Jump to content

kigork

Świeżak
 • Posts

  5
 • Entries from Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Reputation

2 Świeżak

About kigork

 • Rank
  Noob
  Noob

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kigork

  UNBAN

  Insane czy mógłbym się poprosić o usunięcie tematu ponieważ już wiem że bana mam 12 godzin bo w powodzie było wpisane 720 a ban perm i to mnie strasznie zmyliło więc postanowiłem napisać podanie.
 2. kigork

  UNBAN

  Nick: SauroniK UNBAN STEAM_1:0:552119181 Data:2021-05-01 21:01:14 mapa: nie ma podane w banie. Ale było to na woodhausie Admin : Banshy Powód bana : powód to txt ale obecni niektórzy admini dają perma i wpisują np:720 czyli 12h Wyjaśnienie : Na mapie woodhouse wszedłem 2 razy na tekstury z czego raz spadłem i wpisałem killa a za drugim razem zabił mnie tt. Uważam że perwszy ban i to za takie coś mógłby być krótszy. (Poza tym na hns globalelite gram od półtora roku(miałem supreme na koncie : sauron/cyborg/sauronik ale zostało mi to konto skradzione i nigdy nie spotkałem się z sytuacją zeby pierwszy ban za txt był tak długi i zeby go admin nie umiał wpisac poprawnie) .
 3. santour UNMUTE ID: STEAM_1:0:35597332 Zbanował mnie ElemenT Powód: brak mutacji Było to pół roku temu i sądze że chyba mógłbym już rozmawiać na czacie
 4. dostałem muta od elementa za brak mutacji { ponad pół roku temu } Prosiłbym o unmuta. Fajnie by było troszeczke pogadać kolegami.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Social Links

Where you can find us?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
 • Create New...