Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanko


noskillPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • VIP

Nick: Niezmienny od początku - noskillPL

Wiek: 28 :(

Coś o sobie: Część mnie już zdążyła w pewnym stopniu poznać, a dla tych co mnie nie znają. Mam na imię Kuba, lat jak wyżej wspomniałem 28. W wolnych chwilach gram w różne gry takie jak cs, czy forza. Czasy są jakie są, dlatego większość wolnego czasu spędzam w domu. Niestety nie zostałem zaczepiony na co***, niemniej jednak czuję się dobrze i nikogo nie zarażę i oświadczam brak chorób. Maski z reguły nie noszę.

Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/noskillPL/

SteamID:  STEAM_0:1:190873844

Ranga w CS:GO: Obecnie unranked, ostatnia jakieś MGE było

Ilość godzin w CS:GO: 3411 i rośnie

Znajomość SourceMod'a (1-10):  4/5

Doświadczenie jako admin: Mówiąc nieskromnie, nie małe, rok z hakiem na Only DD2, które już niestety nie istnieje i do tego do tej pory na FFA, lecz tam nie ma graczy :( x2

Czemu ty miałbyś zostać adminem?: Myślę, że przyda się kolejna doświadczona osoba na tym serwerze. Mam sporo wolnego czasu i większość tego czasu spędzam na serwerze. Wydaje mi się, że umiem odróżnić dobrego gracza od takiego, który oszukuje, psując innym rozgrywkę. Nie faworyzuję graczy i zawsze się staram wszystko uczciwie rozstrzygać.

Link do Gametrackera: https://www.gametracker.com/player/noskillPL/188.68.252.62:27017/

Kontakt: FB, mail, blok obok kauflandu, druga klatka, zapraszam :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Nie gram za dużo na OM, ale czy 7 admin (nie licząc opiekuna w tym) jest potrzebny? Z tego co wiem sam Stevie tryharduje i siedzi na serwerze dużo. Jeżeli tak, to ze względu na to, że mniej więcej znam noskilla to uważam, że podoła jako administrator. Jest doświadczony, aktywny i nie da się sprowokować przez byle kogo. 

 

P.S. Tak wiem, że moje zdanie za dużo nie zmienia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

@CzesterMolester po prostu przyjmij to podanie i zamknij rekru xd

 

+ doświadczenie

+ staż 

ble ble ble

- żeby mu się znowu nie znudziło xd (a jak się znudzi to niech nie rezygnuje bez sensu tylko urlop weźmie xd)

 

Nie chce mi się rozpisywać, to podsyłam linki do jego podań poprzednich (na FFA, ale no coż) xd

 

 

Na TAK xd

 

Ale czekamy na odpowiedź od @gOoD (regulamin forum)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony wielkie TAK. 
Ten oto człowiek jest moim mistrzem, nauczył mnie wszystkiego, co sam potrafił, żebym mógł być jak najlepszym adminem. 
Swoim kilkuletnim doświadczeniem deklasuje konkurencje, której nie posiada. 
Jego umiejętności strzeleckie są chyba najgorsze z całej administracji OM 😛
Na koniec dodam, że to wspaniała osoba godna zaufania. 

Edytowane przez Kaspeł75
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...