Jump to content

Rafał

User
 • Content Count

  19
 • Posts on chatbox

  56
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Rafał last won the day on July 24

Rafał had the most liked content!

Community Reputation

15 Beginner

Social Info

1 Follower

About Rafał

 • Rank
  Lame
 • Birthday 03/26/1997

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Wrocław
 • Kategoria
  HNS
 • Zainteresowania
  Sport

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rafał

  Czołem Wujaszku!
 2. Rafał

  Od dnia : 31.07.2019 r. Do dnia : 12.08.2019 r. Powód : Mały wypad nad jeziorko, ponieważ muszę przemyśleć pewną sprawę związaną z serwerem, na którym gram (Rufus i Elemen[T] już wcześniej wiedzieli o moich wątpliwościach), a dla niewtajemniczonych osób, chodzi o moją ewentualną rezygnacją ze stanowiska Administratora (nie jest to pewne, dlatego potrzebuję tej krótkiej przerwy na rozważenie wszystkich za i przeciw). Co prawda będę miał dostęp do laptopa, ale nie raczej nie zobaczycie mnie na HNS.
 3. Rafał

  @» z υ н « Cóż, nie powiem, żebym był zadowolony. Niemniej, szanuje Twoją decyzję, a przede wszystkim żałuję, że przez to wszystko musiałeś odejść. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy. Trzymaj się tam ciepło Młodziku!
 4. Rafał

  @KaroleX Coś mi się wydaje, że kolega przypadkiem założył temat w złym dziale. https://globalelite.pl/forum/31-podanie-o-admina/ - masz, żebyś więcej się nie "pomylił". @✪AZZTORM✪ Może to kolejny przypadek z serii "Harry'ego Pottera" i nikt go nie widział?
 5. Rafał

  @barman aka ziutek Przede wszystkim nie wiem czy zauważyłeś, ale Rufus jest obecnie na urlopie, a to do niego należy decyzja o ew. unbanie dla Ciebie. Niemniej, nie sądzę, abyś go uzyskał z prostego powodu: Po pierwsze, zaledwie tydzień temu Twoja poprzednia prośba została odrzucona i nie uważam, żeby po takim krótkim czasie coś się zmieniło (może się mylę, a może i nie mylę - ciężko powiedzieć). Ogólnie to nie kojarzę Cię za dobrze, więc nie bardzo wiem co takiego zrobiłeś, ale widocznie bardzo podpadłeś Rufusowi i innym graczom. Po drugie, pomijając fakt, że po prostu skopiowałeś poprzednią treść do nowego tematu (dodałeś może jedno czy dwa zdania, a to w żaden sposób nie wpływa pozytywnie na Twoją ocenę), nie zrobiłeś kompletnie nic, aby pokazać Rufusowi i innym graczom, że naprawdę się zmieniłeś i nie zamierzasz powtórzyć poprzednich błędów. Po trzecie, jeżeli naprawdę zależy Ci na tym unbanie, to z pewnością powinieneś porozmawiać o tym z Rufusem - może zaoferować, że zrobisz coś dla serwera, itd., a nie np. co tydzień robić nowe tematy, które nic nie wnoszą do tej sprawy. Na pewno przekażę Rufusowi, że ponownie próbujesz uzyskać dla siebie unbana, ale tak jak mówię, na wiele bym nie liczył.
 6. Rafał

  Trenuj dzielnie i graj wytrwale, a w wolnym czasie baw się dobrze, ale bez szaleństw młody.
 7. Rafał

