Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

skarga


juzef

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:juzef

Nick oskarżonego:Kacpix, Stevie, pewnie innych adminów też się to tyczy

Link do profilu Steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/kacpix75/  -Kacpix    https://steamcommunity.com/profiles/76561198061404240   - Stevie 

SteamID oskarżonego:STEAM_0:1:203833118  STEAM_0:0:50569256

Data i czas zajścia:demka - kazdy mecz, na którym jest admin

Opis sytuacji:No więc tak, kulturalnie oraz grzecznościowo, wnoszę o wytłumaczenie mi, dlaczego admini mogą robić co im się żywnie podoba, w tym bezsensowne i nieuzasadnione kickowanie, trollowanie, a następnie kickowanie oraz banowanie za trolling, nie banowanie osób, które cheatują, wielokrotnie na serwerze jest cheater, a kiedy admin wbija(najczęściej stevie) i powie się mu, że ktoś cheatuje, to odpowiada, że MOŻE MU DOBRZE IDZIE, mimo że gościu ma wh? Irytuje  mnie również to, że w sytuacji(chociażby wczorajszej z kacpixem), w której na nożówce ktoś zabije innego gracza z pistoletu, dostaje instant bana na 30min, a w chwili gdy inny gracz strzela z pistoletu W ŚCIANE, nie zadając ŻADNYCH obrażeń nikomu, zostaje zabijany przez admina(kacpixa, ale pewnie wiele z was tak robi) i nie daje sam sobie bana, bo tak powinno być fair? Liczę, że ktoś odpowie na to sensownie, a nie będzie lał wody, że to co napisałem nie ma sensu, ponieważ na serwerze napiszę mówię przez u otwarte

Dowody:demka - kazdy mecz, na którym , na którym jest admin

Edytowane przez juzef
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jako admin mirage, mogę się wypowiedzieć jak to wygląda ze strony "innych adminów" ja, czesio czy na przykład lolek, nie trollujemy graczy, a jeżeli już jest taka sytuacja to są to znajomi, którzy nie będą się o to "pruć". Trollujemy się między sobą, żeby żaden zwykły gracz nie został poszkodowany. Czy to ja czy to inni jeżeli ktoś do nas napiszę, że jest cheater na serwerze, każdy wejdzie i sprawdzi, różni gracze mogą to potwierdzić. A z sytuacją z tym bugiem na nożówcę, działa to tak z każdym graczem, administrator powinien najpierw ostrzec, żeby gracz wyrzucił tego uspa, a jeżeli polubownie nie działa to użyć sourcemoda.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda
12 minut temu, juzef napisał:

Tylko Witeczku, ja nawet graczy nie trollowałem, ja chodziłem z +right i zabijałem, wygrywaliśmy rundy

Ale czy ja napisałem, że kogokolwiek trollowałeś? Ty rzucasz oskarżenia, że trollujemy graczy to Ci to tłumaczę, jak to wygląda z mojej strony xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

A więc z tego, co wiem to  obowiązuje zakaz używania pistoletu w trakcie nożówki.

Używasz pistoletu->zostajesz ukarany. 
Nie trafiałeś, więc zostałeś zabity natomiast osoba, która została zbanowana po chwili dostała unbana, ale z tego ci się nie muszę tłumaczyć.
Na dzisiejszego bana złożyło się parę rzeczy:

-stanie w kuchni z btk prawie całą rundę

-wątpliwości co do podejmowanych przeze mnie decyzji co nie zdarzyło się pierwszy raz (tym razem mute dla btk)
-kręcenie się i brak reakcji na ostrzeżenia z mojej strony.
Notorycznie zdarza ci się obrażać administrację serwera czy to w trakcie gry, czy to na jakimś discordzie itp.
Admin nie musi od razu iść na specta po tym jak został poinformowany o cheaterze może też go obserwować po śmierci lub w trakcie gry. #MuremZaSteviem
Pozdrawiam 

 

