Skocz do zawartości

Hej,

widzę, że jesteś niezalogowany. O wiele łatwiej jest udzielać się w naszej społeczności, jeśli założysz własne konto.

Na początku będziesz mieć parę ograniczeń, dlatego im wcześniej to zrobisz, tym szybciej będziesz mieć pełne możliwości.

Nie zmuszamy do rejestracji, natomiast wiedz, że wspierasz nas aktywnością jak i samym logowaniem.

Dzięki za uwagę!

Dr House Dr House
  • Drogi gościu!

Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Czardson

UNBAN/UNMUTE:UNBAN

STEAM_ID:STEAM_0:0:548686265

Mapa:Mapa nie podana ale to był pixel house

Data (razem z godziną):2021-05-04 21:26:02

Admin który cie zbanował: Lisuuu

Powód Bana:multikonto oraz stanie w tp

Wyjaśnienie:Dostałem 1 bana za czekanie w tp .Dobra ale czekałem w nim od 20 do 30 sec.Po tym wbiłem na serwer na multikoncie i dostałem perma. Wcześniej nie dostawałem żadnych banów ani nic.

Dlatego właśnie piszę tu by ban był łagodniejszy.

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat tego bana dałem ja. Bo wszedłeś na mk po czym nawet się nie kryłeś tylko normalnie sobie gadałeś jakby bana w ogóle nie było. I ty niby chciałeś być adminem nie znając nawet regulaminu?

1. Grając na serwerach GlobalElite akceptujesz poniższy regulamin. Nie znajomość regulaminu nie zwalnia z nie przestrzegania go!

Multikonto › Perm

Poza tym, jak niby nie dostawałeś banów ani nic ta? Muty też się wliczają a dostałeś co najmniej 2.

Jestem na nie, ale niech wypowie też się reszta @Lisuuu @Banszy @Idzi

Odnośnik do odpowiedzi
Cegiełki

Jak rufus wyżej napisał, nie dałem ci perm bana, tylko poprzedniego na dzień, ale to nie ma dużego znaczenia.

Po rozmowie z tobą na priv i teraz w tej prośbie to nawet mnie nie przekonałeś, żebym był za ub dla ciebie. No i jak napisałeś mam się przygotować na śmiech bo prośba leci, czyli raczej ci aż tak nie zależy nad zagraniem na serwerze, pomijając fakt, że masz zmienne ip🤣. Patrząc z twojej perspektywy to nawet ciężko cię zrozumieć, bo jak wchodzisz na mk i nawet się z tym nie kryjesz, to chyba nie masz nawet na co liczyć. Jestem na Nie.

Odnośnik do odpowiedzi
Cegiełki

• Forum moderator

Ze swojej strony dodam,że nie potrafisz się zachować i zauważyłem to odrazu jak wróciłem sobie na czilku pograć na serwerze.  Jesteś osobą ,która ciągle prowokuje i wyzywa wraz z ziomkiem Szefito czy jakoś tak ten chłop miał.  Ja na miejscu Rufusa to zamknąłbym ten temat ,bo szkoda czasu i mam nadzieję ,że nie będzie Cie wiecej na serwerze. 

Cya

Odnośnik do odpowiedzi
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O GLOBALELITE.PL

Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

This theme is made by doc

Social Links

Where you can find us?

Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami

Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)

• Dodaj nową pozycję...