Jump to content

bubuss

Gamer
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Wood

About bubuss

 • Rank
  Noob

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. witam poszukujemy ludzi do teamu poważnych graczy kurzy chcą osiągnąć coś na scenie cs'a. Gracze są potrzebni którzy graja Faceit lub ESEA nie musza mieć wyokich lvl. Jak by ktos chciał dolonczyć do teamu to prosze o kontakt : Faceit - bubuscs to moj nick steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198338470487/ oczywiście potrzebni gracze to wmiare ogarnieci najlepiej +20 to bedzie dobrze. to czekam na wasze kontakty lub pisac pod postem! chcemy grac różne turnieje w przyszłosci lany np na slasku lub dalsze .!
 2. Nazwa klanu: Fiction SkillKrótkie info o klanie: klan powstał w wrzesniu 2019 i poszukujemy ogarnietych graczy do teamu którzy chca osiągnąć coś na scenie e-sportu Wymagania: minum +21lat, posiadanie mikrofonu, zdolonosci potrzebne do funcji w klanieStaż klanu: klan jest 4 miesiace ale gramy ze soba wiecej czasu.Co oferuje klan: prywny ts, turnieje w faceit oraz esl Dodatkowe informacje: zapraszam do kontaktu na steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198338470487 lub na faceit: bubuscs poszukujemy najlepiej 4 graczy (najelpiej jak by sie odezwał również jakiś dobry taktyk czekam na kontakty)

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich ! Potrzebujemy tylko waszej pomocy ! Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić że razem możemy wszystko ! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń , ludzi którzy są godni aby dołączyć do globalnej elity społeczności którą traktuje się jak drugą rodzinę !

Istniejemy od 2014r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...