Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Prośba o ub i topka


lamaJ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ✖Jamal✖

 

UNBAN/UNMUTE: unban

 

STEAM_ID: STEAM_1:0:530470368 

 

Mapa: modern house

 

Data (razem z godziną): 29.04.2021 17.40

 

Admin który cie zbanował: Idzi

 

Powód Bana: Info

 

Wyjaśnienie: idzi spytał jak się chodzi w jedno miejsce, odpowiedziałem mimo że nie wiedziałem że tam ktoś był uważam że nie jest to coś za co powinien polecieć ban ale nawet jeśli tak to chyba nie było to zagranie pod punkty i nie zepsułem celowo komuś gry więc nie uważam że przez taki przypadek powinno być wykluczenie z topki na którą bardzo się starałem 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ✖Jamal✖ napisał:

Powód Bana: Info

Info i współpraca

Współpraca z przeciwną drużyną  ban do 1 dnia › ban do 3 dni › ban do 7 dni › perm ban        Sprzedawanie innych › Ban do 1 dnia
*Regulamin HnS*

Zanim dasz mi lub komuś innemu podpowiedź jak wejść gdziekolwiek zapytaj się czy kogoś tam nie ma lub rozejrzyj się po mapie.

Pozdro😄

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie mógłbyś dalej uczestniczyć w Topce to co zrobiłeś nie było ,aż tak bardzo na twoją korzyść i nie sądzę, że chciałbyś zostać wykluczony z topiki. Ban oczywiście słuszny, ale jednak uważam, że możesz dalej brać udział w konkursie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...