Jump to content

Lisuuu

Legenda
 • Posts

  52
 • Entries from Chatbox

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6
 • Donations

  0.00 PLN 

Lisuuu last won the day on June 9 2021

Lisuuu had the most liked content!

Reputation

86 Silver Master

4 Followers

About Lisuuu

 • Rank
  Experienced spammer
  Experienced spammer
 • Birthday 31/03/2007

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Kartuzy

Recent Profile Visitors

1,765 profile views
 1. Gdzie niby dostałeś ub? Na source bans masz dalej perma, a na forum nic nie piszę o drugiej szansy dla ciebie.
 2. Lisuuu

  unban

  Nie dajemy drugiej szansy cheaterom.
 3. Zaczynając, tak jak się zachowałeś było nie na miejscu i patrząc, że napisałeś ,,lepszego polskiego serwera HNS nie ma niż globalelite", ale jednak reklamowałeś inny serwer, więc taka sytuacja może się powtórzyć. Jednak też zważając na czas, który miną od tego bana (prawie 10 miesięcy), to bym nie był do tego negatywnie nastawiony. Jestem neutralny i od @Rufus wszystko zależy, ponieważ on ma najwięcej do powiedzenia.
 4. Patrząc na tą sytuację, jestem za ub dla ciebie. Też wystarczająco czekałeś na odpowiedź, więc już bym ominą przedłużanie tego bana. W miarę się wytłumaczyłeś na pv, dlatego chciałbym dać ci drugą szanse. Na przyszłość, nie dawaj się tak łatwo prowokować na serwerze.
 5. Temat spadochronu był już tyle razy powielany, że ciężko to zliczyć. Mamy zamiar to już od jakiegoś czasu wprowadzić, żeby był tylko dla vipów, ale zarazem trzeba znaleźć inny plugin na spadochron. Jak na razie, chyba z tym nic nie można zrobić.
 6. Jak dla mnie ban jest za długi, ale proponuje go skrócić tak na 7 dni, bo jak @Idzi wspomniał nie dostałeś tylko z powodu obrazy i spamu, a za jeszcze kilka różnych akcji. Jesteś już graczem który ma na swoim koncie kilka set przegranych godzin na serwerze, więc głupio się tak pożegnać. Jestem za skróceniem bana.
 7. Jak rufus wyżej napisał, nie dałem ci perm bana, tylko poprzedniego na dzień, ale to nie ma dużego znaczenia. Po rozmowie z tobą na priv i teraz w tej prośbie to nawet mnie nie przekonałeś, żebym był za ub dla ciebie. No i jak napisałeś mam się przygotować na śmiech bo prośba leci, czyli raczej ci aż tak nie zależy nad zagraniem na serwerze, pomijając fakt, że masz zmienne ip. Patrząc z twojej perspektywy to nawet ciężko cię zrozumieć, bo jak wchodzisz na mk i nawet się z tym nie kryjesz, to chyba nie masz nawet na co liczyć. Jestem na Nie.
 8. Nazwa serwera: CodMod Imię: Tymoteusz Wiek: 14 Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: 9/10h Staż na serwerze: Od początku serwera Znajomość Sourcemoda (1-10): 6 Zaufanie wobec graczy (1-10): ciężko coś napisać Dlaczego akurat Ty: Jak dla mnie serwer ma wielki potencjał, a jest na 24h pusty. Chciałbym też udzielić pomocy, z szczególnością @Dante, ponieważ nie ma za dużo czasu. Co byś chciał zmienić za twojej kadencji?: Najbardziej chcę zmienić, żeby serwer był aktywny i skupię się na relacji admin/opiekun z graczem.
 9. Herbata better. Głównie czarna no i moja ulubiona Rooibos
 10. Lisuuu

  Unban

  Mam takie same zdanie jak @Banszy i @Idzi. Wszyscy robią błędy, więc nie widzę przeciwskazań, żebyś nie dostał ub. Na przyszłość dam ci radę, Nie wchodź na inny serwer z reklamą w nicku :P.
 11. Jestem za unbanem, ale pod warunkiem, że nie będziesz robił znowu takich rzeczy. Widzę że okazałeś skruchę i pamiętam jak dobrze się grało razem na serwerze, więc nie widzę przeszkód na to żebyś dostał drugą szanse.
 12. Plusy: +Wiek +SM Pół na Pół: +/-Godziny na serwerze(22) +/-Z tym poparciem ludu nie jestem do końca przekonany Minusy: -Doświadczenie -Wyzywasz innych graczy Aktualnie jestem na Nie. Patrząc na to, że jesteś świeżym graczem pod względem godzin na serwerze i wyzywasz różne osoby bo ci się coś nie spodobało, więc szczerze mówiąc nie widzę cię na stanowisku administratora. No i nie wspominając o poprzednich podaniach w których nawet do wzoru nie umiałeś się zastosować.
 13. Ciężko mi się wypowiedzieć na ten temat, ponieważ przyszedłem tak około godziny 15:30, więc nie wiem zbyt dużo. Dowiedziałem się, że harmless, gremlin i jeszcze kilku innych graczy, których nie znam nicków cię wyzywali, a ty w zamian odpłacałeś się tym samym, do tego puszczałeś bindy i krzyczałeś do mikrofonu. Dostałem dowody, tylko na ciebie i puste słowa na harmlessa. Najlepiej będzie gdy dostane demko i je obejrzę, wtedy się zobaczy jak było naprawdę. Jak na razie nie mam więcej do powiedzenia w tej sprawie.
 14. Plusy: +SM +Doświadczenie Pół na Pół: +/-Wiek +/-Mała ilość godzin na serwerze +/-Na ten moment masz dopiero 7 dni na serwerze, a w składaniu tego podania miałeś tylko 3 Minusy: -Nie odzywasz się na serwerze -Reputacja na serwerze też nie za dobra Jak dla mnie administrator powinien przynajmniej się odzywać na serwerze, a nie siedzieć cicho i tylko grać. Rozumiem, że masz dużą wiedzę z SM, ale reputacja wśród graczy też jest ważna. Na razie pograj sobie na serwerze i tam ogarnij mikrofon, a teraz jestem na NIE.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Social Links

Where you can find us?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
 • Create New...