Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Szukam teamu/ekipki znaj do grania fc wielkanoc i ogólnie


LaZy

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, szukam ekipki/teamu/paczki znajomych (więcej niż 5 os) do grania faceitów, przeważnie w porach wieczorowych, a także całe dnie na okres świąt (oczywiście całe dni wiadomo co i jak, przerwy itp.)

Kilka info o mnie: Mam 21 lat. Gram 6 dni na 7 w tyg w csa. Nie jestem toksyczny, 4kh podsumowując maina ze starym kontem. Aktualnie 9 lvl faceit (30% winrate XD, spadłem z 2250). Gram all mapki, iglować w ostateczności też mogę, awp też. Zapewniam świetną atmosferkę do gierki. Szukam paczki, lub pojedynczych osób do grania wieczorową porą fc. Nie jestem Bogiem gierki i nigdy nie będę ale myślę że ponad przeciętnie potrafię strzelać. 
Wymagam: Ogarnięcia psychicznego, braku toxicu (można ragerować na siebie po przyjacielsku, ale nie odpierdalania po 2 rundach w meczu, ten 6-8 lvl chociaż, maksimum nie określam bo gram i z 6 lvl i na typków 3k elo. 

Powód szukania ekipki? Dość już fc z randomami, pgs + chcę znaleźć osóbki chętne do katowania tych fc jak ja w niektóre dni.

https://www.faceit.com/pl/players/LaZyyy00
https://steamcommunity.com/profiles/76561198089661063
Proszę o kontakt na steam, przed dodaniem mile widziany komentarz na steam żebym wiedział o co chodzi.

P.S Nie szukam teamu, tj. pcw nie będę grał, ani turniejów only faceit.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...