Edytowane przez Kacpix75
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

1. Wątpliwości chyba mogę mieć, z resztą uzasadnione
2. Nie wiedziałem, że kręcenie się to naruszenie regulaminu ale ok
3. Ostrzeżyłeś mnie, owszem, ale o mówieniu(ucisz się tem juzef czy coś w tym stylu), przez 27 minut to bylo twoje jedyne ostrzeżenie skierowane w moją stronę, pomijając wiele slapów(ale to chyba nie jest ostrzeżenie...)
4.Zabawne jest te #muremzasteviem, ale nie chodzi mi o to, że on nie idzie na specta, cheater czasami w ogóle w przeciągu jednego bądż dwóch meczy nie jest cheatowany, mimo że jest obvius

EDIT: dostałem bana za trolling, mimo że nikogo nie trollowałem : )

Edytowane przez juzef
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tych bezczelnych oszczerstw jeśli ktoś mówi że ktoś chetuje to jednak słyszę te zdanie aczkolwiek nie można dać bana za free i opierając się na czyimś przeczuciu.

Może być np. tak iż ktoś wpadł na serwer rozgrzać się przed mm lub faceit i ma jakąś wyzsza akcje a co do aimlock uważasz ze jest sens uzywac aimlocka w 2021?

Czasami może być zbieg okoliczności i mozna na jechac celownikiem na głowe.

Jak sa dowody to banuje.

Trollowanie, zazwyczaj robie coś na microfonie dla beki i niektórzy to podłapują  by się wychillować i pograc 4fun bez jakieś spiny podkreślam ze to serwer społeczności.

Zasze mozesz mnie zmutować to tylko dwa kliknięcia, stram sie robić wszysko jak najlepiej ale też czasami komuś polepszyć humor, po ciężkim dniu...

Taki już jestem. A co do nożówek jak kogoś zabije przypadkiem to wywalam sie z serwera jak innych bądź się zabijam na jedną runde więc jakie każdy??

Podpinam się do odpowiedzi @Suros zawyczaj jak robie coś komendami to z kimś siedze na ts lub discord i robie to dla beki by go zdenerwoać.

2. Nie wiedziałem, że kręcenie się to naruszenie regulaminu ale ok.. (Cele mapy)4.Zabawne jest te #muremzasteviem, ale nie chodzi mi o to, że on nie idzie na specta, cheater czasami w ogóle w przeciągu jednego bądż dwóch meczy nie jest cheatowany, mimo że jest obvius.

Dobra gościu nie musze korzystać z sceta i kogoś obserwoać ponieważ po śmierci jest cos takiego ze moge sobie spectować wszystkich graczy. 

I dodatkowo czesto jest tak iż ktoś na serwerze mówi :(ze ten gość do bana banuj go Stevie G) i gość już wie kto jest adminem więc przechodząc do sedna sprawy ty kolego mój drogi 

są legit cheaty które pokazują osobie któa ich używa  kto cię spectuje więc jaki był by sens siedzieć 2 mapy i oglądając demko typa I emocjonować jego jego grą.

No właśnie.

#MuremZaKacpix75

Edytowane przez Stevie G
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam tylko tyle że Stevie swoją "zabawą" mikrofonem naprawdę pomaga. Kiedyś miałem kiepski humor a wystarczyło trochę posłuchać tego wariata i dzień stał się piękniejszy😅 

#MuremZaKacpix75

#MuremZaSteviem

Edytowane przez varnzera *.*
Dopisek
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Widzę, że bałagan się zaczyna robić.

Uwaga najpierw do adminów MRG – skargi na forum są właśnie po to, żebyśmy mogli wszystko sprawdzać. Jeżeli gracze zgłaszają, że uważają jakieś zachowanie za nie fair (bawienie się komendami, bezsensowne slapy trolowanie wśród adminów i ich znajomych), to jest to coś na co powinniście zwrócić uwagę. Admin nie jest od tego, żeby pobawić się komendami ze znajomymi, a resztę graczy olać. Za zabawę komendami będą leciały poważniejsze konsekwencje, JEDNAKŻE

@juzef jeżeli chcesz, żeby Twoja skarga została potraktowana poważnie, to MUSISZ zamieścić dokładną informację gdzie miało miejsce jakieś wydarzenie, to znaczy link do demka, konkretną godzinę, opis sytuacji. Takie ogólne podsumowania nic nam nie dają, bo nie jesteśmy w stanie jak tego sprawdzić.

