kilku graczy wpisuje komendę i następne pytanie o zmianie mapy będzie się wyświetlać po zakończonym głosowaniu nawet do końca rudny. Według mnie super sprawa, tylko nie wiem kto napisze plugin na !change „map”. Wiadomo, że nie proszę o wprowadzanie tego odrazu, tylko o wprowadzenie tego w jakimś czasie. Nie pośpieszam

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...