Skocz do zawartości

Hej,

widzę, że jesteś niezalogowany. O wiele łatwiej jest udzielać się w naszej społeczności, jeśli założysz własne konto.

Na początku będziesz mieć parę ograniczeń, dlatego im wcześniej to zrobisz, tym szybciej będziesz mieć pełne możliwości.

 

Nie zmuszamy do rejestracji, natomiast wiedz, że wspierasz nas aktywnością jak i samym logowaniem.

Dzięki za uwagę!

Dante Dante

Mati ║▌║▌║█│

Świeżak
 • Liczba zawartości

  8
 • Zawartość na Chatboxie

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Haracze

  0,00 zł 

Reputacja

0 Świeżak

O Mati ║▌║▌║█│

 • Tytuł
  Noob
  Noob

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Szczecin

Ostatnie wizyty

363 wyświetleń profilu
 1. Nick, na którym zostałeś wyciszony: Mati ║▌║▌║█│ SteamID, na którym zostałeś wyciszony: STEAM_1:0:501100178 Admin, który Cię wyciszył: Kamcio39 Data wyciszenia: 05 04 19 Powód wyciszenia: Niewłaściwy język Długośc wyciszenia: Perm Dlaczego miałbyś mieć usunięte wyciszenie: Dlatego, iż nawet nie używałem mikrofonu, a teraz przydałby się, żeby pogadać czy tam jakieś info podać.
 2. Dla mnie jak i dla większości są do zmienienia i nie pierdol za przeproszeniem mi tu że płacze. Tak BTW to dalej nie wiem czemu dostałem Mute...
 3. Ty no ja juz się pogubiłem jeden gada, że od kamcio a ty mówisz że ty dałeś. Było tak, że zapytałem się Kamila za co mam Mute. On spytał się czy ja to ten chłop matitokozac to napisałem, że nie. I Kamil mówi żebym pisał odwołanie.
 4. Załóżmy, że ktoś ma supreme a ktoś s1 i ten s1 zabije supreme to moim zdaniem jest za bardzo dużo stary punktów, oczywiście jest to moje zdanie jak i propozycja, którą ja zaoferowałem więc decyzja oczywiście należy do was.
 5. @Comfti proszę cię jestem jednym z lepszych graczy na serwie i wiem kiedy ktoś ma wallhacka itp. Więc proszę cię nie mów mi że takie coś pisalem bo jak już to czasem zdarzy się jakiś wulgaryzm. Nawet czasem zdarzy się że admin coś przeklnie i nikt z tego nic nie robi, a tak BTW. To pytałem się opiekuna i prawdopodnie zostałem pomylony z graczem o nicku Matitokozak
 6. Nick, na którym zostałeś wyciszony: Mati ║▌║▌║█│ SteamID, na którym zostałeś wyciszony: STEAM_1:0:501100178 Admin, który Cię wyciszył: nie mam pojęcia Data wyciszenia: jakoś niedawno Powód wyciszenia: Nie mam pojęcia Długośc wyciszenia: Chyba perm Dlaczego miałbyś mieć usunięte wyciszenie: z powodu, że zostałem pomylony chyba z jakimś innym graczem.
 7. Ogólnie to mam aktualnie 3,5k pkt i bardzo praktycznie nie można wbić więcej, ponieważ jak wiemy jest bardzo dużo silver 1, i jak taki zawodnik nas zabije to tracimy nawet do 40 punktów, na które się pracuje przez większą część mapy, jak dla mnie to trzeba porządnie je zbalansować ( moja ranga ge) .

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

This theme is made by doc

Social Links

Where you can find us?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Dodaj nową pozycję...