Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Poważne propozycje


Przydupas

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam do przedstawienia kilka propozycji, dokładnie trzy, bo więcej to już za wiele

1. Wyjebać ten przywilej administacji że jak se chuj ustawi beacona to może siedzieć na afku i nic mu nie można zorbić

 

Chyba najbardziej klasyczny przykład administracyjnego nadużycia wladzy. Ustawi se taki beacona i kutasi całą rundę, a nawet kilka. Jak chcesz iść afka to idź se na spectate'a, a nie jakieś kółeczko z pizdy piku piku i chuj. Jeszcze pół biedy jakby to robił w TT.

2. Wyjebać bany za brak mutacji

Serio aż tak was to triggeruje? Nie, wysokość tonu głosu nie jest żadnym wyznacznikiem jakości prowadzenia. Najlepsze jest to że taki głos chłopca przez mutacją jest często nierozróżnialny od głosu kobiety. Nieraz widziałem sytuacje w których admin przed rozdaniem bana zadawał pytanie typu "Ej chujdupasranie2137, jesteś chłop czy baba?", albo po rozdaniu bana "Sory, nie wiedziałem, myślałem że jesteś chłopem przed mutacją". I nagle nie widzicie żadnej przeszkody w tym, żeby osoba z tym samym głosem prowadziła wam jb. No ale trzeba sobie zwalić do swojego niskiego głosu. Mówię to jako osoba z głosem załączonym do posta.

3. Wyjebać cloudsy

Tego chyba nie muszę tłumaczyć

 

Spoiler

A przede wszystkim to odpalić ten jebany serwer. Wszyscy na niego czekamy

 

dupa.mp3

Edytowane przez Przydupas
spierdoliłem formatowanie
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zgadzam się administrator mógłby pójść na spect'a bądź wyjść ze serwera zamiast włączać beacona co może niektórych rozpraszać bądź denerwować.
2.Usunąłbym wszystkie muty,bany z JB żeby zacząć z tzw. czystej karty serwera. Muty za brak mutacji między innymi zniszczyła ten serwer przez co 70~90% społeczności przestała grać na JB
3.Cloudsy jest to bardzo fajna mapa, lecz jeśli posiadasz VIP'a to możesz wyjść z każdej celi, lecz nie każdy potrafi to wykorzystać. Mapę bym zostawił na serwerze

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

1. Zgadzam się, wprowadzimy ;)

2. Również o tym myślałam, najprawdopodobniej usuniemy wszystkie muty i będziemy przydzielać je osobom, które wkurzają większość

3. Póki co niech zostaną

 

A tak abstrachując - mogłeś wypowiedzieć się w dużo kulturalniejszy sposób, a nie zgrywać takiego fifa-rafa 😜 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Język niezbyt kulturalny, ale przekaz w punkt! :D

  1. Czekaj, co? Admini mogli sobie tak robić? Rozumiem, że jakby gracz tak chciał, to ma iść na specta? :v Wrr ode mnie 😛
  2. Ogólnie standardy CSGO się zmieniają i musimy iść z duchem czasu, też bym wywalił.
  3. Jak są bugi, to chyba lepiej wywalić, zwłaszcza że to niepierwszy post z takim wnioskiem xd Ale nie znam się na JB, nie byłem też świadkiem korzystania z buga, więc osobiście idk :/

 

Pozdrawiam, Dante

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nadużycia administracji to jedno ale usunięcie przydatnej funkcji ? Dlaczego admin ma nagle zabić się i wchodzić do specta, skoro beacon jest spowodowany sprawami administratora a nie własnego widzimisię. Ja w swojej bądź co bądź długiej karierze nie spotkałem się z nadużyciem tej funkcji a wręcz przeciwnie przydawała się nie raz i nie niszczyła w ten sposób prowadzonej rozgrywki.

2. Tutaj zgadzam się z @Ewel♡ , ale nic nie zmieni tego że w większości przypadków osoby bez mutacji to wydzierające się na całą pizdę samce alfa które zjadą ci rodzinę przy pierwszej okazji. Tutaj nie chodzi o sam brak mutacji, a o ich zachowanie, bo każdy dojrzewa w swoim zakresie. Niemniej jednak na pewno znajdą się tacy normalni którzy będą mogli również prowadzić po stronie Strażników.

