Jump to content
  • Dear guest!

    You can register or log in here:

Nowa punktacja hns


Banszy
 Share

Recommended Posts

Nick: Banszy

Co chciałbyś zmienić: Punktacja o rangę

10pkt   -  S1

30pkt   -  S2
60pkt   -  S3
90pkt  -  S4
120pkt  -  S5
160pkt   -  S6
220pkt  -  G1
260pkt  -  G2
300pkt  -  G3
340pkt  -  G4
380pkt  -  MG1
420pkt  -  MG2
460pkt  -  MGE
500pkt  -  DMG
550pkt  -  LE
600pkt  -  LEM
650pkt  -  SUP
750pkt  -  GLOABL
1 kill =  2pkt
dead =  - 1pkt 
Za przeżycie rundy po stronie CT gdy na serwerze jest od 5-10 graczy dostaje się  1 pkt

Za przeżycie rundy po stronie CT gdy na serwerze jest 10+ graczy dostaje się  2 pkt

Link to post
Share on other sites
Cegiełki

@BanszyNie sposób nie poprzeć tej propozycji, zważywszy na fakt, że obecna forma punktacji jest mocno niedopracowana. Niewątpliwie powinno być więcej punktów za zabójstwo i za przeżycie, żeby gracze mieli większy "zapas" przed ewentualnymi śmierciami, ale to nie załatwi całego problemu, ale o tym napiszę poniżej. Na zakończenie dodam jedynie, że wczoraj dowiedziałem się od Shawna, który rozmawiał na ten temat z Rufusem, że nie jest to takie proste do zorganizowania, gdyż Bob zgubił odpowiedni plugin.

 

Ogólnie problem nie leży tylko w punktacji (nie przeczę, że powinno się zmniejszyć wymaganą liczbę osób do uzyskania punktu jako CT, patrząc na to, że to dość ciężkie, aby zebrać jednocześnie 15 graczy na serwerze), ale przede wszystkim w przypadkowej kolejce. Nieraz jest tak, że przez kilka map z rzędu jeden gracz szuka dajmy na to raz, a inny ma takie szczęście, że szuka pięć razy. Powoduje to duży dyskomfort i budzi niechęć wśród wielu graczy, bo wymaga to od nich nieustannego skupienia przez wszystkie rundy, tylko dlatego, że za przeżycie nic nie dostają, a za to tracą zdobyte wcześniej punkty, których nie mogą odrobić przez to jak wygląda sprawa z kolejką. Dla wielu osób jest to po prostu odpychające, że nie są w stanie wbić jakiejś wyższej rangi i to nie dlatego, że np. nie znają mapy, ale dlatego, że nawet nie mają szansy się wykazać. Zresztą, żeby też nie wyjść na kogoś kto tylko patrzy na pixele w grze, to po prostu dodam, że gra w TT jest zwyczajnie ciekawsza od tej z CT i to dość słabe, że nie każdy ma szansę grać po tej "lepszej" stronie.

 

@RufusJak już Shawn wczoraj Ci wspomniał, zważywszy na fakt jak wygląda obecna sprawa z punktacją i kolejką, nie wydaje mi się, żeby konkurs o TOP3 serwera miał sens, patrząc na to jak bardzo niesprawiedliwy jest ten system. Rozumiem, że nie jesteście w stanie tego ot tak zrobić, ale na ten moment TOP'kę nie wygrywa się za to, że jest się powiedzmy np. aktywnym, ale za to, że ma się więcej szczęścia w losowaniu/częściej spamuję się zmianą drużyny, co jest po prostu słabe.

Edited by Show
Link to post
Share on other sites

Popieram propozycje Bansziego i to co napisał Show. Taki Jamal czy Chlebek czy inni szukają x razy i później myślą, że są najlepsi na serwerze i przez to wiele osób bywa toksycznych. Niektórzy graczy mają dość tego, że nie mogą wbić wyższej rangi, bo nigdy nie szukają i np. ja może nie mam movementu, ale nieraz znam mape na tyle, żeby się dobrze ukryć czy kogoś zabić, ale ani nie ma punktów za przeżycie ani nigdy nie możemy szukać. Takie coś bardzo odpycha ludzi i jak kiedyś grałem na innym HNS (o czym Rufus wie) to tam system był na tyle dobrze zorganizowany, że ludzie chętnie grali, bo mieli motywację do tego w postaci rangi.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o wypowiedz Show'a to się zgadzam ,że powinno przyznawać 2 pkt za za fraga. Jednak podniósł bym punktacje aby wbić globala ponieważ (Niektórzy) są spoceni i dla nich to nie problem, więc dla mnie global powinien być od 500 pkt. Bo za szybko się to wbija i tez szybko się nudzi, niektórzy gracze jak wbiją globala to już nie grają bo im się po prostu nudzi, dlatego popieram @Banszy ale 850 pkt za globala to jest za dużo dlatego powinno być około 500 pkt za globala. <3 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing

    No registered users viewing this page.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Social Links

Where you can find us?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Create New...