Jump to content

JESTEM BOGIEM

Admin [MRG]
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Biedopomocnik

Social Info

1 Follower

About JESTEM BOGIEM

 • Rank
  Lame

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Opalenica

Recent Profile Visitors

124 profile views
 1. Mi się nigdy nie podobała twórczość quebo
 2. Obejrzałem demko i stwierdzam, że popełniłem błąd banując Ciebie zbyt szybko. Zauważywszy kilka podejrzanych akcji i odważną grę z twojej strony pomyślałem, że się kryjesz. Na swoją obronę mam tylko cytat Napoleona Bonaparte "Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi". Mam nadzieje, że przyjmiesz moje przeprosiny za niestaranną ocenę i niesłusznego bana z mojej strony. Życzę samych głów na serwerze, pozdrawiam !
 3. Jeżeli faktycznie znasz SM na 9 bez doświadczenia jako admin to szacunek. +aktywność +wiek +opanowanie +pomocny +godziny w cs +/-doświadczenie(każdy jakoś zaczyna) -ranga To twój link do gametracker: https://www.gametracker.com/player/DumsoN/188.68.252.62:27017/ Jestem za daniem ci szansy. TAK
 4. Na wstępie dodam, że ranga to nie taki dobry dowód na obronę. Kqkly był pro-graczem a dostał Vac . Chciałem ci wlepić bana już wcześniej ale @CzesterMolester był innego zdania. Ja osobiście uważam że grasz legit. Masz dużo akcji typu celownik ci przeskoczy, nie celujesz w gracza i zabijasz, zachowujesz się jakbyś miał wh na przycisk. Moim zdaniem bardzo dobrze się kryjesz.
 5. Jakiej rangi ci brakuje: Admin only mirage Link do podania lub powód do dostania rang:
 6. Mi osobiście nie przeszkadzają "auto-szmaty", serwery społeczności są dla fun'u a na turniejowych raczej się nie gra takimi broniami.
 7. Warto dodać, że Exec na FFA grał przed zmianą ip. +ogarnia +miły, pomocny, koleżeński, niekonfliktowy +umie odróżnić dobrego gracza od gracza na wspomagaczach +wiek +/-SM do nauki -znajomość regulaminu To moje zdanie, dla mnie można mu dać szanse.
 8. +Godziny w cs +Pomocny, informujesz o oszustach(trafnie) +Doświadczenie +SM +/-Aktywność tygodniowa na serwerze zbyt mała -ranga(niższa niż wymagana) Ja jestem za tym, żeby dać ci jeszcze trochę czasu do nadrobienie aktywności i rangi(minimum mge).
 9. Moim zdaniem powinno to wyglądać to tak, że jeden vip losowy na mapę.
 10. 1) Rozmowa po zgonie z drużyną przeciwną jest dobra, tylko że przeszkadza to graczom, którzy jeszcze grają. 2) Moim zdaniem anty-block jest zbędny. 3) Na start mapy rozgrzewka i runda nożowa. 4) Widzę, że zaplanowano defuse dla każdego, zbędne ułatwienie. 5) Reset rang.
 11. Bardzo miły, zabawny , pomocny, niekonfliktowy i co najważniejsze udowodnił mi, że umie odróżnić cheater'a od dobrego gracza. Ilość godzin w csgo przekłada się na umiejętności, pokazuje to ranga, do której doszedł-Orzeł. Bardzo aktywny na serwerze co przekłada się na rozpoznawalność(lubiany przez graczy). Zgadzam się, SourceMod nie jest trudny, nauczy się. Zawsze jest ten pierwszy raz, każdy z nas jakoś zaczynał. Zobaczymy co koledzy jeszcze napiszą. Ja jestem na Tak.
 12. Postaram się wypunktować jak najprościej się da. Zaczynając od początku: -Podanie w złym dziale( jest oddzielny dział podanie o admina), -Wiek, zbyt młody jeszcze jesteś, -Masz 1123 godzin, ranga jak dla mnie jest zbyt niska(to tylko mg1)jak na twoją liczbę godzin, co za tym idzie możesz mieć problem w ocenie podejrzanego, -SourceMod'a masz na strasznie wysokim poziomie chociaż nie byłeś wcześniej adminem, -Jesteś bardzo aktywny na serwerze, często cie widuję. Podsumowując, jestem na nie. Nie wiem czy innym z administracji piszesz o haxach na serwerze, wiem, że mi nie. Dlatego jak dla mnie musisz wbić wyższą rangę i informować o nieuczciwych graczach by udowodnić mi, że potrafisz odróżnić dobrego, skill'owego od oszusta/cheater'a.
 13. JESTEM BOGIEM

  WITAM!!

  Siemka! Ja natomiast od 7 do 16, czasami dłużej, nie mam czasu na nudę (praca). Natomiast po pracy tęsknie za browarem ze znajomymi xD.

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich ! Potrzebujemy tylko waszej pomocy ! Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić że razem możemy wszystko ! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń , ludzi którzy są godni aby dołączyć do globalnej elity społeczności którą traktuje się jak drugą rodzinę !

Istniejemy od 2014r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...