3. Każdy beczy na te claudsy ale przy ogarniętej 3 osobowej drużynie strażników jest ona grywalna, czyli zawsze powinna być bo po tej stronie każdy ma kurwa ogarniać, jak dla mnie wejście do CT powinno być nagrodą, bo było wiele przypadków że powbijali z mutacją wielcy gracze a jednej rundy nie umieli do końca dociągnąć, nie ogarniasz to się nie pchaj posiedź w T pooglądaj jak inni to robią podpatrz i wtedy spróbuj bo przecież oczywiście też trzeba trochę pograć po stronie klawiszy z samego patrzenia wszystkiego się człowiek nie nauczy no ale wtedy można dołączyć do już ogarniętych graczy żeby to miało ład i skład.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

1. @Chinczyk ma 100% racje, jeżeli jako admin musiałem wypisać np. bana to na te parę sekund mogłem sobie włączyć beacona, i po chwili wrócić do grania (jest to najczęściej mniej niż jedno całe wykonane polecenie). Gdyby ktokolwiek tego nadużywał to by ktoś wcześniej zgłaszał skargi.

2. Restart banów i nowy taryfikator kar będzie dobrym pomysłem. @Przydupas jeżeli nie grasz na serwerze to nie wypowiadaj się z pretensją, od dłuższego czasu jeżeli osoby bez mutacji nie nadużywały mikrofonu to nie dostawały muta.

3. od ponad roku nie ma ich w puli map 😋

Edytowane przez Fafik
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

4 godziny temu, Chinczyk napisał:

beacon jest spowodowany sprawami administratora a nie własnego widzimisię


*Powinien być. Tu jest pole do sporych nadużyć i jak gralem to dosyć często spotykałem się z beaconowaniem rundy lub więcej. Inna sprawa że ja grałem w czasach w których strażnika dostawało się za 100zł psc
 

24 minuty temu, Fafik napisał:

(jest to najczęściej mniej niż jedno całe wykonane polecenie)


W tym formacie mogłoby zostać, dałbym wardenowi prawo do uznania beaconującego ponad dwa polecenia admina za zbuntowanego i nakaz przeniesienia się z ct do tt po jednej przeafczonej rundzie. Do tego admion po prośbie o uzasadnienie beacona od jakiegokolwiek gracza powinien się jakoś sensownie wytłumaczyć.

 

4 godziny temu, Chinczyk napisał:

ale nic nie zmieni tego że w większości przypadków osoby bez mutacji to wydzierające się na całą pizdę samce alfa które zjadą ci rodzinę przy pierwszej okazji.


twoja stara
 

38 minut temu, Fafik napisał:

@Przydupas jeżeli nie grasz na serwerze to nie wypowiadaj się z pretensją, od dłuższego czasu jeżeli osoby bez mutacji nie nadużywały mikrofonu to nie dostawały muta


Może i to prawda, jak ja grałem to kilka osób bez mutacji miało nawet admiona. Problem tkwi w tym że jak ktoś bez mutacji chciał sobie wejść do ct to musial mieć przegrane tyle godzin, żeby być rozpoznawalnym i w dodatku lubianym, bo trzeba było mieć specjalną przepustkę od administracji xD. Jak się kogoś nie lubiło, to nawet jeżeli prowadził jako tako, ctbany i muty były nadużywane. Dobrym przykładem będze tu rainbow dash, może ktoś jeszcze kojarzy. Jeżeli jest już normalnie to bardzo dobrze, jeżeli tak jak wyżej to niedobrze.
 

43 minuty temu, Fafik napisał:

3. od ponad roku nie ma ich w puli map 😋


xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
Godzinę temu, Przydupas napisał:


.Inna sprawa że ja grałem w czasach w których strażnika dostawało się za 100zł psc
 

Na całe szczęście te czasy poszły dawno w niepamięć, więc chill :)

Beacona nie usunę, natomiast zmienimy kilka rzeczy w regulaminie. Jeśli chodzi o te muty - zobaczymy jak to się sprawdzi, jeśli ktoś będzie zbyt kozaczył - mute i tyle. W kwestii cloudsów się zgadzam z @Chinczyk, ale też druga strona medalu jest taka, że najbardziej grywalna ta mapa się okazuje co najwyżej w "godzinach szczytu" serwera, jeśli jest aktywny, także.... Zobaczymy ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

No spoko, jeżeli jest tak jak mówicie to nie ma problemu. Nie jest to złe, jeżeli jest używane zgodnie z przeznaczeniem

 

1 godzinę temu, Ewel♡ napisał:

Jeśli chodzi o te muty - zobaczymy jak to się sprawdzi, jeśli ktoś będzie zbyt kozaczył - mute i tyle.


Oczywista sprawa, chodzi o to żeby "brak mutacji" nie miał żadnego znaczenia w tej kwestii.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...