Jump to content

Rafał

User
 • Content Count

  7
 • Posts on chatbox

  31
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Beginner

About Rafał

 • Rank
  Noob

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Wrocław

Recent Profile Visitors

32 profile views
 1. Osobiście uważam, że usunięcie funkcji "turbo" przyniesie więcej korzyści niż strat. Jak już słusznie @ElemenT zauważył, coraz więcej osób (ja w sumie też) jest zirytowanych tym, że po udanej "akcji" i tak zostają złapani przez terrorystę. Choć ja wspomniałbym o innej rzeczy, o której rozmawialiśmy (na pewno pamiętasz o co chodzi @Rufus), gdzie w jeszcze gorszej sytuacji są osoby bez VIP'a, które są kompletnie bez szans, jeśli szukający użyje turbo. Wydaje mi się, że zamiast tego można wprowadzić coś innego (to akurat sprawa do przemyślenia) albo tak jak powiedział @» z υ н « , można trochę ulepszyć sklep, z którego teraz mało kto korzysta. Nie wątpię, że znajdą się osoby, które powiedzą, że turbo się przydaje (przyznaję, każdego czasem kusi użycie go, zwłaszcza jak ktoś biega przez 3 minuty np. dookoła domku), ale i bez tego da się żyć. Na pewno jest to sprawa do głębszego przeanalizowania, ale nie mogę powiedzieć więcej bez opinii innych osób.
 2. Nick: Rafał. Wiek: 22, leci 23 rok. Coś o sobie: Mam na imię Rafał (nie trudno było zgadnąć) i pochodzę z małej miejscowości obok Wrocławia. Wydaje mi się, że jestem osobą komunikatywną, miłą i opanowaną, a przynajmniej taką, z którą można się dogadać. W swojej ocenie zawsze staram się być obiektywny, bo to nie byłoby sprawiedliwe, gdybym kogoś potraktował łagodniej tylko dlatego, że go lubię. Interesuje się sportem, a zwłaszcza piłką nożną, choć lubię też jazdę na rowerze. Na serwerze gram już od jakiegoś czasu, więc jestem zaznajomiony z ludźmi i panującymi tam zasadami. Staram się grać regularnie, a jedynie od czasu do czasu nie ma mnie dzień czy dwa. Znajomość SM: 4/5. Doświadczenie: W CS'ie nie posiadam, jedynie sprawowałem jakieś mniejsze/większe funkcje na niektórych grach/forach. Link do gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/Rafał/188.68.252.62:27015/ Kontakt: Steam/Discord.
 3. Rafał

  Wpadnę.
 4. Rafał

  Na pewno zajrzę. Miłego dnia.
 5. Rafał

  Siema! Pomyślałem, że skoro wszyscy (większość) zakładają w tym dziale temat, to i ja muszę, żeby nie być tym "gorszym". O całym tym forum dowiedziałem się przypadkiem, gdy trafiłem na jeden z Waszych serwerów, a mianowicie HNS. Choć nie udzielałem się tam zbyt często, to i tak poznałem tam naprawdę świetne osoby (pozdrawiam Rufusa, Elementa, Lisaa, itd.), dzięki którym gram na tym serwerze do dziś. W życiu realnym za to nazywam się Rafał, mam 22 lata (jestem stary jak świat) i pochodzę z małej miejscowości obok Wrocławia. Interesuje się sportem, a zwłaszcza piłką nożną, więc jeśli mamy jakiś fanów tego sportu, to zapraszam do rozmowy. Poza tym, lubię też pograć w gry komputerowe i spotykać się ze znajomymi, jak chyba każdy człowiek. No, to by by było na tyle z tego przynudzania przez "emeryta". Pozdrawiam wszystkich graczy i z HNS i z tego forum. Widzimy się na SB. :P
 6. Rafał

  Siema, zapraszam na HNS!
 7. Rafał

  Cross Spaghetti /
 8. Rafał

  Nie wiem co mam Ci powiedzieć Aryan. Nie znałem Cię za dobrze, bo jedynie pograliśmy parę razy na HNS i tyle. Mimo to trzymaj się ciepło i dzięki za wszystko co zrobiłeś dla tego serwera!
×