Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

skarga na Harmlessa


lamaJ

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek: 16

Twój Nick: xJAMALx

Nick oskarżonego: Harmless

Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:1:107652127

Data: 15.04.2021 około godziny 14.40

Mapa: hide_park i Pixel_house v2

Opis: wszedłem na serwer po czym gremlin887 zaczął pisać coś do mnie na czacie, harmless się wtrącił i zaczął wyzywać, kilka innych osób się przyłączyło zaczeli dopowiadaę, po pixel housie gdy admini byli na serwerze nic nie mówili i gdy probowalismy wyjasnic sprawe mowil że mnie nie wyzywal tylko cytowal slowa innych mimo ze czesto gdy probowalem tylko sie dowiedziec o co im chodzi i po co wyzywaja to zazwyczaj odpowiedz brzmiała w stylu: "bo jestes jebanym debilem" XD troche beka bo chlop mowil ze wjezdzam na kogos innego a sam z kilkoma innymi osobami mnie jechali, troche dziwne bo ma glos na osobe dojrzala a namawial innych do wyzywania mnie i mowil ze fajnie wbic sobie na hns zeby mnie powyzywac, ja mimo ze jestem toxic to nie najezdzalem z innymi na 1 osobe wiec troche slabe zachowanie. tak wygladalo to z mojej perspektywy 

Dowody: demko

 

sory za pisanie wielu slow bez polskich znakow

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ciężko mi się wypowiedzieć na ten temat, ponieważ przyszedłem tak około godziny 15:30, więc nie wiem zbyt dużo. Dowiedziałem się, że harmless, gremlin i jeszcze kilku innych graczy, których nie znam nicków cię wyzywali, a ty w zamian odpłacałeś się tym samym, do tego puszczałeś bindy i krzyczałeś do mikrofonu. Dostałem dowody, tylko na ciebie i puste słowa na harmlessa. Najlepiej będzie gdy dostane demko i je obejrzę, wtedy się zobaczy jak było naprawdę. Jak na razie nie mam więcej do powiedzenia w tej sprawie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • 2 weeks later...
  • Legenda
46 minut temu, Cwaniacze napisał:

Jak rozumiem obejrzenie jednego demka zajmuje @Rufus, @Lisuuu i @Banszydwa tygodnie? Nie wiem co Wy robicie, że nie macie czasu rozpatrzeć jednej skargi, ale to śmieszne.

Ja rozumiem, że odchodzisz już 15 raz? Cmon jakbym miał od razu dostęp do demka to bym je obejrzał. Zbędne komentarze zostaw dla siebie, bo już nie mam ochoty słuchać o tym samym.

Poza tym jeden i drugi dostali już bana/ostrzeżenie. Więc sprawa została w zasadzie rozstrzygnięta już dawno, ale nie zamknąłem tego posta :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...