  @✯adasiek✯ #ниѕ Wyjaśnijmy sobie całą tę sytuację. Wchodząc wczoraj na HNS, zastałem jedynie małą garstkę osób, która grała sobie spokojnie na naszym serwerze. Przez parę minut siedziałem i słuchałem tego o czym rozmawiacie i nie słyszałem/widziałem żadnej negatywnej uwagi skierowanej w Twoją stronę. Od Ciebie za to również nie wpłynęła żadna skarga, że np. byłeś wyzywany przez gracza X czy gracza Y. Co więcej, zamiast tego dostałem wiadomość od Gerberka, że dajesz mu info na PW o tym, gdzie może znaleźć gracza o nicku Lambo czy gracza o nicku Zeek. Po pierwsze, regulamin HNS jasno podkreśla, że sprzedawanie innych graczy jest zabronione i karane banem, czyt. niezależnie od tego czy byłeś obrażany czy też nie, nie upoważnia Cię to do informowania szukających, gdzie może znaleźć chowającego się gracza. Po drugie, po tym jak gracze powiedzieli mi, że wysyłasz innym info na PW, nie tylko nie przejąłeś się tym, ale jeszcze śmiałeś się, że jest Ci to obojętne czy dostaniesz bana, bo masz 100 kont na steam i jeszcze atakowałeś słownie innego gracza. Po trzecie, gdybyś otwarcie przyznał się do tego, że dałeś Gerberkowi info na PW, bo byłeś zły za to, co o Tobie mówili (o ile było jak piszesz, bo nie dostałem od Ciebie żadnego dowodu na te wyzwiska) i szczerze przeprosił, na pewno skończyłoby się tylko na ostrzeżeniu lub banie na 1 dzień, a nie jak w tym przypadku banie na 3 dni. Niezależnie od tego, co się działo przed moim przyjściem (na pewno sprawdzimy Twoją wersję wydarzeń), liczą się jedynie fakty, a one są takie, że sprzedawałeś miejsca pobytu innych graczy, a także zachowywałeś się niestosowanie w stosunku do innych osób. Ostateczna decyzja należy do Ciebie @Rufus.
 8. Rafał

  @Rufus @» z υ н « Em, dzień dobry tak poza tym, bo ja dopiero wstałem. :x W każdym razie, dziękuje za szansę i cierpliwość do mnie.
 9. Jakiej rangi Ci brakuje: Admin HNS Link do podania lub powód do dostania rangi:
 10. @Rufus Pomysł jest jak najbardziej ciekawy, choć pewnie nie każdemu się on spodoba. Niemniej, mam nadzieję, że zgłosi się dużo osób.
 11. Rafał

  @InS1dE Popieram @Dante, tzn. raczej masz niewielkie szanse na otrzymanie donatora. Miałem taką samą sytuację, że kupiłem VIP'a na 3 msc., a potem na 1 msc., lecz okazało się, iż to jedynie u Boba można go "kupić". Niemniej, poproszę Rufusa o to, aby w informacjach o donatorze dodał adnotację, gdzie/u kogo można go załatwić.
 12. Gratuluję!
 13. Osobiście uważam, że usunięcie funkcji "turbo" przyniesie więcej korzyści niż strat. Jak już słusznie @ElemenT zauważył, coraz więcej osób (ja w sumie też) jest zirytowanych tym, że po udanej "akcji" i tak zostają złapani przez terrorystę. Choć ja wspomniałbym o innej rzeczy, o której rozmawialiśmy (na pewno pamiętasz o co chodzi @Rufus), gdzie w jeszcze gorszej sytuacji są osoby bez VIP'a, które są kompletnie bez szans, jeśli szukający użyje turbo. Wydaje mi się, że zamiast tego można wprowadzić coś innego (to akurat sprawa do przemyślenia) albo tak jak powiedział @» z υ н « , można trochę ulepszyć sklep, z którego teraz mało kto korzysta. Nie wątpię, że znajdą się osoby, które powiedzą, że turbo się przydaje (przyznaję, każdego czasem kusi użycie go, zwłaszcza jak ktoś biega przez 3 minuty np. dookoła domku), ale i bez tego da się żyć. Na pewno jest to sprawa do głębszego przeanalizowania, ale nie mogę powiedzieć więcej bez opinii innych osób.
 14. Nick: Rafał. Wiek: 22, leci 23 rok. Coś o sobie: Mam na imię Rafał (nie trudno było zgadnąć) i pochodzę z małej miejscowości obok Wrocławia. Wydaje mi się, że jestem osobą komunikatywną, miłą i opanowaną, a przynajmniej taką, z którą można się dogadać. W swojej ocenie zawsze staram się być obiektywny, bo to nie byłoby sprawiedliwe, gdybym kogoś potraktował łagodniej tylko dlatego, że go lubię. Interesuje się sportem, a zwłaszcza piłką nożną, choć lubię też jazdę na rowerze. Na serwerze gram już od jakiegoś czasu, więc jestem zaznajomiony z ludźmi i panującymi tam zasadami. Staram się grać regularnie, a jedynie od czasu do czasu nie ma mnie dzień czy dwa. Znajomość SM: 4/5. Doświadczenie: W CS'ie nie posiadam, jedynie sprawowałem jakieś mniejsze/większe funkcje na niektórych grach/forach. Link do gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/Rafał/188.68.252.62:27015/ Kontakt: Steam/Discord.
 15. Rafał

  Wpadnę.
×