Do reszty użytkowników, jeżeli jakieś zachowanie administratora Wam nie odpowiada, to zgłaszajcie to do @CzesterMolester lub jeśli uznacie, że to za mało, to piszcie to na forum. Administracja jest dla graczy, nie przeciw nim, dlatego zupełnie nie rozumiem zasady "ale jak ja bawię się komendami to tylko ze znajomymi, co nie będą się pruli". Nie bawimy się komendami i nie zmuszajcie nas do sprawdzania logów z komend. Wszyscy admini mogą uznać to za ostrzeżenie, potem będzie poważniej 😆

 

Jak chcecie się pobawić to 1. mamy serwery for fun na sieci 😛 2. zaangażujcie wszystkich graczy tak, żeby wszystkim odpowiadało.

Skargę zamykam, @juzef napisz ponownie jak zauważysz konkretne zachowania i podaj dokładną datę.

 

P.S. Kręcenie się to psucie rozgrywki innym, nie wiem czy się orientujesz, ale są do wykonania cele mapy ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Temat może i zamknięty, ale też się wypowiem. 

Tak jak chłopaki wcześniej napisali. Używają komend między sobą, aby nie przeszkadzać innym graczom, którzy chcą normalnie pograć w dobrym towarzystwie. Sam nie mam nic przeciwko do korzystania z komend np. na rozgrzewce. Jeśli jakiś gracz chce sobie polatać, to czemu by nie. Resztę meczu bardzo mocno ograniczamy te komendy. Warunkiem są gracze którzy np. siedzą na respie i wybierają skiny. Mimo wszystko zostanie obgadana sytuacja nadużywania komend podczas gry między mną a adminami OM. 

 

Druga sprawa to jest banowanie haxów. Niekiedy komuś wejdzie lucky shot, gdzie na powtórce widać jakby latał odpalony. My jako admini mamy możliwość obserwowania każdego po śmierci. Niekiedy trzeba obserwować kogoś pół mapy, jak nie całą mapę, żeby mieć PEWNOŚĆ zbanowania. 
Jest między nami komunikacja - jeśli jeden nie jest pewien, to woła drugiego. Co do nożówki... ten błąd powinien być za niedługo naprawiony. Graczowi nic nie grozi, póki kogoś NIE ZABIJE z pistoletu na rundzie nożowej. Strzelanie w niebo nie powinno być problemem, ale jeśli admin zwróci komuś uwagę, to należy się stosować do jego poleceń (nie zawsze gracz zostanie ostrzeżony, jeśli już był upominany wcześniej). 
Można tutaj też podciągnąć się pod rzucanie paką przez pół mapy. 
 

I tak, kręcenie się jest podciągane pod trolling/cele mapy.

 

6 godzin temu, juzef napisał:

Ostrzeżyłeś mnie, owszem, ale o mówieniu(ucisz się tem juzef czy coś w tym stylu), przez 27 minut to bylo twoje jedyne ostrzeżenie skierowane w moją stronę, pomijając wiele slapów(ale to chyba nie jest ostrzeżenie...)

Ostrzegł Cię, więc musisz się liczyć z tym, że po kolejnej akcji będzie kara. Chłopaki nie będą powtarzać 5 razy żeby ktoś się uspokoił lub się uciszył. 
 

6 godzin temu, Kacpix75 napisał:

Notorycznie zdarza ci się obrażać administrację serwera czy to w trakcie gry, czy to na jakimś discordzie itp.

Osobiście nie słyszałem tego, żebyś coś takiego powiedział, ale konsekwencje będą wyciągnięte :) 

 

 

 



 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...