Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Prośba o UB


Czardson

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Czardson

UNBAN/UNMUTE:UNBAN

STEAM_ID:STEAM_0:0:548686265

Mapa:Mapa nie podana ale to był pixel house

Data (razem z godziną):2021-05-04 21:26:02

Admin który cie zbanował: Lisuuu

Powód Bana:multikonto oraz stanie w tp

Wyjaśnienie:Dostałem 1 bana za czekanie w tp .Dobra ale czekałem w nim od 20 do 30 sec.Po tym wbiłem na serwer na multikoncie i dostałem perma. Wcześniej nie dostawałem żadnych banów ani nic.

Dlatego właśnie piszę tu by ban był łagodniejszy.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Akurat tego bana dałem ja. Bo wszedłeś na mk po czym nawet się nie kryłeś tylko normalnie sobie gadałeś jakby bana w ogóle nie było. I ty niby chciałeś być adminem nie znając nawet regulaminu?

1. Grając na serwerach GlobalElite akceptujesz poniższy regulamin. Nie znajomość regulaminu nie zwalnia z nie przestrzegania go!

Multikonto › Perm

 

Poza tym, jak niby nie dostawałeś banów ani nic ta? Muty też się wliczają a dostałeś co najmniej 2.

 

Jestem na nie, ale niech wypowie też się reszta @Lisuuu @Banszy @Idzi

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jak rufus wyżej napisał, nie dałem ci perm bana, tylko poprzedniego na dzień, ale to nie ma dużego znaczenia.

Po rozmowie z tobą na priv i teraz w tej prośbie to nawet mnie nie przekonałeś, żebym był za ub dla ciebie. No i jak napisałeś mam się przygotować na śmiech bo prośba leci, czyli raczej ci aż tak nie zależy nad zagraniem na serwerze, pomijając fakt, że masz zmienne ip🤣. Patrząc z twojej perspektywy to nawet ciężko cię zrozumieć, bo jak wchodzisz na mk i nawet się z tym nie kryjesz, to chyba nie masz nawet na co liczyć. Jestem na Nie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Ze swojej strony dodam,że nie potrafisz się zachować i zauważyłem to odrazu jak wróciłem sobie na czilku pograć na serwerze.  Jesteś osobą ,która ciągle prowokuje i wyzywa wraz z ziomkiem Szefito czy jakoś tak ten chłop miał.  Ja na miejscu Rufusa to zamknąłbym ten temat ,bo szkoda czasu i mam nadzieję ,że nie będzie Cie wiecej na serwerze. 

 

Cya

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...