Skocz do zawartości

Hej,

widzę, że jesteś niezalogowany. O wiele łatwiej jest udzielać się w naszej społeczności, jeśli założysz własne konto.

Na początku będziesz mieć parę ograniczeń, dlatego im wcześniej to zrobisz, tym szybciej będziesz mieć pełne możliwości.

 

Nie zmuszamy do rejestracji, natomiast wiedz, że wspierasz nas aktywnością jak i samym logowaniem.

Dzięki za uwagę!

Dr House Dr House

Neyster

Świeżak
 • Liczba zawartości

  4
 • Zawartość na Chatboxie

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Haracze

  0,00 zł 

Reputacja

5 Świeżak

O Neyster

 • Tytuł
  Noob

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Neyster

  UNBAN Neyster

  Rozumiem twoje zaniepokojenie, mogłem się lepiej wysłowić, ponieważ chodziło mi o to, że gobalelite poprostu wytrzymuje test czasu, teraz po tamtej sytuacji zbudowałem przekonanie, że globalelite jednak jest zdecydowanie dobrym serwerem, chociaż jak wszystko ma swoje wady ale to mniejsza. Teraz jakby przyszła taka sytuacja to bym został najprawdopodobniej (nawet jeśli byłby lepszy to bym poprostu w ciszy przestał grać na globalelite) przy globalelite ponieważ to jest jedyny serwer, który wytrzymał test czasu, i jest oryginalnym serwerem HNS gdzie wszystko sie zaczeło, dlatego ma specjalne miej
 2. Nick: Neyster UNBAN/UNMUTE: Unban STEAM_ID: STEAM_1:0:446825957 Mapa: nie znana Data (razem z godziną): 2020-08-16 23:46:35 Admin który cie zbanował: Rufus Powód Bana: Reklamowanie Wyjaśnienie: Więc tak, chciałbym mocno przeprosić, że przeze mnie głównie serwer ucierpiał i przez to został stracony definitywnie przychód na opłate serwera. Serwer, który reklamowałem upadł już bardzo dawno temu (6 miesięcy temu bodajże) i żaluje, że popełniłem ten błąd. Również sądze, że lepszego polskiego serwera HNS nie ma niż globalelite, i bardzo chciałbym wrócić i pograć zn
 3. Po pierwsze, skąd masz informacje że ciebie obrażalem? Nigy prosto w twarz cię nie obrażałem i nie miałem zamiaru. A po drugie no to reklamowalem tak ale to było w wakacje prawie pół roku temu i ludzie się zmieniają i myśle że ludzie zasługują na drugą szanse jeszcze jak mineło tyle czasu i jeszcze to by była pierwsza ''druga szansa'' bo niektórzy mieli ich owiele więcej.
 4. Nick: Neyster UNBAN/UNMUTE: Unban STEAM_ID: STEAM_1:0:446825957 Mapa: Data (razem z godziną): 2020-08-16 23:46:35 Admin który cie zbanował: Rufus Powód Bana: Reklamowanie Wyjaśnienie: A więc tak, kiedyś wszedłem na serwer reklamując inną serwerownie. Było to dla żartu i żaluje tego, ponieważ to było tak dawno a chciałbym pograć sobie na globalku a tak dawno na nim nie grałem.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

This theme is made by doc

Social Links

Where you can find us?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Dodaj nową pozycję...